Bovisova stupnice vibračních hodnot - kurz

15.02.2018

Bovisova stupnice vibračních hodnot slouží jako radiestetická pomůcka k určování energetické kvality vibrací míst, materiálů, osob, potravin atd.

Jak se cítíte? Už vám někdo osobně, nebo doma, v práci, měřil energie - vibrační hodnoty? Radiovitalita je synonymem pro bovis energie. Podle teorie radiovitality každá živá buňka produkuje záření o určité vlnové délce, které jsou měřeny v jednotkách bovis.

Místo vykazující hodnotu nižší než 5500 jednotek stahuje i vibraci člověka, který tam přebývá, do oslabeného stavu náchylného k nemocím a takové místo je i pro zvířata a rostliny škodlivé; zatěžuje již biochemické procesy na buněčné úrovni. Všeobecně se udává, že místa s hodnotou nižší již méně než 6500 bovisů mají pro člověka škodlivé účinky. Při dlouhodobějším vystavením takto nízkým vibracím dochází k poklesu vibrací a inklinaci k onemocnění. Tato místa jsou škodlivá pro všechny živé organismy.

Naše energie by neměla klesnout pod 6500. Pro zvýšení energie je vhodné odstranit od sebe "vysavače" energie, věci, které vyzařují méně než 5000.

Patří k nim např. mobily, počítače, klimatizace, elektrosmog jako takový, kříže pověšené doma nebo nošené na krku, chemické léky, konzervovaná a "mrtvá" strava.

Naopak je dobré se obklopit vším dostupným, čím lze - pít diamantovou vodu, používat tachyony, krystaly, jíst živou stravu, léčit se bylinkami a homeopaty, využívat energii čipů.

Radiestetickou metodou (kyvadlem, virgulí např.) lze testovat vibrační úroveň či hodnotu místa, bytu, domu, člověka, zvířat, potravin a souvislosti, které mají na tyto hodnoty zásadní vliv.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.