Kurz reiki

Místo konání: Ostrov u Karlových Varů

Doba trvání jednotlivého stupně: 3 hodiny (9:00 - 12:00) 

Občerstvení: káva, čaj, džus, diamantová voda

Po zasvěcení je vždy proveden kineziologický svalový test pro kontrolu, zda opravdu k zasvěcení došlo.

Požadovaná vibrační úroveň mistra pro zasvěcení - osobní kalibrace nad 550 - splněna

Napojení na energii Reiki provádí mistr Reiki /nutná výše vibrací - osobní kalibrace nad 450 / pro úspěšné zasvěcení. 

Probíhá ve 3 až 4 fázích (4. stupeň je učitelský)

ZASVĚCENÍ REIKI LZE PROVÉST ROVNĚŽ NA DÁLKU
Kurz Reiki je vhodný pro všechny, kteří se při své práci dotýkají druhých - MASÉŘI, TERAPEUTÉ, KOSMETIČKY, LIDÉ VE ZDRAVOTNICTVI...Po prvním zasvěcení se příjemce stane vodičem této vesmírné léčivé energie. Od té doby je jím až do konce života !!! stačí, aby člověk položil ruce na sebe či na někoho jiného s úmyslem pomoci a energie jím začne automaticky proudit. Tato energie nejprve léčí jeho samého a zároveň umožňuje léčit i druhé bez toho, že by se vyčerpal, čímž se tato energie stává velmi vhodnou právě pro lidi, kteří pracují a dotýkají se ostatních lidí (maséři, kosmetičky, lékaři...), aby nemuseli dávat energii svou vlastní...

Zasvěcení do 1. stupně

Po prvním zasvěcení se příjemce stane vodičem této vesmírné léčivé energie. Od té doby je jím až do konce života !!! stačí, aby člověk položil ruce na sebe či na někoho jiného s úmyslem pomoci a energie jím začne automaticky proudit. Tato energie nejprve léčí jeho samého a zároveň umožňuje léčit i druhé bez toho, že by se vyčerpal, čímž se tato energie stává velmi vhodnou pro lidi, kteří pracují a dotýkají se ostatních lidí (maséři, kosmetičky, lékaři...), aby nemuseli dávat energii svou vlastní.

1. stupeň působí hlavně na fyzické úrovni. Zdravotní stav příjemce se během několika měsíců zlepšuje. Čím více člověk Reiki používá, tím lépe a intenzivnějí jím energie "protéká".

Teplo je charakteristickým znakem Reiki. Při praktikování Reiki je vyžadováno jen velice málo soustředění - přiložíte ruce s úmyslem pomoci a energie začne proudit. Při předávání Reiki není třeba vědět, co je potřeba léčit, tato energie má inteligenci daleko přesahující inteligenci člověka a působí tam, kde je jí potřeba. Člověk předávající Reiki na sebe nebere žádnou odpovědnost. Je pouze vodičem léčivé energie. Léčení probíhá, ať už to člověk cítí, nebo ne.

Zasvěcení do 3. stupně

Po 3. zasvěcení dochází ke změnám duchovního těla. Je to čistá radost. Opět se mnohonásobně znásobuje proudění energie, odstraňují se karmické překážky - odměna za to, že člověk pracuje s touto energií.

Zasvěcení do 2. stupně

Po druhém zasvěcení nastává proces emoční a duševní očisty, odplavování všeho nepotřebného a určitě zaznamenáte zvýšenou potřebu i schopnost pomáhat druhým. Dvojka tedy nejen znásobuje schopnost tuto energii intenzivněji předávat, ale zároveň očišťuje na duchovní úrovni. To, co jste se neodvážili řešit, se bude najednou řešit jakoby samo od sebe. Možná se najednou rozhodnete změnit práci, která vás už léta ubíjí, možná změníte partnera, kterého jste vlastně pouze "tolerovali"... Připravte se na pozitivní změny, budete mít veškerou podporu univerza.

Při dvojce získáváte i symboly Reiki, které mnohonásobně zesilují proud předávané energie. Symboly nelze zneužít, mají v sobě zabudovanou ochranu. Reiki je navrženo pro léčení, nikoli k ublížení.

Máme ještě 4. stupeň

Tento stupeň je pro lidi, kteří se rozhodli Reiki učit, stal se jejich součástí a s radostí chtějí šířit Reiki mezi ostatní. Každý sám na sobě pozná, zda je pro tento úkol předurčen, či ne :-). Navíc člověk, který chce sám provádět zasvěcení, musí dosahovat duchovní kalibrace nad 455, aby byl schopen zasvěcení a napojení provést. 

více info k nutnosti dosažení požadované kalibrace - zde:

Více informací o reiki můžete najít zde a zde.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.