Práce s kyvadlem a virgulí 

Chtěli byste umět pracovat s kyvadlem nebo s virgulí ? 

Nebo už s těmito pomůckami pracujete a nejste s prací spokojeni, či Vám v rukách nereagují ? Možná nevíte, že ke zvládnutí práce jak s kyvadlem, tak s virgulí, je potřeba dodržovat určitá pevně daná pravidla, abychom mohli dostávat správné odpovědi.

Pokud Vás láká práce s kyvadlem a virgulí, máte možnost se těmto dovednosti naučit právě na tomto kurzu, 

kde si ukážeme, jak provádět osobní ochranu, jak si zablokovat podvědomí, abychom jím kyvadlo neovlivňovali, jak zamezit přístup diskarnátům ( potulným astrálním bytostem), kteří by nám mohli ovlivňovat pohyby kyvadla či virgule. Ukážeme si správnou techniku samotné práce. 

Pomocí virgule můžete hledat vodu, měřit auru nebo najít doma škodlivé geopatogenní zóny, díky kyvadlu zase můžete  získávat odpovědi na otázky nejrůznějšího druhu. 

Nemusíte se obracet na senzibily. 

Uvidíte, že schopnost vnímat energie máme v sobě ukrytou všichni. jen je třeba ji objevit, dodržovat pravidla a správně používat.

 Obě techniky jsou  lehce osvojitelné dovednosti. Kyvadlo nám může být spolehlivým pomocníkem při rozhodování se pro některou z více variant řešení, virgule zase při proměřování a hledání.

Práci s těmito ezoterickými  pomůckami, zvládne 9 z 10 lidí.  


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Pokud si nejste jisti, zda dostáváte při práci s kyvadlem správné odpovědi, zkuste se otestovat podle tohoto videa