Kurz - Energetičtí upíři

jak je rozeznat a jak se jim bránit


Cítíte se často unaveni ? 
Možná jste se stali obětí "energetického upíra"

Na kurzu se seznámíme s technikami, jak se bránit útoku energetických upírů, vysvětlíme si kdo to jsou energetičtí upíři mezi lidmi, co to jsou energetická vlákna a kabely, co vše nám může energii odebírat. Povíme si o zvířecích i rostlinných energetických upírech ale hlavně se naučíme, jak si svou energii můžeme chránit a doplňovat. 

Jen málokterý člověk se dokáže vědomě nabíjet - odebírat energii z přírody a z vesmíru pomocí energetických těl (aury, čaker), díky nimž se tělo naplňuje energií.

Zdravý vitální člověk má dostatek své vlastní energie a nepotřebuje "lovit" energie cizí. Vlivem nemoci, stárnutí, stresu, pohybujeme-li se v geopatogenních zonách, či jsme se stali obětí energetického vampirizmu, (také pokud máme nasedlou duši) se naše energie vyčerpává. Lehce se může pak stát, že se i z nás stanou energetiční upíři, neboť energie druhých lidí je nejlépe dostupná. Je snadnější nasát energii od druhého, než se naučit získávat energii z přírodních zdrojů zvenčí a z vesmíru.Více informací o energetických upírech můžete najít zde a zde.