CO KDYŽ JE TO PRAVDA...máme se bát hrotových proteinů?

10.01.2022

PRAVDA NEBO LEŽ

HROTOVÉ PROTEINY - GRAFEN - VYPNUTÍ OCHRANNÝCH GENŮ TP53 A BRCA1- TVORBA MIKROSRAŽENIN - OSLABENÍ IMUNITY - ROZVOJ NEMOCÍ - NEFUKČNÍ REGENERACE BUNĚK V DNA

PRAVDA NEBO LEŽ 

Po očkování údajně dochází v tělech očkovaných k masivní produkci hrotových /spik/ proteinů, které jsou přenositelné i na neočkované lidi. 

Hrotové proteiny jsou prý přenositelné vzduchem, dotykem, tělními tekutinami, byly nalezeny ve slinách, rovněž v DNA, v molekulách našeho výdechu.

I KDYBY TO BYLA PRAVDA JEN ČÁSTEČNĚ....

CHCETE TO RISKOVAT???

Tento článek je pouze k zamyšlení. V žádném případě nechce nikomu nic vnucovat, nikoho přesvědčovat, nevybízí k debatě.


Nabízí ale nové možnosti pomoci s následky vakcín - viz info níže

Zamysleli jste se někdy, proč jsou diskriminováni a zesměšňováni lidé s odlišným názorem, ať už mylným, či pravdivým? Jsou to lidé, kteří ve svém oboru pracují roky. Jedná se o názory lékařů, biologů, imunologů, vědců, uznávaných kapacit ve svém oboru. Z jakého důvodu jsou mazány jejich studie, pozorování z praxe, aktuální informace, videa..

To je otázka, kterou by si měl položit každý rozumný člověk.

Příliš to totiž neladí s demokratickou společností, spíše s dobou dávno minulou. Musím přiznat, že tomu vůbec nerozumím, a už vůbec nechápu pohnutky mocných (nemocných). 

Lidskost v nás nám nedovolí připustit, že by někdo mohl riskovat náš život, naše zdraví, a naši doposud platnou svobodnou vůli, zaručenou zákonem

 Pokud byť jen na chvíli připustíme, že na celé věci může něco být...Zvažme následující hlásané info odborníků aktivně pracujících v oboru (nikoli politiků) 

 CO SE ÚDAJNĚ DĚJE V TĚLECH OČKO, ale díky přenosu hrotových proteinů TAKÉ NEOČKO LIDÍ.

HROTOVÝ PROTEIN = NEBEZPEČNÝ TOXIN

CELÉ SE TO MOTÁ KOLEM HROTOVÝCH /SPIK/ PROTEINŮ, o kterém většina očkovaných lidí nemá ani ponětí. Nikdo je neupozornil, nikdo nevaroval.

Po očkování údajně dochází v tělech očkovaných k masivní produkci spik proteinů, které jsou přenositelné i na neočkované lidi. Hrotové proteiny jsou prý přenositelné vzduchem, dotykem, tělními tekutinami, byly nalezeny ve slinách, rovněž v DNA, v molekulách našeho výdechu.

Denně jsme konfrontování s takzvaným "sheddingem", tedy s vypouštěním hrotových proteinů z očkovaných lidí na neočkované, které mohou i u neočkovaných způsobovat různé zdravotní problémy. Ohroženi jsou tudíž jak očkovaní, tak neočkovaní.

Jakmile vstoupí hrotový protein do jádra buňky, zablokuje klíčové geny, které zprostředkovávají opravu DNA, vypne gen TP53, který se nazývá "hlídací pes genomu" (u 50% rakovin je tento gen vypnutý), rovněž vypíná funkci BRCA 1.(při nefungující BRCA1= opravný mechanizmus DNA- 87% riziko trojité negativní rakoviny).

Hrotový protein - spik protein - zároveň vypíná imunitní systém. Rozbíhají se autoimunitní reakce. Spik protein rovněž rozbíhá předčasné stárnutí buněk. SP dále narušuje opravu DNA a potlačuje funkci leukocytů.

VE ZKRATCE:

- TVOŘÍ SE KREVNÍ MICROSRAŽENINY

- VYPÍNAJÍ SE OCHRANNÉ GENY TP53, BRCA 1,

- PŘESTÁVÁ FUNGOVAT REGENERACE BUNĚK V DNA

- SNIŽUJE SE IMUNITA... CO SE NÁM TEDY SNAŽÍ ODBORNÍCI ŘÍCT?

VAKCÍNY DĚLAJÍ OPAK TOHO, NA CO BYLY URČENY...VĚŘ KDO CHCEŠ...je dobré opět zapnout rozum, rozhlédnout se kolem, a udělat si vlastní úsudek.

Je možné že...

Vakcíny obsahují instrukce v podobě mRNA kódů pro výrobu hrotového proteinu buňkami těla. Ty napadají organizmus zevnitř a mohou poškozovat opravné mechanizmy DNA v jádru buněk. 

Hrotové proteiny jsou přenosné i na neočkované lidi. Spik protein z covid injekcí se dostává do buněčného jádra a ruší možnost opravy DNA. Způsobují explozi rakoviny, imunodeficity, autoimunitní poruchy, rychlé stárnutí.

Urychlení účinů SP nastává v kombinaci s chemtriels (hliník, oxyd barya, stroncia, jedované částice polymeru, grafen...) dále v kombinaci s karcinogeny v potravinách, v kosmetice a drogerii, v kombinaci s 5G a dalšími druhy záření.


Jedná se o biologickou zbraň?

Studií k tématu je opravdu hodně. Za všechny jedna.

Studie -https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

video k tématu - Malá Duše K - o aktuální studii s Milanem Calábkem 4.11.2021  https://nastub.cz/w/qboBMTUv2EGVS8c2BeYGjf


Pokud jste dočetli až sem...

Co říkáte tedy na možnost příměsí ve vakcínách v podobě Grafenu?

A OPĚT NETVRDÍM, ŽE JE TO PRAVDA...jen tvrdím, že mám právo se sama rozhodnoutzda je či není nabízené info možné. 

O možnosti si vše ověřit pomocí kineziologického svalového testu mnoho lidí neví. 

Škoda, nemuseli bychom váhat, spekulovat, "skákat na špek" lidem, kteří se tváří, že jim jde jen a jen o naše dobro. Ale skutečnost je jiná. Fakta mluví sama za sebe.

více info k ověřitelnosti a zjištění pravdy čehokoli najdete v článku zde: VĚDA O PRAVDĚ 


GRAFEN - OČ JDE?

Vedle hrotových proteinů máme tedy další nový termín - GRAFEN.

Většina lidí netuší o co se vůbec jedná. Díky grafenu se údajně stáváme po očkování magnetičtí, tudíž jsme "VODIVÍ" také pro 5G atd... Kdo ví, informace ohledně grafenu jsou striktně a bleskurychle mazány, takže si ani nestihneme udělat vlastní názor.

GRAFEN - ELIMINACE - rychlo pomoc - grafen můžete eliminovat pomocí extraktu z pampelišek, křenem, alkoholem, homeopatem Graphites

Grafen - je extrémně vodivý pro teplo, elektřinu, elektro magnetické vlny...dokáže v mozku aktivovat elektromagnetický signál - signály wifi, 5G.  Nabuzuje vodivé schopnosti grafenu v těle. V těle tedy slouží jako vodič. Grafen v mozku dokáže skenovat mozkovou aktivitu. Dají se díky němu zvyšovat účinky mobilních vysílačů. Lze jej zmagnetizovat...vzniká tzv. nekovový magnet. 

S pomocí grafenu (nosiče, přijímače..) lze populaci stimulovat, tlumit, ovládat...

a tak dále a tak dále a tak dále