KOMPLETNÍ DIAGNOSTIKA - aura, čakry, uvězněné emoce, zeď kolem srdce

DIAGNOSTIKY, OČISTY, TESTY, OSOBNÍ KONZULTACE - LZE ABSOLVOVAT ROVNĚŽ PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVE. JAK PROBÍHÁ KONZULTACE SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: JAK PROBÍHÁ KONZULTACE

NA ZKUŠENOSTI LIDÍ, KTEŘÍ SI OČISTAMI I KONZULTACEMI PROŠLI SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: Zkušenosti

To, že kromě fyzického těla vlastníme také těla energetická, tak zvanou auru, je dnes již známo mnoha lidem. Díky zdravé, čisté auře bez trhlin se cítíme vitálně, spokojeně, plni energie. Ale to o sobě může říci málo kdo. Většinou je to přesně naopak. Energii  rychle ztrácíme, cítíme se zranitelní, unavení, bez nálady.

Na vině může být problém právě s naším energetickým polem - s aurou, a s rozladěnými čakrami, na kterých můžeme mít energetické kabely, přes které nám kdosi krade naši energii. Psychickou nepohodu i zdravotní komplikace mohou zapříčinit uvězněné emoce a zeď kolem srdce. 

STAV AURY lze dobře diagnostikovat přímo na člověku pomocí kineziologie, ale také lze provést diagnostiku na dálku pomocí mentální kineziologie podle jména a data narození, kontrola kyvadlem

CENA SLUŽBY - diagnostika aury a čaker - 500,- Kč

Cena diagnostiky uvězněných emocí a zdi kolem srdce - 500,- Kč

Zjišťuje se celkový stav a velikost aury, možné trhliny a díry v auře, kontroluje se stav čaker, energetických kabelů na čakrách, testuje se čistota aury na přítomnost duše zemřelé osoby, na diskarnáty, potulné astrální bytosti, temné energie, přítomnost uřknutí, prokletí, astrální larvy a parazity, na přítomnost energetických dýk v zádech, v srdci, či jinde na těle. Zjišťuje se výše vaší radiovitality v Bovisech. Dále lze určit přítomnost a počet uvězněných emocí v těle, a také, zda je, či není přítomna zeď kolem srdce.


Pokud byste chtěli znát stav vaší aury, čaker, či přítomnost uvězněných emocí a zdi kolem srdce... vyplňte níže uvedený dotazník, ozveme se vám. Na základě výsledků diagnostik / v druhém kroku/ lze rovněž provést očistu, pomocí kvantových vln.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem. Důvodem uvedení této informace je EU. 

JAK PROBÍHÁ OČISTA AURY A ČAKER, A CO JE POTŘEBA PŘED OČISTOU PROVÉST

Než přistoupíme k očistě, je vždy nutné provést diagnostiku. Na základě výsledků diagnostiky si vybíráte podle zaslaného ceníku úkony, které máte zájem odstranit, očistit, zpracovat. Očista se provádí pomocí kvantových vln přes červí díru. 


ÚKONY PŘED ÚČISTOU

Před samotnou očistou se doporučuje provést tyto úkony: - vypnout po dobu očisty /1 hodina domluveného času/ wifi, TV, PC, mobil, případně další možné zářiče. Záření přístrojů by mohlo kvantovou vlnu přerušovat. Rovněž se doporučuje zbavit místnost, kde budete během očisty, prachu. Prostor vyvětrat a vykouřit šalvějí /pokud nemáte, použijte hřebíček...ano to koření, které používáte při vaření/. Také je vhodné provést před kvantovou očistou solnou koupel - používá se 1 kg mořské, nebo himalájské soli na vanu - koupel 10 minut. Je vhodné zapálit svíčku a pak už jen relaxovat. Po očistě dostáváte na mail výsledky a doporučení, jak očištěný stav udržet co nejdéle.


CO MŮŽETE PO OČISTĚ OČEKÁVAT A VYDRŽÍ OČISTA NAVŽDY? 

Očista je jako jednorázový reset, takový generální úklid. Lidé cítí úlevu, "čistotu" energii. - vyjádřeno slovy klientky - "mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný, jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě". Nyní je vhodné zahájení řešení věcí, kvůli kterým se vám rozladily např. čakry, nabalili jste si na sebe entity atd...To, jak dlouho vydržíte čistí, je silně individuální člověk od člověka. Většinou máme "nasbíráno" za celý život pár entit, nebo i těžších entit, díky nízkým emocím míváme temné energie a často astrální parazity...ti parazitují na každé negativní myšlence...a že jich občas máme, čakry jsou rozladěné díky různě závažným problémům jak na fyzické, tak na psychické úrovni, a dokud je neodstraníme, čakry se budou znovu a znovu blokovat. Náš psychický stav je u někoho lehce rozladěný, jiný trpí velkými depresemi atd.

OČISTA JE TEDY VELKÁ VÝZVA K ZAHÁJENÍ PRÁCE NA SOBĚ, NA CELKOVÉM ZPRACOVÁNÍ PROBLÉMŮ Pokud máte totiž "nabídku", entity si přivoláte zpět. Nabídkou je myšlen např. strach, zloba, úzkost, závist, smutek atd atd...
Po očistě vám doporučuji pro co nejdelší udržení očištěného stavu různá cvičení. jako jsou ochranná rotující zrcadla, cvičení na čakry, cvičení na doplnění energie do aury, na zvýšení radiovitality, bovisů atd...


To, jak dlouho vydržíte "čistí" záleží velkou měrou také na vašem - okolí - prostředí - lidech, mezi kterými se pohybujete ...a na vašem emočním zatížení, které je VŽDY vhodné zpracovat, dojít k odpuštění, odstranit škodlivé programy v podvědomí atd...Pomoc provedením nejlépe některou z technik jako je např. EFT, Kvantová očista, uvolnění uvězněných emocí ap. Požadovanou osobní kalibraci pro jednotlivé terapeutické techniky si můžete prohlédnout zde: DRUHY TERAPIÍ a nároky na duchovní úroveň terapeutaNebojte se objednat k některému z terapeutů, který vám pomůže pročistit váš život do hloubky při osobních konzultacích.

PO OČISTĚ

pár příkladů z praxe od klientů

PO PROVEDENÍ OČISTY TĚLA, AURY, ČAKER

"Dětem se znatelně ulevilo Míša to vnímá že se cítí spokojenější a lépe se mu spí , Sofinka více energie a vypadá zdravěji moc děkujeme" .  Renata s dětmi

"Paní Jano, mockrát Vám děkuji, cítím se skvěle, videa si uložím a budu se jimi řídit v běžném životě v rámci možností. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, bohužel, je ještě málo lidí, se kterými bych toto mohla sdílet." . Po týdnu - ",,,mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný (jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě).Pryč je i nespavost z posledního období před očistou." Elena Tescová

"Děkuji moc, strašně moc. Cítím se šťastně. Před chvílí jsem dorazila domu, najednou jsem mohla dýchat svěží vzduch a přestala mě bolet hlava." Marcela Čápová

po pročištění bytu od škodlivých zón plus po odvedení duše člověka, který v bytě zemřel a jehož duše se zde "zasekla" Tato služba byla provedena technikou kvantové terapie - na dálku podle náčrtku bytu.

ZASEKNUTÉ EMOCE

ODSTRANĚNÍ HRADBY/ZDI KOLEM SRDCE A UVOLNĚNÍ BALÍKU UVĚZNĚNÝCH EMOCÍ

Při diagnostice počtu zaseknutých emocí a přítomnosti zdi kolem srdce, popř. skryté zdi kolem srdce, je současně testována možnost:

- odstranění zdi NARÁZ

- odstranění balíku uvězněných emocí rovněž NARÁZ.

V 90% případů je takový zásah pomocí kvantové terapie, magnetické energie a hlavního meridiánu proveditelný HROMADNĚ.

Průměrný počet uvězněných emocí bývá okolo 100...sbíráme je celý život.

Občas můžeme mít uvězněné emoce z prenatálního období, či zděděné. Většinu si již dávno nepamatujeme. Některé jsou ale velmi důležité pro váš duchovní posun a tak v balíku pro hromadné uvěznění jsou pouze méně důležité emoce. Ty LZE uvolnit naráz...stejně jako zeď kolem srdce, která je mimo vaše fyzické tělo.

Zůstávají však emoce, které pro vás mají veliký význam, a ty je potřeba identifikovat, někdy je zapotřebí zpracovat situaci, při které došlo k zaseknutí, a až pak je možné emoci uvolnit.

Toto lze již pouze při osobní terapii.

O PRŮBĚHU OSOBNÍ KONZULTACE, NA CO SE PŘIPRAVIT -  SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE:  JAK PROBÍHÁ KONZULTACE

Zůstává většinou třetina uvězněných emocí ke zpracování z celkového vytestovaného počtu. I to má ale veliký význam.

Může započít převibrování míst, která byla pod vlivem negativní energie z uvězněné emoce a mohla způsobit nejen energetické poškození orgánů, ale také se podílí na oslabení, či onemocnění na fyzické úrovni. Záleží na tom, jak dlouho byla emoce v těle uvězněna. (Negativní emoce vytvářejí deformace v energetickém poli těla a bývají skrytým zdrojem mnoha nemocí a poruch.)

Jak se očista uvězněných emocí projeví?

Vzhledem k tomu, že emoce mohla na daných orgánech či místech škodit dlouhé roky, odstraněním se započne proces převibrování a návratu k optimálnímu stavu. Vliv odstranění balíku emocí budete tedy vnímat v postupném ozdravění vašich vnitřních orgánů.

Pokud emoce souvisela s psychikou, zaznamenáte velikou úlevu, a psychicky náročné situace začnete prožívat s mnohem větším klidem - bez zátěže.

Jinak je to po odstranění zdi kolem srdce.

Po jejím "zbourání" se okamžitě otevíráte lásce. Najednou máte pocit, že se už nemusíte bát k sobě lásku pustit a také ji projevit. A ona k vám opravdu "doplyne", jelikož již nemáte obranou hradbu, která ji odrážela. Velice často se objeví nový partner, kterého jste "před zeď" k sobě nepustili ze strachu, že vás citově zraní. Zaznamenáte zlepšení vztahů mezi "svými" lidmi. Otupění je pryč a člověk je schopen lásku naplno a s důvěrou prožívat, přijímat i dávat beze strachu.

Odstranění zdi tedy cítíme téměř okamžitě, láska doslova "vstoupí" do vašeho života, balík emocí se začíná projevovat hlavně na fyzické úrovni - postupně. Na psychické úrovni cítíte úlevu a nezvyklé zklidnění ve stresových situacích.