HRADBA KOLEM SRDCE

29.05.2021

ZEĎ KOLEM SRDCE - ochrana před citovým zraňováním

Srdce - střed našeho bytí, obsahuje vzpomínky a pocity. Má svou vlastní jedinečnou inteligenci a je ve skutečnosti nejmocnějším orgánem v těle. 

Výrazy jako "zlomené srdce", "bolest v srdci" jsou takto definovány kvůli zvláštnímu fyzickému pocitu, který se v srdci objevuje pod vlivem silného emočního náporu.


 Podvědomá mysl někdy použije energii uvězněných emocí, aby vytvořila kolem srdce ochranný štít. 

Uvězněné - ZASEKNUTÉ - emoce se skládají z energií, které mají tvar a formu. I když nejsou viditelné, jsou velmi skutečné. Velké procento fyzických nemocí, emočních těžkostí a sebe poškozování je v podstatě způsobeno těmito skrytými energiemi. Uvězněné emoce mohou být příčinou vašich nesprávných domněnek, přehnaných reakcí na nevinné poznámky. Emoce, která byla příliš intenzivní na to, aby ji tělo mohlo zpracovat, se zasekne (nedokáže odeznít).

Doslova vytvoří zeď energie kolem vašeho srdce, aby jej ochránila před dalšími zraněními. Nepříjemným projevem hradby kolem srdce je, že cítění člověka je ochromené a izolované od ostatních. Zeď je vytvořena z určitého důvodu, ale vždy musíte zaplatit nějakou cenu

Tou cenou je snížená schopnost CÍTIT.

Může se vám pak lehce stát, že nemůžete nalézt partnera a ani nejste schopni láskyplného vztahu.

Jste-li bombardováni zraňujícími "srdečními" zážitky, jako řešení se jeví schovat se do bunkru. Ale věřte, není dobré tam žít na vždy. Když žijete v bunkru, nejste schopni dávat lásku. Stejně tak láska, která je k vám vysílána, je na určité úrovni blokována. Výsledkem je, že můžete procházet životem tak nějak izolovaně od ostatních lidí, kvůli emocionálním traumatům, která jste prožili a kvůli podvědomé hradbě, která doslova existuje kolem vašeho srdce. Dokud ji nestrhnete, budete za ní do určité míry uvěznění. Citově znecitlivěni. 

Naštěstí existuje způsob, jak zeď kolem srdce "strhnout", a to, uvolněním emocí ze zdi. 

 Vaše zeď kolem srdce obsahuje určitý počet uvězněných emocí, které lze odhalit pomocí kineziologického svalového testu. Může mít pár centimetrů, nebo také pár metrů. Může být ze dřeva, nebo také z betonu, oceli či jiného materiálu. 

Každopádně hradba kolem srdce má vždy negativní účinky pro zdraví a láskyplné prožívání života. Dnes obecně rozšířená deprese je všeobecným znakem zdí kolem srdcí a uvězněných emocí.

Hradba kolem srdce je sice tvořena uvězněnými emocemi, ale podvědomí je již jako uvězněné emoce nezařazuje. Tyto emoce jsou nyní součástí zdi a jsou nepřístupné, dokud se při testování uvězněných emocí konkrétně nezeptáme, zda je kolem srdce vytvořená ochranná zeď. Je třeba přivést mysl a tělo k tomu, aby přiznaly, že tam zeď je před tím, než se dostaneme k uvězněným emocím, které ji tvoří. Jakmile to uděláme, zaseknuté emoce budou opět pro podvědomou mysl rozeznatelné jako uvězněné emoce, a tím pádem budou vystaveny, aby mohly být uvolněny. Jedna po druhé se budou vytahovat do vědomí, kde je můžeme zpracovat, uvolnit, až celá hradba spadne.

Takto se celá procedura - odstranění zdi kolem srdce (tj. zpracování jedné emoce po druhé), praktikovala dříve, a pokud je pro majitele zdi důležité zjistit, které uvězněné emoce jsou součástí jeho zdi, lze postupovat tímto pomalejším způsobem.

Nyní je ale také  k dispozici druhý, rychlejší způsob, 

NOVĚ

STRŽENÍ ZDI NARÁZ, pomocí vibrací, kvantové terapie a magnetu.

Službu - stržení zdi kolem srdce, stejně jako odstranění uvězněných emocí, si můžete objednat zde: