Vnitřní tělesné kyvadlo - kurz


Pokud se novým dovednostem učíte raději v kolektivu, je k dispozici tento kurz.

Věděli jste, že máte v sobě vnitřní kyvadlo?

Jakousi přímou linku, přímé napojení na Vaše vyšší já, Vaši duši, Vašeho andělíčka strážníčka, na kterého se vždy můžete obrátit o radu? Díky této velice jednoduché technice můžete získávat bleskové informace nejrůznějšího zaměření, ať už budete testovat své alergeny, stav vnitřních orgánů, stav, čaker, čistotu aury, či volbu správného rozhodnutí. 

Lidské tělo je úžasné. Není to "jen schránka pro duši". Je nesmírně moudré - dokonce mnohem moudřejší než náš mozek a také toho daleko víc "ví". Moudrost našeho těla jde ale ještě dál. Ví o nemocech ve vašem těle daleko dřív, než se jakkoli projeví, pozná, i když se k vám teprve blíží nějaký bacil! 

Zná všechny vaše alergie, ví i o alergiích např. na jídlo, které jste ještě nikdy ani neochutnali. Ví také, jak nemocem i alergiím předcházet a také jak se jich nadobro zbavit! Samozřejmě ví velmi dobře, co prospívá vašemu tělu a jak dosáhnout perfektního zdraví. Ví o všem, co pro svůj spokojený život potřebujete a jak toho dosáhnout. A také vám v tom pomůže, pokud je to pro vaše dobro. Ale moudrost našeho těla se nevztahuje jen na záležitosti spojené s tělesnou stránkou. Je propojené s DNA a tedy i s naším Vyšším Já. Je navržena tak, abychom právě díky tělu mohli lépe komunikovat s Vyšším Já, a tudíž zjistit, co je pro nás nejlepší, pomáhá vyřešit problémy s prací, se studiem, s rozhodnutím ohledně zdraví, partnerství, jak se rozhodnout, co je v našem nejvyšším zájmu. Ví všechno. Je prostě správcem všeho, co pro život potřebujeme - od spontánního vyléčení až po talenty z minulých životů. Jen tak mimochodem - ví naprosto přesně, kým jsme "byli v minulých životech", ale ví také, kým teprve budeme.

Takto by se dalo pokračovat do nekonečna, ale nejlepší bude, když to sami prozkoumáte na kurzu vnitřní kyvadlo.

Online rezervace místa v kurzu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.


Techniku vnitřního kyvadla si můžete osvojit rovněž pomocí VIDEO VÝUKY.