Techniky uvedené v těchto audio a video nahrávkách jsou založeny na práci s myslí a vizualizací.  Nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem. Důvodem uvedení této informace je EU.


VIDEO VÝUKY ZAPOMENUTÝCH SCHOPNOSTÍ

Myslíte, že byste uměli pracovat s virgulí nebo s kyvadlem? A věděli jste, že takové kyvadlo máme také sami v sobě? Napadlo Vás už někdy, že byste si sami mohli harmonizovat čakry, zvětšit si a nabít auru, rozpouštět temné energie vzniklé z negativních emocí, upravovat spinováním vodu z mrtvé na živou?

Věříte tomu, že to dokáží jen "vyvolení"? Něco Vám prozradím.

UMÍ TO KAŽDÝ!

Stačí dodržet určitá pravidla pro práci, věnovat činnosti pár chvil a můžete začít využívat výhod, která Vám z těchto činností poplynou.

A navíc, to vše můžete pomocí výukových videí zvládnout

  • v pohodlí domova
  • bez nutnosti dojíždění na kurz
  • bez ztráty času při zbytečně složitých výukách
  • svým vlastním tempem, bez okukování druhých, jak Vám to jde, s možností se kdykoli k výuce vrátit, stopnout si ji, připomenout

Ušetříte tak spoustu času a v neposlední řadě také peněz.

Každé video obsahuje rovněž vysvětlivky a informace, které Vám jinde neprozradí. Vše je popsáno jasně, stručně, srozumitelně. Pomocí ezoterických pomůcek jako je virgule nebo kyvadlo máte možnost vyhledat vodu, škodlivé zóny, změřit auru sobě i druhým, zjistit stav čaker, stav vnitřních orgánů, imunity, určit své alergeny, vhodnost či nevhodnost léků či lékařských úkonů. Vlivem několika minutových nenáročných cvičení se můžete sami nabít energií, srovnat si čakry, vyrobit za půl minuty sobě i druhým zdravou, vysoko vibrační vodu s pravotočivou energií atd. Bez nutnosti návštěv lidí, kteří se danými tématy zabývají ... nebudete už muset chodit ke kartářkám pro radu, jak řešit svízelné situace, ani pro jiná rozhodnutí.

TO VŠE SE NA VÝUKOVÝCH VIDEÍCH MŮŽETE NAUČIT SAMI TAKÉ!

Už nebudete muset "KUPOVAT RYBU", abyste se jednorázově najedli. Máte možnost se "NAUČIT RYBU CHYTAT".

Pokud se nebojíte vyzkoušet nové věci, srdečně Vás zvu k výukám zapomenutých schopností