ŘÍKAJÍ MI ČARODĚJKA

Mám prý napsat o svých kurzech...vidíte ten seznam?  Práce s kvantovou vlnou, Reiki, Kurz kineziologie a radiovitality, Práce s vyšším já a s anděly, Ozdravné techniky, Jak aktivovat 3. oko, Automatická kresba, Jak uvidět auru, EFT, Práce s energiemi,  Harmonizace čaker, Cvičení na páteř s technikami Su-Jok , Cvičení v kvantovém poli, Hormonální cvičení s praktikami akupresury bodů ...

Kolik lidí si asi teď klepe na čelo? Jenže! Kde se právě toto gesto vzalo? Vždyť si klepeme na třetí oko. Věř, kdo chceš ! Přesto se domnívám, že v dnešní přetechnizované době je znovu nalezení duchovna minimálně cesta za odpočinkem, vymanění se ze stresů a možná, možná i poznání čehosi kolem nás.

Ostatně jsem profesí trenér fitness - cvičení na páteř s technikami Su-jok, jeden ze seznamu kurzů, odtud je tak blizoučko k tomu, aby se člověk, chce-li svoji práci dělat dobře ve všech aspektech, dostal k duchovnu a psychice. Bez ní svaly "nesvalují" a právě psychika se při jakémkoli druhu cvičení zklidňuje, stres z Vás během cvičení automaticky spadne i bez léků.

Když je nemocný duch, pomůže naopak třeba si pořádně zacvičit. Vše souvisí se vším.

Lidičky vnímám dvojí - pravo nebo levo palčáky. Všichni jsou to prostě lidičky a jako u všech typů osobnosti, kdy jedna převládá a zároveň se v nás prolínají všechny (sangvinik, cholerik, melancholik, flegmatik), tak i levopalčák - člověk duchovní s otevřenou intuicí neodmítající esoteriku - může prohlásit, že svojí virgulku ovládám já a ne energie do které naráží. Zrovna tak pravopalčák - realista, vědec hledající hmatatelné důkazy, může vyhledat proutkem vodu, nebo ohnout silou mysli lžíci.

Chci tím jen říct, že každý může v těchto technikách něco nalézt, zábavu, uklidnění, ozdravení a poznání sebe sama.

Kineziologie není nic jiného, než reakce svalů na podněty. Legrační i vážné na tom je, že pokud se kineziologický test provádí správně, vždy odhalí dobro či zlo, pravdu a lež, zdravé od nezdravého.

Správnost provedení vlastně provází všechny tyto techniky - totiž nenalhávat si, vše provádět upřímně a bez vedlejších záměrů. Klást správné otázky, nepodvádět sám sebe ani druhé. Je zábavné sledovat, když Vám poprvé začne reagovat např. kyvadlo, hlavně pravopalčáci jsou zmatení, neboť si dobře uvědomují, že kyvadlo se pohnulo opravdu silou jejich vůle...drží ruku daleko od těla, jako by nebyla jejich a vykřikují - tedy extroverti..."to ne já", introvert hledí v němém úžasu :-D.

Třetí oko nás pojí s intuicí, ti rozumnější z nás jí naslouchají, ostatní jí - zatím - přehlížejí...ale něco na tom bude, vždyť je jedno, jestli vnímáme energii, nebo se sem nasměruje při diagnostice přístroj, který z tohoto místa vyhodnocuje naše impulzy.

A proč ne práce s Vyšším já, vždyť to je ten, kdo o nás ví úplně všechno a myslí to s námi vždy jen a jen dobře, stačí "navázat kontakt". Že se v myšlenkách obracíme na svého anděla strážného ve vyhraněných situacích je také přirozené, tak proč nevyzkoušet vědomý kontakt a vděčně profitovat z ochoty našich andílků nám pomáhat. Andělé jsou připraveni nám vždy přispěchat na pomoc, jen čekají na naše oslovení...bez tohoto impulzu sami zasáhnout nemohou.

A ozdravné techniky ? U prababiček některých z nás naprosto běžná praxe, ale ani naše doba nezůstává pozadu a nabízí novodobé léčebné techniky, které dokáží řešit i ty nejzapeklitější zdravotní problémy v pohodlí domova s minimem nákladů - viz. např. kryodynamika.

Že nevíte, co to je? Nevadí, přijďte "ochutnat" a pak si můžete klepat na třetí oko :-)

Jelikož věřím, že existuje spousta způsobů, kterými můžeme čelit dnešní energeticky náročné době, a techniky léčení i ochrany jsou dostupné a dobře zvládnutelné pro každého, jen o nich valná většina lidí neví,  založila jsem tento web.
Jestliže mají pro vás mé články a texty smysl, prosím podpořte ho.

Váš finanční dar můžete zaslat na tento účet:  670100-2208893812/6210