UŘKNUTÍ, PROKLETÍ

04.03.2021

 UŘKNUTÍ A PROKLETÍ

  • Přestalo se vám v poslední době dařit?

  • Cítíte se bledě a nevíte proč?

  • Máte pocit, že z vás něco nebo někdo vysává všechnu sílu?

  • Špatně se Vám spí, nebo Vás trápí zlé sny ?

  • Jste bez energie a zhoršuje se vám i zdravotní stav?

  • Celkově se Vám nedaří v partnerském životě, v práci, nebo v podnikání?

  • Jste dlouhodobě nemocní a lékaři si s tím neví rady? Máte za sebou různá lékařská vyšetření, ale nic se nenašlo, přesto že se cítíte bídně ?

  • Máte pocit, že se Vám lepí smůla na paty?

POKUD NEMŮŽETE NAJÍT ANI PŘI PODROBNÉM ZKOUMÁNÍ ŽÁDNOU OBJEKTIVNÍ PŘÍČINU, PROBLÉMŮ, KTERÉ VÁS TRÁPÍ, JE MOŽNÉ, ŽE JSTE SE STALI OBĚTÍ ČERNÉ MAGIE VE FORMĚ UŘKNUTÍ NEBO PROKLETÍ.

Uřknutí i prokletí je nutné odstranit, aby  člověk mohl opět volně žít, bez vlivu destrukčních programů. Pomoc s odstraněním kletby či uřknutí najdete zde:

UŘKNUTÍ, KLETBY

UŘKTUTÍ - Většinou není děláno záměrně a nejčastěji jde o SLOVNÍ NAPADENÍ a zlé přání od osoby, která nám nic dobrého nepřeje, nebo nás přímo nenávidí a svoje emoce nedokáže udržet na uzdě, takže Vám je dá najevo svou zlou vůli ZLOŘEČENÍM. 

Jde o klasické pomlouvání, které může být ovšem velmi nebezpečné, neboť se velice snadno při "rozohnění"  sklouzne  i k vyřčení PROKLETÍ. K uřknutí může dojít nejen slovně, ale dá se provést také "zlým", pronikavým, uhrančivým, ale především dlouhým pohledem, který v druhé osobě vyvolá dlouho trvající nepříjemné pocity, např. slabost, nevůli, strach z příštího setkání event. až paniku. Uřknutí, přetrvává delší dobu, projevuje se pocity slabosti, neúspěchy v životě, ztrátou sebejistoty. Uřknuty bývají bohužel často i děti, ale uřknut může být i domácí dobytek, který nežere, chřadne a hubne.

Při uřknutí i prokletí  jde o energetické působení: 

Nenávistná osoba vaši energii odčerpala a svou zlou energii vložila do vaší aury nebo čaker, a tak blokuje příjem zdravé energie.

PROKLETÍ - Je provedeno záměrně, a většinou v afektu. Setkáváme s prokletím psaným nebo vyřčeným, které se může , přenášet i do dalších životů. Kletba je velmi nebezpečný nástroj černé magie. Nebezpečná je hlavně proto, že málokdo si plně uvědomuje její důsledky. Začíná slovy "proklínám" a pak následuje výrok, který upřesňuje, co hrůzného je přáno například člověku, který nám způsobil obrovskou nesnesitelnou bolest. Vše je vedeno touhou po pomstě a přesvědčením, že ten, kdo nám ublížil, má být potrestán stejným utrpením, které jsme zakusili my.

Je to duchovní aktivita, při které proklínající člověk má za cíl ublížit druhému člověku, s cílem poškodit oběť. . . proto může být prokletí provedeno často i nevědomky a nechtíc, ve vzteku, kdy napomůže démonickým bytostem vykonat zlo na jiném člověku /díky otevření brány mezi fyzickým a duchovním světem. Existuje mnoho forem kleteb od těch nevědomých až po ty na zakázku, prováděných s nejsilnější účinností na ty oblasti, kde hraje největší rozhodovací úlohu moc.