Automatická kresba

Kurz automatické kresby

Místo konání: Ostrov

Doba: 3 hodiny (9:00 - 12:00) o víkendech

Občerstvení: káva, čaj, džus, diamantová voda


AUTOMATICKÁ KRESBA - INTUITIVNÍ, DIAGNOSTICKÁ - základní kurz 

  • vedení tužky, spojení s automatickou kresbou

  • uvolňovací kresba, čištění emocionálních bloků

  • pocitová a diagnostická kresba

  • diagnostika čaker

  • Kochův baum-test

  • vyhledávání škodlivých zón v prostoru pomocí AK

Automatická kresba je kresba neovlivněná rozumem a vědomím, ruka kreslí jakoby sama, je vedena podvědomím. Člověk se musí úplně uvolnit a odpoutat od toho, co dělá. Každý člověk zobrazuje to, co je zrcadlem jeho vnitřního já, jeho poznání, způsobu myšlení, nasměrování na životní cestě. Chce-li léčit, kreslí diagnosticky, chce-li rozdávat radost, kreslí volněji, umělečtěji. To odlišuje automatické kreslení od kreslení realistického.

Způsob, jak lze používat automatickou kresbu, by se dal nazvat diagnostickým a léčebným, protože automatická kresba může být také zdrojem úžasných informací o stavu energií v člověku, okolním prostředí, různých situacích a také společnosti.

Automatická kresba nám ukáže i vztahy mezi partnery, rodiči, dětmi i kolegy na pracovišti. Může mít podobné využití jako například Arteterapie. Lidem, kteří mají problémy a nedaří se jim vyjádřit se slovně, může kresba pomoci vyjádřit nejhlubší pocity. Toto může být první fází uzdravování a zvládnutí psychických,vztahových a jiných problémů s vlastním přičiněním. Naše vnitřní pocity nejsou nijak tlumeny, ale dostávají se ven a můžeme se jich tak zbavit nebo je nějakým způsobem začít řešit.

Více informací o automatické kresbě můžete můžete najít zde.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.