Vaše zkušenosti

DĚKUJI všem za sdílení svých zkušeností, což může druhým nastínit, co mohou od kurzů  i ode mne očekávat :-).

INSPIRACE - OD ÚČASTNICE  KURZŮ KVANTOVÉ TERAPIE, LÉČIVÝCH ČÍSEL, EFT

Milá Jano!

..budu rychlá a stručná
....ráda bych Vám chtěla poděkovat za všechny kurzy,které jsem u Vás mohla absolvovat!
Velice mi pomohly zkvalitnit můj vlastní život, pomohly mi od bolestí, od prášků na bolest, po 2 letech mohu opět pravidelně běhat - postupně zvyšuji délku trasy -, čtu bez brýlí, jsem schopna pomoci sobě i svým blízkým v situacích, které se jevily řešitelné pouze s pomocí farmak nb neřešitelné s tím, že máme již nějaký ten věk...
Jsem schopna klidně řešit zátěžové situace v různých oblastech svého života!
Jano,děkuji moc!!!
Pokud by má výpověď mohla být pro někoho inspirativní, budu ráda nebojte se,přidejte se k nám, věřte, nebudete litovat!!!
děkuji

Šárka Štádlerová

Po KURZU - LÉČIVÁ ČÍSLA - s novinkou - ENERGETICKÉ ČIPY 

Ahoj Jani,
konečně jsem se dostala k emailu, tak Ti mohu poděkovat za krásný kurzík, super skupina lidí, velká pohoda a soustředění na práci. Spusta pracovního materiálu , parádá, děkuji, moc jsem si to užila.
Tvůj čip je perfektní, díky němu se i tady u rodičů cítím komfortně, snížil se počet útoků, když dělám "páteř - dýky" - nemám žádné přisáté entity Časem si určitě ještě dokoupím cestovní verzi.  Děkuji
Měj se krásně

Jana 

účastnice kurzu léčivá čísla

VLIV ZÍSKANÝCH DOVEDNOSTÍ Z KURZŮ NA BĚŽNÝ ŽIVOT 

Chci ti  poděkovat za všechno, hlavně za čísla a kvantovku, jsou super a zachránili mě, hlavně tvoje práce a vylepšování technologií , paráda, děkuji, užívám si to. Děkuji.  Chvála je upřímná a v duchu ti děkuji každý den, to mi věř, protože rozdíl je obrovský, i v přístupu k lidem, rodině, atmosféře v rodině atd., a sama bych to nedala, ale děkuji i sobě, neboj :-). Obdivuji tvojí invenci a chuť se stále vyvíjet (to je nezpochybnitelný znak mladí) 

Jana Zikmundová 

pravidelná účastnice kurzů kvantovky, léčivých čísel  a  dalších ...

KVANTOVÁ TERAPIE - ZLEPŠENÍ SPÁNKU A ZDRAVÍ

Po x letech se můžu konečně bez problémů vyspat. Nemám žádné živé sny, noční můry. Pro někoho je to samozřejmostí, pro mě je to dar z nebes, protože tak jak spím nyní denně jsem se vyspala tak jednou za 2-3 měsíce. Vše se stalo po důkladné očistě ložnice i lůžka. Další věc. Po poslání kvantové léčivé vlny na nemocné žíly přišel zázrak číslo dvě. Po dalších x letech jsem přestala v létě dvojnásobně otékat po celém těle zejména v oblasti nohou, kde byli otoky ohromné. Opět velká úleva jak pro můj zdravotní stav tak i pro mé sebevědomí. A myslím, že budu moci s výčtem vyřešených zdravotních problémů do budoucna dále pokračovat. Bohužel jich mám hodně takže je to ještě běh na dlouhou trať. Ale myslím, že s pozitivní a odpočinout myslí a tělem, které je pro mě momentálně nejdůležitější věcí, vděčím právě kurzu u Jany Čekanové, kde samozřejmě hodlám pokračovat i dále, abych mohla ulevovat i dalším tak jak se ulevilo po kurzu i mě.Poslední věc, kterou budu končit tak je ta, že bylo velmi osvěžující zjistit, že jsem normální, když věci a energie okolo sebe vnímám citlivě a více než lidé v mém okolí a naopak je to dar se kterým se má pracovat a má ho každý.

Markéta Zubalová

absolventka kurzu kvantovky 1.,2.

PO KURZU KVANTOVKY


Krásný večer Jani,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za možnost absolvovat kurz kvantovky. Chci Vám poděkovat i za to, že jste mi poskytla podporu a laskavé vysvětlení na otázky, které posléze vyvstaly v okamžiku, kdy hlava začala zpracovávat prožitky z kurzu a snažila se "přeprat" možnosti, které vesmír nabízí.
Doporučenou očistu jsem spojila s ranní i večerní hygienou a cítím, jak se výsledky začínají dostavovat. Jsem plná elánu, energie a uvolnění. Nechávám věci plynout.
Po fyzické stránce jsou výsledky více než úžasné. 

Bolest v oblasti bederní páteře je pryč. Rameno, které mě trápilo bolestí a nepohyblivostí více než rok je o 80% pohyblivější a věřím, že i ten zbytek odezní definitivně.
Taky mám ohromnou radost z toho, že se mi povedlo pomocí kvantové vlny zvládnout virovou chřipku, kterou provázely vysoké horečky a rýma za pouhé 2 dny. To mě vedlo k rozhodnutí, že jsem "vyčistila" domácí lékárničku od veškerých chemikálií. Léků jsme doma nikdy moc neměli a teď je nepotřebujeme už vůbec (obvazy a náplast jsem tam tedy nechala J).
S největší pravděpodobností kvantování nabízí naprosto neuvěřitelné možnosti a já se velice těším na další spolupráci s Vámi a "půjčováním" dovedností z kvantového pole.


paní BLANKA

účastnice kurzu kvantové terapei 1.,2.

ODSTRANĚNÍ BRÝLÍ KVANTOVKOU

Přeji hezký den Čekanko, 

moc děkuji za trpělivost a vedení při kurzu kvantovky. Po prvních hodinách jsem začala léčit oči kvantovou vlnou, tento týden jsem byla na kontrole a překvapení bylo i pro lékaře veliké. Po třech týdnech se zrak zlepšil o polovinu.Mám radost. Děkuji Marus Susova

Marie Šusová

účastnice kurzu kvantové terapie
OČISTA AURY, ČAKER


"Paní Jano, mockrát Vám děkuji, cítím se skvěle, videa si uložím a budu se jimi řídit v běžném životě v rámci možností. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, bohužel, je ještě málo lidí, se kterými bych toto mohla sdílet." 

Po týdnu -  ",,,mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný (jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě).Pryč je i nespavost z posledního období před očistou."

Elena Tescová

po očistě aury, odvedení duše zemřelého manžela a ostatních entit, harmonizaci čaker a zvýšení radiovitality - bovisů.

OČISTA AURY, ODVEDENÍ DUŠE ZEMŘELÉHO PŘÍBUZNÉHO


"Ještě jednou za všechno děkuji moc... Cítím se "divně"... Ale je to příjemné... Prvně jsem se na hřbitově smál a vůbec jsem necítil žádný smutek, naopak... Teď sedím v parku a užívám si sílu přítomného okamžiku, pohodu.. Uvolnění...Mám úplně čistou hlavu, až nevím, co s tím... Tak si tady tak pluji.....🙂

Jiřík

Vyjádření "stavu" po očistě aury a odvedení dušičky zemřelého příbuzného

OČISTA TĚLA, AURY, ČAKER


"Dětem se znatelně ulevilo Míša to vnímá že se cítí spokojenější a lépe se mu spí , Sofinka více energie a vypadá zdravěji moc děkujeme"  


paní Renata s dětmi

po očistě aury, odvedení entit, odstranění energetických kabelů a zharmonizování čaker dětí

ENERGETICKÉ ČIPY


Ahoj, chtěl jsem ti napsat takovou řekněme zpětnou vazbu. Jak poslední dobou nosím ty dva čipy v kapse na kamínku, tak je to fakt paráda a hodně znát a i když se někdy nestihnu vyčistit tak mě to celoúrovnově posiluje. Takže vydržím vyšší fyzickou i psychickou zátěž a jsem pořád v poho. Tak jsem chtěl dán jen vědět. Děkuji, je to paráda 🙂☺️
Musím se pak stavit ještě pro další
😌

KÁJA

zkušenost s vysoko vibračními čipy, které slouží k doplnění životní energie Chi.

OČISTA BYTU OD ŠKODLIVÝCH ZÓN


„Ahoj Janičko,

moc Ti děkuji za info a také za Tvou práci. Asi tomu nebudeš věřit, ale hádej, co jsme dnes nečekaně dělali s malým, když jsme přišli domu? To se ještě nikdy nestalo... Normálně jsme si zalezli ve čtvrt na šest do postele, zatáhli závěsy a spali. Bylo mi úplně jasný, ze už jsi pracovala. Díky moc. Také za včerejšek, který mi moc pomohl. Krásný večer.


Jitka

po očistě bytu od škodlivých geopatogenních, psychogenních a patogenních zón

KURZ KVANTOVÉ TERAPIE 1.


Dobrý den, paní Čekanová,

moc děkuji za zaslané info, ale hlavně za dvě inspirativní dopoledne, která jsem ještě pořádně nevstřebala ( zahltila mě bohužel práce, ale těším se, až bude víc času na studování ). Hlavně se cítím skvěle, kašel téměř není a cítím se moc dobře i psychicky. A dnes jsem vzkřísila s kouzelnou hůlkou noťas, který se chystal odejít do věčných lovišť ( a hned jsem zálohovala ).Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám radost a uspokojení z Vaší práce.


Zdena Švehlová

absolventka kurzu kvantové terapie

 dvoj kurz  - základní + pokročilé techniky

Kurz KVANTOVKY 2.


„Děkuji moc, bylo to docela dost silné. Jsem ve stavu vnitřního jásotu a všeobjímající lásky a trošku zimnice, ale ta se srovná. Už chápu Káju, v jakém byl stavu, když skončil!

Úžasné a těším se na aplikace.

Krásný den a světlo přeje Lojza


Ahoj Jani,

ještě jednou moc děkuji za pondělní pomoc, už cítím změny.

Postoje vůči kolegovi se změnily a zmírnily.


Alois Komorous

po kurzu Kvantové terapie - pokročilé techniky

KURZ KVANTOVÉ TERAPIE 1.


Kvantová vlna na dálku na bolest beder. První vlna - mírné zlepšení, druhá a třetí problém vyřešila. Citace: "Janičko, strejdovo záda zcela povolily !!!!! prý už tam cítí jen něco malinko, Jednou jsem tam byla osobně a jinak jsem posílala vlnu na dálku s opakováním a s vypůjčením si schopností z kvantového pole. Slova díků jsou prostě málo !!!"


Martina Komjatiová

z praxe absolventky  kurzu KVANTOVKY

OČISTA AURY


„Paní Čekanová, moc Vám děkuji. Valinka září jako sluníčko. Děkuji. Začala jsem spinovat všechnu vodu, kterou s dcerou pijeme, zařadila jsem nám do jídelníčku více ovoce a zeleniny a ty moje ruce se hojí, jsou mnohem lepší . Cítím se lépe a snažím se tu energii udržet. Nejsem už tak unavená a nepadám tak rychle do stavu úzkosti a deprese. Moc Vám děkuji.“


Dagmar Zehová

po čištění těla, aury, výuk techniky spinování

OČISTA AURY, ČAKER


„Krásné dobré ranko, Janičko, chci Vám ještě jednou moc poděkovat, za Vaše umění! Jsem bez stresu, bez cigaret, částečně bez kafe a pořád v pohodě. I kolegyně v práci si toho všimly. Asi budete mit vice klientů.“


Monika Akiwascha Bočanová

reakce po očištění a zvětšení aury, zharmonizování čaker, odvedení entit a zrušení kletby

KVANTOVÁ TERAPIE - KURZY


„Ahoj Čekanko,

jak jsme si nakvantovaly peníze, tak jestli jsem té myšlence svých 20,- dala velkou váhu, nevím, ale když mi kdokoliv rozměňuje bankovky, vrací mi vždy ve dvacetikorunách! - ať už je to stovka či dvoustovka dohromady ale vždy vrací ve 20,- :-D :-D Opravdu si to užívám, mám peníze a jsem za ně moc ráda :-)

Teď mám zálibu ve kvantování předmětů a jídla, je to k nezaplacení, po dlouhý době můžu mít opravdu dobré jídlo."


Dagmar Ježková

po Kvantové terapii - kvantování hojnosti

KVANTOVKA, AK, KYVADLO


Moc musím poděkovat, za učení o sobě, energiích a všem okolo s tím spojených. Kurzy a doba strávená s Janičkou byly a jsou úžasné a očí otevírající.. Pokud máte pocit, že sem nepatříte a hledáte odpovědi, zkuste to přes energie a vesmír - a Janičku... poznala jsem, že to funguje..a všechno to úžasné krásné a naplňující se mi děje od doby, kdy jsem poznala Janičku Čekanovou a tak ještě jednou díky za vsechno Jani.“


Kateřina Fekete

účastnice kurzů - kvantová terapie, práce s kyvadlem, automatická kresba

REIKI  zasvěcení 1. stupeň


Janičko , moc ti děkuji ,že jsi mě zasvětila do Reiki 1.stupně a ukázala mi jak s touto zázračnou energií pracovat!!! Nejen, že po zasvěcení jsem měla úplně luxusní náladu a cítila jsem se jako ten nejlaskavější člověk na světě a musela jsem se pořád usmívat, ale i  změny nastaly snad okamžitě. Po příchodu domů se i moje dcerka změnila v ještě většího andílka, má matka mi věnuje více svého času a naše vlčí němé tváře, (vlčáci), se snad ode ani nehnou a chtějí jen drbat. Dcerce jsem defacto za 2 dny vyléčila vyrážku v podkolenních jamkách (asi 3x jsem položila ruce na dané místo - dokud dítě neuteklo si hrát). Po tlapkování začal můj partner lépe komunikovat a povolit mu velmi ztuhlá záda byla skoro hračka (běžně je to nad rámec mých sil). Ovšem ta největší pecka přijde. Janičko, moje ruce mě velmi trápily... Ekzém , jehož příčina je kontaktní alergie na běžné věci , mě dlouho trápil. Představ si ,že od 4 nebo 5 dne po zasvěcení , 

NENÍ!!!! EKZÉM ZMIZEL!!! 

Po kvantové vlně se jeho projevy zlepšily , ale nezmizel. Teď ho nemám !!! Ostatní kožní projevy jsou též na ústupu už od prvního dne. A jsem ráda ,že pomocí Reiki se mi povedlo mírnit projevy po očkování mé dcerky!!! Můj anděl si druhý den po očkování šel ven užívat krásu sněhové pokrývky. Sice pro jistotu v klidném režimu , ale stejně . Je to u nás velký úspěch . A to jsem jí k tomu přidala tvoje magické kapky na imunitu. Před očkováním i po. 

Nechat se zasvětit do 1.stupně Reiki ,bylo správné rozhodnutí! 

Rozhodně nelituji. Pro mě největší výhodou je ,že ho můžu použít kdykoliv a kdekoliv, aniž by si někdo všiml ,že "čaruji". Pouhým dotekem ,třeba v čekárně , můžu dcerce ulevit od bolesti. Navíc je krásné, že si řekne sama. Přitulí se a já si jen "zapnu" Reiki a už to jede . A na bolest hlavy, způsobenou emočním napětím, funguje Reiki taky skvěle. Už se těším na dvojku !!! Děkuji ti, Janičko, z celého srdce za vše . Jsi naším andělem . 

Dagmar Zehová

po zasvěcení do 1.st. Reiki