Vaše zkušenosti

DĚKUJI všem za sdílení vašich zkušeností, což může druhým nastínit, co mohou od kurzů  i ode mne očekávat :-).

Po kurzu OBNOVA ZDRAVÍ

Milování přátelé... Musím Vám s radostí a nadšením doporučit další fantastický kurz od Janičky, na kterém jsem včera byla... Nestačím se divit kolik nových informací můžeme zjistit a to nejen za pomocí Kineziologie. Naše zdraví je na prvním místě a já chci mládnout a taky mládnu.... :-)

Děkuji Jana Čekanová, že tě máme u nás v Ostrově. Je to zázrak ve fyzické podobě. Z vlastní zkušenosti mohu tuto úlevu, na všech úrovních bytí, potvrdit. Je to neskutečná paráda... Ale jak všichni víme, každý máme svou vlastní cestu a hledáme ty správné pomocníky na ni. 

Kačenka Fekete

NOVÝ ŽIVOT V LÁSCE A ŠTĚSTÍ PO ABSOLVOVÁNÍ  KURZŮ

 Ve svém životě vděčím řadě lidí za spoustu zkušeností, pochopení, lásky, vstřícnosti, vřelého přátelství, ale i za zkoušky, s nimiž se člověk těžko vyrovnává a které život přináší. Zásadní je respekt k člověku, k zákonům přírody i Vesmíru. Moji cestu mi pomohla najít Janinka, díky níž jsem se svým zdravím a ve svém životě tam, kde jsem teď. Jsem šťastná. Janince vděčím za mnohé. Ukázala mi ten správný směr, předala spoustu (i nečekaných) informací – je totiž bezvadný průvodce i mentor. Je však jen na Vás, jak s informacemi naložíte. Štěstí i lásku si ale v sobě musí najít každý sám. Není to vždy tak snadné, Můžeme i ztratit někoho, koho máme v srdci, protože se vydal jiným směrem a my musíme respektovat jeho volbu cesty.

Kurzy Janinky jsou, podle mne, tím pravým místem pro získání těchto informací i dovedností. Pokud se na takovou cestu chcete vydat, pokud chcete slyšet i věci neobvyklé, pokud prostě chcete být v životě šťastní a chcete pro to něco udělat, můžete to zkusit.

Stojí to za to. 

S vděčností Janince jako poděkování Romanka

Romanka Klimentová

ÚLEVA PO OČISTĚ AURY, ČAKER, UVĚZNĚNÝCH EMOCÍ

"Doporučuji paní Janičku, I mně moc pomohla už několikrát s očistou jemných těl, aury a všechny cvičení od ní mi krásně fungují. Opravdu po očistě okamžitá úleva, vnitřní pocit, že jsem to zase já, klid a mír v mysli, a radostné emoce, či pocit, že bych obejmula svět skrz otevření a očištění i srdce skrz emoční detox a odstranění zdi kolem srdce, to je moje vlastní zkušenost s laskavým vedením a pomocí paní Janičky. Děkuji a s dovolením sdílím dál pro lidi, které také hledají cestu k uzdravení těla, mysle, duše a srdce."  

LILI


CO SE DÁ DĚLAT, KDYŽ SE ČLOVĚK ZTRATÍ V TEMNOTĚ.

"Po očistě aury a od vedení všech entit v červnu 2022, které paní prováděla na dálku, se mi o 180 stupňů otočil život. Žádné deprese!!! Každý den je sluníčkový. Směji se, rozdával bych lásku, KONEČNĚ ŽIJI :-). Po první osobní terapii, úžasný pocit. Paní odvedla duši zemřelé osoby - mé maminky, což byl pro mě opravdu silný zážitek. Dnes byla provedena očista mého bytu. Po příchodu domů jsem měl pocit, že jsem v úplně jiném světě. SVĚTLO, KLID, LÁSKA. Můj pes je jak vyměněný. Jano jste úžasný člověk s dobrým srdcem. Za mě, i za celou rodinu, moc a moc děkuji."


Jiří Andrt

ZLEPŠENÍ VZTAHŮ PO EMOČNÍ OČISTĚ  


"Dobrý den Jani, moc jsem se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost, jako bych potřebovala SVÍTIT NA VŠECHNY STRANY. Byla jsem u vás na soukromém kurzu
Emočního detoxu a odstranění zdi kolem srdce. Ani jsem od toho moc nečekala, ale po víc jak 30letech se mi ozval můj biologicky otec!!! a já nejenom, že jsem zvládla mu absolutně bez odsuzování, výčitek odepsat, ale cítím i takový vnitřní klid a jsem zvědavá co setkání přinese". Další terapie - 26.9.2022 - "Dobrý den Jani, tak jestli chcete slyšet pozitivní pokračování jak jsme odstranili tu zeď kolem srdce, tak jak jsem říkala posledně, ozval se mi můj biologicky otec. Tento víkend jsme si poprvé volali a já měla pocit, jako by mě něco pohladilo uvnitř a jako bych konečně BYLA ÚPLNÁ. Sejít se máme příští víkend a už se moc těším. Asi bych to přirovnala k bezpodmínečné lásce jako když jsme čistili rodinné vztahy přes EFT. " 

Děkuji.

Markéta Zubalová

Zkušenost s odstraněním žlučníkového kamene /kvantové techniky, práce s myslí

"PO ROCE POUŽÍVÁNÍ KVANTOVÉ VLNY A PRAČKY ORGÁNŮ SE MI PODAŘILO ZCELA ROZPUSTIT ŽLUČNÍKOVÝ KÁMEN ...Nepotřebuji žádné léky, nebolí mne hlava a při posledním preventivním vyšetření lékař konstatoval, že krevní hodnoty jsou absolutně všechny v normě. Péče o vlastní tělo i zdraví se stala absolutní součástí mých každodenních činností. Mnohokrát děkuji za předání dalších Vašich dovedností i zkušeností, páteční kurz super kvantovky mi zase přinesl nové informace a znalosti a zcela jistě mne posune zase o kousek dál na mojí cestě. Snažím se aplikovat a používat vše, co se naučím. A život a hlavně vlastní zdraví se mi pomalu mění k lepšímu. Po roce používání kvantové vlny i pračky orgánů se mi podařilo zcela rozpustit žlučníkový kámen o velikosti asi 1,5 cm. Při kontrole - nebyl k nalezení ani na sonografickém vyšetření u lékaře. Děkuji Marta."

Marta

ZMĚNY- po kurzu EMOČNÍ DETOX

Krásný den Janičko Čekanko,
už několik dní si říkám, že Vám napíšu. Protože bych ráda sdílela i s Vámi svoji velkou radost z nové hladiny vědomí, z nové etapy, kterou teď už žiju.
Po skvělém listopadovém kurzu se začali dít zázraky a opravdu se mi srdce zcela uzdravilo a to jak na energetické bázi, tak na té fyzické. Na energetické už umím opět přijímat lásku (na kurzu odstraněna zeď kolem srdce), a o to moudřeji jí dávat kolem mě do Božího stvoření, a také konečně vyživuji i sama sebe láskou přijatou z Univerza, ze sebe. Už se neošizuji o sebelásku, která mi mnoho dekád let chyběla. Na fyzické už nemám deprese, snížil se mi puls (srdíčko se uklidnilo) a celkově je mi lépe. A tak mi přišly nové příležitosti do života. Stala jsem se poradkyní ve zdravém životním stylu, sama touto cestou už víc než rok kráčím a tak sdílím svou zkušenost dál. Přichází i lidé, kterých si volají mandalky skrze mě zhmotněné. V civilní grafické práci přichází samé krásné zpětné vazby. S Renkem myslíme na Vás a náš slib vytvořit hůlky na cvrčky. Už máme vytvořené pouzdro, no přes hodně (příjemných) povinností jsme se k tomu ještě pořádně nedostali. V rodině uvítáme v srpnu novou dušičku, budu už dvojnásobná tetička, velice si tuto roli užívám už s neteřinkou  Zarinkou, která je živým stříbrem.
Vaše poslání má obrovský smysl. A vnímám, že i mě, postupně, jak se sama zbavuji s pomocníky svých bloků, směřuje na cestu pomoci lidem. :-*
Přejeme Vám s mým milovaným mužem jen to nejlepší a věříme, že se zase potkáme osobně na Vašich kurzech. Život je evoluce, a definuje ho změna a proud energie dál. A já děkuji, že jsem Vás mohla v tomto životě potkat a za Vaši velikou pomoc.
Luďka Bačová

EMOČNÍ DETOX - účastníci kurzu

zkušenost z kurzu a po kurzu

"Cítíme oba s milým, že je nám mnohem lépe. Manžel se cítí konečně plný energie a dokáže se i rychleji zotavit z případných nepříjemných situací, které občas život nabízí v konfrontaci s druhými. (například si umí lépe ohlídat svůj osobní prostor, když ten druhý spadá do dramat).U mě je to pocit lehkosti uvnitř, a dokážu mnohem více cítit lásku,(byla odstraněna zeď kolem srdce) ryzeji vnímat i emoce jako radost, odvahu, Dělám si od návratu každý den ráno a večer cvičení na harmonizaci čaker a dvojité rotující zrcadlo včetně postupu na odstranění hrotových proteinů. Teď tyto procesy mnohem lépe vnímám. Rychleji se mi vizualizují barvy, vidím je jasněji. I zrcadlo vnímám silnější a jasněji. Dokonce pociťuji i samotnou očistu a intuice mi pošeptá, od čeho mě zrcadlová záře očišťuje. Hrotové proteiny se mi usazují hlavně v oblasti hlavy a nervové soustavy - i tady jasně vnímám jejich praskání. Vždy po těchto cvičeních mám v sobě krásný pocit klidu, míru a bezpečí. René se mnou cvičí na harmonizaci čaker a dvojité rotující zrcadlo každý večer. Taky vnímá, jak to bezvadně funguje. Ráno společně cvičíme i poklepávání na zvýšení vitality těla. U něho dokonce citlivostí bodů vnímám, které orgány mám oslabenější (játra - tam mi přišla souvislost právě s hněvem, který si potřebuji z podvědomí vyčistit). Proto chápu i svou osobní kalibraci 163, která právě souvisí s hladinou vědomí v hněvu. I René mi zrcadlil, že když jsem v nepříjemné situaci místo klidem a rozvahou reaguji vznětlivě a zlobou .Stále tělo kalibruje a tak na sobě vnímám nové a nové změny. Po kontaktu s blízkými, včera mi jich psalo hodně, už nemívám energetické propady, únavu a ani necítím v sobě převzaté emoce, což je úžasný posun a je to pro mne velká úleva. Srdíčko se pořád víc a víc otevírá. Začínám se cítit úplně ve své kůži. Zároveň už jsem bez potřeby sledovat poplašné a negativní zprávy a naopak se zaměřuji na tvoření a ticho, které miluji. I vzájemné chvíle s mým milovaným mužem jsou krásné a harmonické, cítím mnohem více jeho dotyky a lásky a konečně ji mohu přijímat a pak o to radostněji dávat. René zkrásněl i po fyzické stránce a má pořád více energie.  Kurz Emočního detoxu a Vás doporučuji každému, kdo chce pracovat na své duchovní cestě a hledá úžasného, laskavého a moudrého průvodce."

Ludmila Bačová

Po terapii a očistě aury

Krásný den, Janičko, chtěla jsem Vám napsat, že od setkání s Vámi (říjen 2019) se všechno změnilo a zlepšilo o 180°. Já jsem zcela zdravá, neberu žádné prášky, tělo mám v perfektní kondici, stejně jako duši, tvořím a raduji se z každého dne, po depresi ani stopy. A to hlavně díky Vaší terapii a postupům, které jste nás naučila. Harmonizaci čaker a očistu aury děláme každý večer, je to pro nás stejně samozřejmé jako sprcha. Takže velikánské děkuji.

Je dobré, aby se má zkušenost dostala i dál, Děláte užasnou práci - poslání- misi pro nás všechny.  Pro mně jste nejlepší terapeutka. Za celých devět let nikdo nepřišel ani na to, že jsem u sebe měla dušičku svého nenarozeného miminka, o které jsem přišla v mém dávném zamlklém těhotenství ještě s bývalým partnerem.  Vy první jste ji u mě viděla. A to jsme prošli hodně léčiteli a terapeuty. Jaká byla úleva hlavně pro tu dušičku i pro mě, když mohla svobodně odejít do Světla a počkat si na další svoji cestu. A třeba se nám v budoucnu s Renkem podaří přivítat na svět další dušičku, která si nás v tom nejlepším čase vybere za rodiče. 

Ludmila Bačová

MEZI NÁMI DĚVČATY

bříško už mě nebolí

aneb...jak u mne zafungovala očista od uvězněných emocí.

Když jsem u paní Janičky podstoupila terapii emočního detoxu, neměla jsem záměr, řešit mé bolesti v období menstruace. Chtěla jsem vyzkoušet techniku - uvolňování zaseknutých emocí. Vlastně mě ani nenapadlo, že by šlo s tímto mým celoživotním problémem něco dělat. Brala jsem ho jako fakt, který mě provází celý život. Vždy jsem měla obrovské problémy s menstruací. Bolesti byly nesnesitelné, téměř porodní. Polykala jsem hromady Ibalginu, který stejně příliš nepomáhal. Uvolňovali mě nejdříve ze školy, později z práce pro nesnesitelné bolesti. Mnoho hodin jsem trávila ve zkrouceném stavu, abych si alespoň trochu ulevila od náporu bolesti.

S paní Janičkou jsme začaly  uvolňovat zaseknuté emoce. Uvolnily jsme celkem myslím 4 a nechaly vše plynout. Při hledání emoce jsme  nehledaly konkrétní situace. Jen jsme  emoci vytáhly  z podvědomí do vědomí, určily o kterou emoci jde, našly místo,  kde se v mém těle usadila /vaječníky/a dobu, kdy se v mém životě zasekla/doba souhlasí s první menstruací

Dny běžely a blížila se moje další menstruace. A k mému obrovskému překvapení... vše probíhá sice  stejně (silné krvácení), ale...něco nyní chybí. BOLEST !!!   JE ÚPLNĚ PRYČ.. 

Je to opravdu obrovská úleva a moc moc děkuji této technice a paní Janičce,  za nečekané vyřešení tohoto mého problému.

Alča Rychlá

REAKCE PO KURZU KVANTOVÉ TERAPIE 1.,2.,STUPEŇ

Dobrý večer, Janičko,

Chtěla bych moc a moc poděkovat za úžasný kurz a vůbec celý čas, který jsme mohli s Vámi společně si prožít a užít. Bylo to jedním slovem BÁJEČNÉ.

Určitě vše, co jsme se dozvěděli, tak budeme teď se snažit vše aplikovat v každodenní praxi.

A těším se, až se zase uvidíme 

Krásný den


Marta Žižková

účastnice kurzu Kvantovky

INSPIRACE - OD ÚČASTNICE  KURZŮ KVANTOVÉ TERAPIE, LÉČIVÝCH ČÍSEL, EFT

Milá Jano!

..budu rychlá a stručná
....ráda bych Vám chtěla poděkovat za všechny kurzy,které jsem u Vás mohla absolvovat!
Velice mi pomohly zkvalitnit můj vlastní život, pomohly mi od bolestí, od prášků na bolest, po 2 letech mohu opět pravidelně běhat - postupně zvyšuji délku trasy -, čtu bez brýlí, jsem schopna pomoci sobě i svým blízkým v situacích, které se jevily řešitelné pouze s pomocí farmak nb neřešitelné s tím, že máme již nějaký ten věk...
Jsem schopna klidně řešit zátěžové situace v různých oblastech svého života!
Jano,děkuji moc!!!
Pokud by má výpověď mohla být pro někoho inspirativní, budu ráda 
děkuji

Šárka Štádlerová

Po KURZU - LÉČIVÁ ČÍSLA - s novinkou - ENERGETICKÉ ČIPY 

Ahoj Jani,
konečně jsem se dostala k emailu, tak Ti mohu poděkovat za krásný kurzík, super skupina lidí, velká pohoda a soustředění na práci. Spusta pracovního materiálu , parádá, děkuji, moc jsem si to užila.
Tvůj čip je perfektní, díky němu se i tady u rodičů cítím komfortně, snížil se počet útoků, když dělám "páteř - dýky" - nemám žádné přisáté entity Časem si určitě ještě dokoupím cestovní verzi.  Děkuji
Měj se krásně

Jana Zikmundová

účastnice kurzu léčivá čísla

VLIV ZÍSKANÝCH DOVEDNOSTÍ Z KURZŮ NA BĚŽNÝ ŽIVOT 

Chci ti  poděkovat za všechno, hlavně za čísla a kvantovku, jsou super a zachránili mě, hlavně tvoje práce a vylepšování technologií , paráda, děkuji, užívám si to. Děkuji.  Chvála je upřímná a v duchu ti děkuji každý den, to mi věř, protože rozdíl je obrovský, i v přístupu k lidem, rodině, atmosféře v rodině atd., a sama bych to nedala, ale děkuji i sobě, neboj :-). Obdivuji tvojí invenci a chuť se stále vyvíjet (to je nezpochybnitelný znak mladí) 

Jana Zikmundová 

pravidelná účastnice kurzů kvantovky, léčivých čísel  a  dalších ...

KVANTOVÁ TERAPIE - ZLEPŠENÍ SPÁNKU A ZDRAVÍ

Po x letech se můžu konečně bez problémů vyspat. Nemám žádné živé sny, noční můry. Pro někoho je to samozřejmostí, pro mě je to dar z nebes, protože tak jak spím nyní denně jsem se vyspala tak jednou za 2-3 měsíce. Vše se stalo po důkladné očistě ložnice i lůžka. Další věc. Po poslání kvantové léčivé vlny na nemocné žíly přišel zázrak číslo dvě. Po dalších x letech jsem přestala v létě dvojnásobně otékat po celém těle zejména v oblasti nohou, kde byli otoky ohromné. Opět velká úleva jak pro můj zdravotní stav tak i pro mé sebevědomí. A myslím, že budu moci s výčtem vyřešených zdravotních problémů do budoucna dále pokračovat. Bohužel jich mám hodně takže je to ještě běh na dlouhou trať. Ale myslím, že s pozitivní a odpočinout myslí a tělem, které je pro mě momentálně nejdůležitější věcí, vděčím právě kurzu u Jany Čekanové, kde samozřejmě hodlám pokračovat i dále, abych mohla ulevovat i dalším tak jak se ulevilo po kurzu i mě.Poslední věc, kterou budu končit tak je ta, že bylo velmi osvěžující zjistit, že jsem normální, když věci a energie okolo sebe vnímám citlivě a více než lidé v mém okolí a naopak je to dar se kterým se má pracovat a má ho každý.

Markéta Zubalová

absolventka kurzu kvantovky 1.,2.

PO KURZU KVANTOVKY


Krásný večer Jani,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za možnost absolvovat kurz kvantovky. Chci Vám poděkovat i za to, že jste mi poskytla podporu a laskavé vysvětlení na otázky, které posléze vyvstaly v okamžiku, kdy hlava začala zpracovávat prožitky z kurzu a snažila se "přeprat" možnosti, které vesmír nabízí.
Doporučenou očistu jsem spojila s ranní i večerní hygienou a cítím, jak se výsledky začínají dostavovat. Jsem plná elánu, energie a uvolnění. Nechávám věci plynout.
Po fyzické stránce jsou výsledky více než úžasné. 

Bolest v oblasti bederní páteře je pryč. Rameno, které mě trápilo bolestí a nepohyblivostí více než rok je o 80% pohyblivější a věřím, že i ten zbytek odezní definitivně.
Taky mám ohromnou radost z toho, že se mi povedlo pomocí kvantové vlny zvládnout virovou chřipku, kterou provázely vysoké horečky a rýma za pouhé 2 dny. To mě vedlo k rozhodnutí, že jsem "vyčistila" domácí lékárničku od veškerých chemikálií. Léků jsme doma nikdy moc neměli a teď je nepotřebujeme už vůbec (obvazy a náplast jsem tam tedy nechala J).
S největší pravděpodobností kvantování nabízí naprosto neuvěřitelné možnosti a já se velice těším na další spolupráci s Vámi a "půjčováním" dovedností z kvantového pole.


paní BLANKA

účastnice kurzu kvantové terapei 1.,2.

ODSTRANĚNÍ BRÝLÍ KVANTOVKOU

Přeji hezký den Čekanko, 

moc děkuji za trpělivost a vedení při kurzu kvantovky. Po prvních hodinách jsem začala léčit oči kvantovou vlnou, tento týden jsem byla na kontrole a překvapení bylo i pro lékaře veliké. Po třech týdnech se zrak zlepšil o polovinu.Mám radost. Děkuji Marus Susova

Marie Šusová

účastnice kurzu kvantové terapie
OČISTA AURY, ČAKER


"Paní Jano, mockrát Vám děkuji, cítím se skvěle, videa si uložím a budu se jimi řídit v běžném životě v rámci možností. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, bohužel, je ještě málo lidí, se kterými bych toto mohla sdílet." 

Po týdnu -  ",,,mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný (jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě).Pryč je i nespavost z posledního období před očistou."

Elena Tescová

po očistě aury, odvedení duše zemřelého manžela a ostatních entit, harmonizaci čaker a zvýšení radiovitality - bovisů.

OČISTA AURY, ODVEDENÍ DUŠE ZEMŘELÉHO PŘÍBUZNÉHO


"Ještě jednou za všechno děkuji moc... Cítím se "divně"... Ale je to příjemné... Prvně jsem se na hřbitově smál a vůbec jsem necítil žádný smutek, naopak... Teď sedím v parku a užívám si sílu přítomného okamžiku, pohodu.. Uvolnění...Mám úplně čistou hlavu, až nevím, co s tím... Tak si tady tak pluji.....🙂

Jiřík

Vyjádření "stavu" po očistě aury a odvedení dušičky zemřelého příbuzného

OČISTA TĚLA, AURY, ČAKER


"Dětem se znatelně ulevilo Míša to vnímá že se cítí spokojenější a lépe se mu spí , Sofinka více energie a vypadá zdravěji moc děkujeme"  


paní Renata s dětmi

po očistě aury, odvedení entit, odstranění energetických kabelů a zharmonizování čaker dětí

ENERGETICKÉ ČIPY


Ahoj, chtěl jsem ti napsat takovou řekněme zpětnou vazbu. Jak poslední dobou nosím ty dva čipy v kapse na kamínku, tak je to fakt paráda a hodně znát a i když se někdy nestihnu vyčistit tak mě to celoúrovnově posiluje. Takže vydržím vyšší fyzickou i psychickou zátěž a jsem pořád v poho. Tak jsem chtěl dát jen vědět. Děkuji, je to paráda 🙂☺️
Musím se pak stavit ještě pro další
😌

KÁJA

zkušenost s vysoko vibračními čipy, které slouží k doplnění životní energie Chi.

OČISTA BYTU OD ŠKODLIVÝCH ZÓN


„Ahoj Janičko,

moc Ti děkuji za info a také za Tvou práci. Asi tomu nebudeš věřit, ale hádej, co jsme dnes nečekaně dělali s malým, když jsme přišli domu? To se ještě nikdy nestalo... Normálně jsme si zalezli ve čtvrt na šest do postele, zatáhli závěsy a spali. Bylo mi úplně jasný, ze už jsi pracovala. Díky moc. Také za včerejšek, který mi moc pomohl. Krásný večer.


Jitka

po očistě bytu od škodlivých geopatogenních, psychogenních a patogenních zón

KURZ KVANTOVÉ TERAPIE 1.


Dobrý den, paní Čekanová,

moc děkuji za zaslané info, ale hlavně za dvě inspirativní dopoledne, která jsem ještě pořádně nevstřebala ( zahltila mě bohužel práce, ale těším se, až bude víc času na studování ). Hlavně se cítím skvěle, kašel téměř není a cítím se moc dobře i psychicky. A dnes jsem vzkřísila s kouzelnou hůlkou noťas, který se chystal odejít do věčných lovišť a hned jsem zálohovala. (kvantování rozbíjejících se věcí). Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám radost a uspokojení z Vaší práce.


Zdena Švehlová

absolventka kurzu kvantové terapie

 dvoj kurz  - základní + pokročilé techniky

Kurz KVANTOVKY 2.


„Děkuji moc, bylo to docela dost silné. Jsem ve stavu vnitřního jásotu a všeobjímající lásky a trošku zimnice, ale ta se srovná. Už chápu Káju, v jakém byl stavu, když skončil!

Úžasné a těším se na aplikace.

Krásný den a světlo přeje Lojza


Ahoj Jani,

ještě jednou moc děkuji za pondělní pomoc, už cítím změny.

Postoje vůči kolegovi se změnily a zmírnily.


Alois Komorous

po kurzu Kvantové terapie - pokročilé techniky

KURZ KVANTOVÉ TERAPIE 1.


Kvantová vlna na dálku na bolest beder. První vlna - mírné zlepšení, druhá a třetí problém vyřešila. Citace: "Janičko, strejdovo záda zcela povolily !!!!! prý už tam cítí jen něco malinko, Jednou jsem tam byla osobně a jinak jsem posílala vlnu na dálku s opakováním a s vypůjčením si schopností z kvantového pole. Slova díků jsou prostě málo !!!"


Martina Komjatiová

z praxe absolventky  kurzu KVANTOVKY

OČISTA AURY


„Paní Čekanová, moc Vám děkuji. Valinka září jako sluníčko. Děkuji. Začala jsem spinovat všechnu vodu, kterou s dcerou pijeme, zařadila jsem nám do jídelníčku více ovoce a zeleniny a ty moje ruce se hojí, jsou mnohem lepší . Cítím se lépe a snažím se tu energii udržet. Nejsem už tak unavená a nepadám tak rychle do stavu úzkosti a deprese. Moc Vám děkuji.“


Dagmar Zehová

po čištění těla, aury, výuk techniky spinování

OČISTA AURY, ČAKER


„Krásné dobré ranko, Janičko, chci Vám ještě jednou moc poděkovat, za Vaše umění! Jsem bez stresu, bez cigaret, částečně bez kafe a pořád v pohodě. I kolegyně v práci si toho všimly. Asi budete mit vice klientů.“


Monika Akiwascha Bočanová

reakce po očištění a zvětšení aury, zharmonizování čaker, odvedení entit a zrušení kletby

KVANTOVÁ TERAPIE - KURZY


„Ahoj Čekanko,

jak jsme si nakvantovaly peníze, tak jestli jsem té myšlence svých 20,- dala velkou váhu, nevím, ale když mi kdokoliv rozměňuje bankovky, vrací mi vždy ve dvacetikorunách! - ať už je to stovka či dvoustovka dohromady ale vždy vrací ve 20,- :-D :-D Opravdu si to užívám, mám peníze a jsem za ně moc ráda :-)

Teď mám zálibu ve kvantování předmětů a jídla, je to k nezaplacení, po dlouhý době můžu mít opravdu dobré jídlo."


Dagmar Ježková

po Kvantové terapii - kvantování hojnosti

KVANTOVKA, AK, KYVADLO


Moc musím poděkovat, za učení o sobě, energiích a všem okolo s tím spojených. Kurzy a doba strávená s Janičkou byly a jsou úžasné a očí otevírající.. Pokud máte pocit, že sem nepatříte a hledáte odpovědi, zkuste to přes energie a vesmír - a Janičku... poznala jsem, že to funguje..a všechno to úžasné krásné a naplňující se mi děje od doby, kdy jsem poznala Janičku Čekanovou a tak ještě jednou díky za vsechno Jani.“


Kateřina Fekete

účastnice kurzů - kvantová terapie, práce s kyvadlem, automatická kresba

REIKI  zasvěcení 1. stupeň


Janičko , moc ti děkuji ,že jsi mě zasvětila do Reiki 1.stupně a ukázala mi jak s touto zázračnou energií pracovat!!! Nejen, že po zasvěcení jsem měla úplně luxusní náladu a cítila jsem se jako ten nejlaskavější člověk na světě a musela jsem se pořád usmívat, ale i  změny nastaly snad okamžitě. Po příchodu domů se i moje dcerka změnila v ještě většího andílka, má matka mi věnuje více svého času a naše vlčí němé tváře, (vlčáci), se snad ode ani nehnou a chtějí jen drbat. Dcerce jsem defacto za 2 dny vyléčila vyrážku v podkolenních jamkách (asi 3x jsem položila ruce na dané místo - dokud dítě neuteklo si hrát). Po tlapkování začal můj partner lépe komunikovat a povolit mu velmi ztuhlá záda byla skoro hračka (běžně je to nad rámec mých sil). Ovšem ta největší pecka přijde. Janičko, moje ruce mě velmi trápily... Ekzém , jehož příčina je kontaktní alergie na běžné věci , mě dlouho trápil. Představ si ,že od 4 nebo 5 dne po zasvěcení , 

NENÍ!!!! EKZÉM ZMIZEL!!! 

Po kvantové vlně se jeho projevy zlepšily , ale nezmizel. Teď ho nemám !!! Ostatní kožní projevy jsou též na ústupu už od prvního dne. A jsem ráda ,že pomocí Reiki se mi povedlo mírnit projevy po očkování mé dcerky!!! Můj anděl si druhý den po očkování šel ven užívat krásu sněhové pokrývky. Sice pro jistotu v klidném režimu , ale stejně . Je to u nás velký úspěch . A to jsem jí k tomu přidala tvoje magické kapky na imunitu. Před očkováním i po. 

Nechat se zasvětit do 1.stupně Reiki ,bylo správné rozhodnutí! 

Rozhodně nelituji. Pro mě největší výhodou je ,že ho můžu použít kdykoliv a kdekoliv, aniž by si někdo všiml ,že "čaruji". Pouhým dotekem ,třeba v čekárně , můžu dcerce ulevit od bolesti. Navíc je krásné, že si řekne sama. Přitulí se a já si jen "zapnu" Reiki a už to jede . A na bolest hlavy, způsobenou emočním napětím, funguje Reiki taky skvěle. Už se těším na dvojku !!! Děkuji ti, Janičko, z celého srdce za vše . Jsi naším andělem . 

Dagmar Zehová

po zasvěcení do 1.st. Reiki