ROTUJÍCÍ ZRCADLO  ochrana proti průniku HROTOVÝCH PROTEINŮ A JEJICH ELIMINACE

11.03.2021

ROTUJÍCÍ OCHRANNÉ ZRCADLO 

AUDIO NAHRÁVKA /technika založená na vizualizaci a práci s myslí


 DVOJITÉ ROTUJÍCÍ ZRCADLO - PODPORA OČISTY A OCHRANY AURY, včetně ochrany proti černé magii, jako je uřknutí, či prokletí, a proti dalším útokům negativních energií.


NOVÁ NAHRÁVKA - ROTUJÍCÍ ZRCADLO - OCHRANA PROTI PRŮNIKU HROTOVÝCH PROTEINŮ A JEJICH ELIMINACE
Technika dvojitého rotujícího zrcadla pomáhá eliminovat spik proteiny v těle a vytvářet ochranu před průnikem hrotových proteinů zvenčí. Funguje jak pro očkované, kteří hrotové proteiny vytváří, tak pro neočkované, kteří jsou zasaženi přenosem. 
V nahrávce jsou použity podprahové Rife frekvence, které pomáhají s odstraňováním spik proteinů.

Vysoce funkční technika rotujícího zrcadla ve formě audio nahrávky, kdy během pár minut eliminujete "nečistoty" včetně spik proteinů ve své auře a aktivujete posílení ochrany svého energetického pole.

Při provádění techniky dojde k podpoře rozpouštění temných energií, astrálních larev a parazitů, přetočí se vaše destruktivní levotočivá energie na pravotočivou, která zajišťuje sedmiletý cyklus obnovy buněk, dojde k přerušení energetických kabelů na čakrách a k rozpuštění energetických dýk. Rovněž jsou díky vnitřnímu zrcadlu rozběhne eliminace vyslaných uřknutí i prokletí.

Aktivací rotujících zrcadel se aktivuje ochrana proti útokům negativních energií vyslaných vůči vám ,včetně útoků černé magie. 

Zrcadlo rovněž pomáhá s  eliminací záření MT a s likvidací hrotových proteinů.

Ochrana je protestována na účinnost pomocí kineziologického svalového testu 

JDE O VYSOCE ÚČINNOU OCHRANNOU TECHNIKU v oblasti eliminace průniku negativních energií,

kterou lze díky časové nenáročnosti provádět i při velkém časovém zatížení každý den, v případě potřeby i opakovaně.

Techniku mohou provádět i lidé, kteří neumí pracovat s energiemi, jako je například kvantová vlna, Reiki, či jiné druhy kosmických energií. 

Poznámka: zrcadlo nepracuje s čakrami, ani je neovlivňuje. Pro harmonizaci čaker použijte audio nahrávku - harmonizace čaker - cena 333,- Kč

Cena audio nahrávky - ochranná rotující zrcadla- 333,- Kč

Možnost kombinace - čakry + rotující zrcadla - cena audio nahrávky - 555,- Kč

Délky nahrávek jsou tak krátké, jak jen je to možné (při zachování účinku), aby bylo možné je praktikovat opravdu každý den. Je to taková pětiminutovka, či desetiminutovka  věnovaná sobě

  Techniky v audio a video nahrávkách jsou založeny na práci s myslí a vizualizaci. Nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.