Kurz kineziologie

Kineziologie je nauka o svalech a jejich pohybech. 

Kineziologické testování svalů demonstruje spojení mezi myslí a tělem. Kineziologie poprvé ukázala úzký vztah mezi myslí a tělem, odhalila, 

že mysl myslí tělem samotným.


Příznivé fyzické podněty  ZVĚTŠUJÍ sílu některých indikačních svalů, zatímco škodlivé podněty (např. chemie) způsobují, že tyto svaly ZESLÁBNOU. 

Tělo ví, co je pro něj dobré a co špatné, a pomocí svalového testu je schopno to signalizovat, odhalit pravdu a lež, zdravé od nezdravého.

KINEZIOLOGII bychom  také  mohli nazvat kontrolním prostředkem a "detektorem lži".

 Zvládnutím této techniky získáváte možnost KONTROLY všech svých aktivit, ať už se bude jednat o diagnostiku čehokoli, či správnost provedení různých druhů léčení, posílání kvantové vlny, můžete si například zkontrolovat, zda jste správně odklonili škodlivé zóny, zharmonizovali čakry, či zda je Vaše aura čistá,atd.


 Bez kontrolního prostředku nemáte jistotu správnosti provedení jak diagnostik, tak Vašich aktivit.


Velkou výhodou je také možnost ziištění PRAVDY pomocí této techniky a tím  Váš život již nemusí ovládat nerozhodnost či lež. 

Můžete si otestovat svého doktora či léčitele, svého oblíbeného politika, partnera, či jen pojišťovacího agenta atd. Díky kineziologickému testu snadno zjistíte, zda Vás ten který člověk "nevodí za nos". Na kurzu se seznámíme s technikou provádění kineziologického testování, povíme si, proč je některý člověk nevhodný pro toto testování, a jaké podmínky je potřeba dodržet! 


Na kurzu si ukážeme, jak takové testování probíhá a co všechno jím lze zjistit. Řekneme si také, co je to Kalibrovaná stupnice vědomí a jaký vliv na úroveň kalibrace mají různé emoce a životní postoje.

 Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.