KOMPLETNÍ DIAGNOSTIKA - aura, čakry, uvězněné emoce, zeď kolem srdce, hrotové proteiny, grafen

11.11.2019

AURA, ČAKRY, uvězněné emoce, zeď kolem srdce - stav, velikost, čistota - diagnostika

To, že kromě fyzického těla vlastníme také těla energetická, tak zvanou auru, je dnes již známo mnoha lidem. Díky zdravé, čisté auře bez trhlin se cítíme vitálně, spokojeně, plni energie. 

Ale to o sobě může říci málo kdo. Většinou je to přesně naopak. Energii rychle ztrácíme, cítíme se zranitelní, unavení, bez nálady. 

Na vině může být problém právě s naším energetickým polem - s aurou, a s rozladěnými čakrami, na kterých můžeme mít energetické kabely, přes které nám kdosi krade naši energii. Psychickou nepohodu i zdravotní komplikace mohou zapříčinit uvězněné emoce a zeď kolem srdce. Nově můžeme mít v těle hrotové proteiny a také grafen

STAV AURY  lze dobře diagnostikovat přímo na člověku pomocí kineziologie, ale také lze provést diagnostiku na dálku podle jména a data narození.

CENA SLUŽBY - diagnostika aury a čaker - 500,- Kč 

Cena diagnostiky uvězněných emocí a zdi kolem srdce - 500,- Kč


Zjišťuje se celkový stav a velikost aury, možné trhliny a díry v auře, kontroluje se stav čaker, energetických kabelů na čakrách, testuje se čistota aury na přítomnost duše zemřelé osoby, na diskarnáty, potulné astrální bytosti, temné energie, přítomnost uřknutí, prokletí, astrální larvy a parazity, přítomnost energetických dýk v zádech, v srdci, či jinde na těle. Přítomnost uvězněných emocí, zdi kolem srdce.

NOVĚ - MOŽNOST VYTESTOVÁNÍ GRAFENU V TĚLE A HROTOVÝCH PROTEINŮ - 100,- Kč

Pokud byste chtěli znát stav Vaší aury, čaker, zda máte v těle spik proteiny, grafen,  či uvězněné emoce a zeď kolem srdce... vyplňte níže uvedený dotazník, ozveme se Vám. Na základě výsledků diagnostik / v druhém kroku/ lze rovněž provést očistu a to opět jak při osobním kontaktu, tak na dálku.

OBJEDNAT SLUŽBU 

diagnostika aury a čaker

VÍCE INFO najdete zde: