Cvičení na harmonizaci čaker

28.02.2020

CVIČENÍ POMOCÍ BAREVNÉHO DECHU, VIZUALIZACE A MANTER

Tušili jste, že máte na svém těle něco, co se nazývá ČAKRY? 

Jde o jakési rezervoáry, kterými naše tělo nadechuje a vydechuje vesmírnou energii a tím ho oživuje a pročišťuje. Každý člověk má 7 tělesných čaker, které reagují na stav orgánů pod nimi podle umístění čakry, ale nejen to, reagují také na psychické disharmonie spojené s jednotlivou čakrou. Čakry naštěstí dobře reagují na různé harmonizační techniky. Nevýhodou těchto technik je jen čas. Většina technik zabírá člověku cca 1 hodinu práce. Vzhledem k tomu, že bychom se o čakry měli starat denně, ...tak rychle se totiž dokáží čakry rozlaďovat... je jasné, že tyto dlouhé techniky v dnešním uspěchaném světě denně praktikovat nelze.

Proto mám pro Vás připravené krátké pětiminutové cvičení, během kterého se všechny Vaše čakry zharmonizují. Cvičení je dobré provádět alespoň jednou denně, což při jeho době trvání - asi tak 5 minut - není problémem ani pro hodně zaměstnaného člověka. Cena audio nahrávky - 333,- Kč

  Techniky v audio a video nahrávkách jsou založeny na práci s myslí a vizualizaci. Nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.