Spinování tekutin -  NOVĚ 

06.11.2019

Spinování vody

Jednoduchá ozdravná technika, která zvýší kvalitu i chuť vody, její vibrace a vytáhne i její energii - z 1300 na 6000 bovisů - podle starého způsobu, nebo až na 10 000 bovisů - novým způsobem


Spinování vody /starý a nový způsob

Jednoduchá ozdravná technika, která zvýší kvalitu i chuť vody, její vibrace a vytáhne i její energii 

z 1000 na 6000 - 10000 bovisů.

Spinuje se jenom voda? 

Výborné výsledky má spinování vína, piva, džusů atd. Můžete spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody. Všechno pití bude velmi chutné a hladké, zlepší se vám trávení i celkový zdravotní stav, zvedne se Vaše energie a budete pociťovat daleko menší únavu.

Smutná fakta o kvalitě naší kohoutkové vody: Voda má levotočivou, destruktivní energii, a výše této energie je pouze 1000 – 1500 bovisů


Co je spinování vody a jak funguje

Lidské tělo obsahuje + - 70 % vody. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Bohužel voda z kohoutku, která je pro nás dnes nejlepší, byla protažena kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu.

Voda má tedy destruktivní – levotočivou energii.

Ale to jsme odbočili...zpátky k vodě.

Přesto je voda z vodovodu o něco lepší, než kupovaná voda v plastových lahvích, kde se podle použité kvality plastu, více či méně vylučují škodlivé rakovinotvorné látky. Pozor si dejte i na vodu, kterou v letních měsících zapomenete v autě. Vlivem vysoké teploty se škodliviny z plastů vylučují ještě mnohonásobně více….nemluvě o tom, že nevíme, kde a kdy zůstala voda na slunci např. při přepravě v kamionu, nebo jak byla skladována atd.

Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou energeticky levotočivou vodu s nízkými vibracemi, s nízkými bovisy, "negujeme" svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Druhá stránka věci – energetická hodnota vody.

Uvody sledujeme především její "čistotu" hlavně se zaměřujeme na přítomnost bakterií, mikro organizmů, chemické složení atd. Vůbec se ale nezabýváme její energií a věřte, že je to bída. Voda z kohoutku má bohužel – kromě toto, že má destruktivní levotočivou energii - pouze 1200 – 1500 bovisů !!! -

Správná výše má být minimálně 6000 bovisů, horské prameny mívají...nebo spíše mívali kolem 20000 bovisů.

A PROTO – SPINUJME! Je to snadné…

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijeme, "spinovat na jih" - to znamená, přetáčet jejich energii na konstruktivní – pravotočivou, a současně spinováním zvyšovat její vibrační a energetickou hodnotu, dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně.

Jak správně spinovat vodu

Máme možnosti – starý a nový způsob spinování tekutin.

Jak "spinovat vodu k jihu"?

1. způsob - jednoduchou pozicí rukou držených po dobu

20 - 30 sekund u sklenice s vodou. Jednu ruku necháme rozevřenou s prsty u sebe, na druhé ruce necháme natažený pouze ukazováček , ostatní tři prsty zlehka skrčíme a palec opřeme o nehty skrčených prstů. Vznikne nám okénko, kterým bude proudit energie. Ruce dáme proti sobě tak, aby vytvořený otvor směřoval proti dlani druhé ruky. Je jedno, která ruka má jakou pozici. Nyní stačí, když mezi ruce vložíte džbánek nebo skleničku s vodou, necháte energii 20-30 sekund proudit a voda automaticky přetočí svou energii na pravotočivou plus se zvedne její energie na 6000 bovisů.


2. způsob obě ruce necháme rozevřené v pozici "mušle" a nápoj umístíme mezi ně. Opět necháme působit 20-30 sekund a hotovo. Voda přetočí svou energii na pravotočivou a její energie vylítne na

 10 000 bovisů.

(máme také možnost vložit do vody myšlenku, emoce, léčení atd...voda je vynikající "nosič" – viz pokusy pana Masaru Emota)

Významně se vylepší  rovněž chuť vody!!!

Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a jak "hladce" se pije.


TIP NA ZÁVĚR

V neposlední řadě můžete spinovat také sami sebe! Jsme přeci ze 70% voda :-)

postup – mezi dlaně vložíte sami sebe ze stran a třikrát projedete rukama zespoda nahoru kolem svého těla.

spinování těla - video ukázku najdete na konci tohoto videa


A JAK JEŠTĚ MŮŽEME ZVÝŠIT RADIOVITALITU VODY? 

video ukázka