OČISTA aury a čaker - vydrží očista NA VŽDY?

26.03.2022


 VYDRŽÍ OČISTA AURY A ČAKER 

NA VŽDY?Očista je jako jednorázový reset, takový generální úklid. 

Lidé cítí úlevu, "čistotu", zklidnění...

 vyjádřeno slovy klientky - "mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný, jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě". 

Nyní je ideální doba na  zahájení řešení věcí, kvůli kterým se vám rozladily např. čakry, nabalili jste si na sebe nízké entity, temné energie atd...

To, jak dlouho vydržíte čistí, je silně individuální

Většinou máme "nasbíráno" za celý život pár entit, nebo i těžších entit, díky nízkým emocím míváme temné energie a často astrální parazity...ti parazitují na každé negativní myšlence...a že jich občas máme... Čakry jsou rozladěné díky různě závažným problémům jak na fyzické, tak na psychické úrovni, a dokud je neodstraníme, čakry se budou znovu a znovu blokovat. 

Náš psychický stav je u někoho lehce rozladěný, jiný trpí velkými depresemi...


OČISTA JE TEDY VELKÁ VÝZVA K ZAHÁJENÍ PRÁCE NA SOBĚ, NA CELKOVÉM ZPRACOVÁNÍ PROBLÉMŮ 

Pokud máte totiž "nabídku", entity si přivoláte zpět. Nabídkou je myšlen např. strach, zloba, úzkost, závist, smutek atd atd...

Po očistě vám VŽDY doporučuji pro co nejdelší udržení očištěného stavu různá cvičení. jako jsou ochranná zrcadla, cvičení na čakry, na doplnění energie do aury, na zvýšení bovisů atd...


To, jak dlouho vydržíte "čistí" záleží velkou měrou také na vašem 
- okolí - prostředí - lidech, mezi kterými se pohybujete (je vhodné eliminovat škodlivé záření např. pomocí vysoko vibračních čipů, vyčistit prostředí od škodlivých zón, odstranit ze života "toxické" lidi, kteří si neustále stěžují, nadávají, pomlouvají ap.) 
a také na vašem
emočním zatížení, které je VŽDY vhodné zpracovat, dojít k odpuštění, odstranit škodlivé programy v podvědomí atd.. 

Pomoc provedením nejlépe některou z technik jako je např

Požadovanou osobní kalibraci pro jednotlivé terapeutické techniky si můžete prohlédnout zde: DRUHY TERAPIÍ a nároky na duchovní úroveň terapeuta  Nebojte se objednat k některému z terapeutů, který vám pomůže pročistit váš život do hloubky při osobních konzultacích.


PO OČISTĚ
pár příkladů z praxe od klientů

OČISTA TĚLA, AURY, ČAKER
"Dětem se znatelně ulevilo Míša to vnímá že se cítí spokojenější a lépe se mu spí , Sofinka má více energie a vypadá zdravěji. Moc děkujeme"
paní Renata s dětmi

OČISTA AURY, ČAKER

"Paní Jano, mockrát Vám děkuji, cítím se skvěle, videa si uložím a budu se jimi řídit v běžném životě v rámci možností. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, bohužel, je ještě málo lidí, se kterými bych toto mohla sdílet." . Po týdnu - ",,,mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný (jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě).Pryč je i nespavost z posledního období před očistou."
Elena Tescová

OČISTA PROSTORU
"Děkuji moc, strašně moc. Cítím se šťastně. Před chvílí jsem dorazila domu, najednou jsem mohla dýchat svěží vzduch a přestala mě bolet hlava."
Marcela Čápová

po pročištění bytu od škodlivých zón plus po odvedení duše člověka, který v bytě zemřel a jehož duše se zde "zasekla" Tato služba byla provedena technikou kvantové terapie - na dálku podle náčrtku bytu.


A JAK JE TO S OČISTOU - ODSTRANĚNÍM HRADBY/ZDI KOLEM SRDCE A UVOLNĚNÍM BALÍKU UVĚZNĚNÝCH EMOCÍ

JE TRVALÉ???

Při diagnostice počtu zaseknutých emocí a přítomnosti zdi kolem srdce, popř. skryté zdi kolem srdce, je současně testována možnost

1. - odstranění zdi NARÁZ

2. - odstranění balíku uvězněných emocí rovněž NARÁZ.

V 90% případů je takový zásah pomocí kvantové terapie, magnetické energie a hlavního meridiánu proveditelný HROMADNĚ.

Průměrný počet uvězněných emocí bývá okolo 100...sbíráme je celý život.

Občas můžeme mít uvězněné emoce z prenatálního období, či zděděné. Většinu si již dávno nepamatujeme. Některé jsou ale velmi důležité pro váš duchovní posun a tak v balíku pro hromadné uvěznění jsou pouze méně důležité emoce. Ty LZE uvolnit naráz...stejně jako zeď kolem srdce, která je mimo vaše fyzické tělo.

Zůstávají však emoce, které pro vás mají veliký význam, a ty je potřeba identifikovat, někdy je zapotřebí zpracovat situaci, při které došlo k zaseknutí, a až pak je možné emoci uvolnit.

Toto lze již pouze při osobní terapii.

Zůstává většinou třetina uvězněných emocí ke zpracování z celkového vytestovaného počtu. I to má ale veliký význam.

Může započít převibrování míst, která byla pod vlivem negativní energie z uvězněné emoce a mohla způsobit nejen energetické poškození orgánů, ale také se podílí na oslabení, či onemocnění na fyzické úrovni. Záleží na tom, jak dlouho byla emoce v těle uvězněna. (Negativní emoce vytvářejí deformace v energetickém poli těla a bývají skrytým zdrojem mnoha nemocí a poruch.)

Jak se očista uvězněných emocí projeví?

Vzhledem k tomu, že emoce mohla na daných orgánech či místech škodit dlouhé roky, odstraněním se započne proces převibrování a návratu k optimálnímu stavu. Vliv odstranění balíku emocí budete tedy vnímat v postupném ozdravění vašich vnitřních orgánů.

Pokud emoce souvisela s psychikou, zaznamenáte velikou úlevu, a psychicky náročné situace začnete prožívat s mnohem větším klidem - bez zátěže.

Jinak je to po odstranění zdi kolem srdce.

Po jejím "zbourání" se okamžitě otevíráte lásce. Najednou máte pocit, že se už nemusíte bát k sobě lásku pustit a také ji projevit. A ona k vám opravdu "doplyne", jelikož již nemáte obranou hradbu, která ji odrážela. Velice často se objeví nový partner, kterého jste "před zeď" k sobě nepustili ze strachu, že vás citově zraní. Zaznamenáte zlepšení vztahů mezi "svými" lidmi. Otupění je pryč a člověk je schopen lásku naplno a s důvěrou prožívat, přijímat i dávat beze strachu.

Odstranění zdi tedy cítíme téměř okamžitě, láska doslova "vstoupí" do vašeho života, balík emocí se začíná projevovat hlavně na fyzické úrovni - postupně. Na psychické úrovni cítíte úlevu a nezvyklé zklidnění ve stresových situacích.


 Očista je jako jednorázový reset, takový generální úklid. Lidé cítí úlevu, "čistotu" energii. (- vyjádřeno slovy klientky - "mám mnohem více životní energie, únava je taky pryč, cítím nával tepla do tváří a pocit velmi radostný, jako když přijde jaro po dlouhé a chladné zimě".) Po provedení očisty je vhodné zahájení řešení věcí, kvůli kterým se vám rozladily např. čakry,https://www.janacekanka.cz/l/proc-se-nam-cakry-rozladuji/ nabalili jste si na sebe entity https://www.janacekanka.cz/.../energeticti-upiri.../ atd...To, jak dlouho vydržíte čistí, je silně individuální člověk od člověka. Většinou máme "nasbíráno" za celý život pár entit, nebo i těžších entit, díky nízkým emocím míváme temné energie - https://www.janacekanka.cz/l/temne-energie-co-to-je/ a často astrální parazity.https://www.janacekanka.cz/l/astralni-parazite2/..ti parazitují na každé negativní myšlence...a že jich občas máme, čakry jsou rozladěné díky různě závažným problémům jak na fyzické, tak na psychické úrovni, a dokud je neodstraníme, čakry se budou znovu a znovu blokovat. Náš psychický stav je u někoho lehce rozladěný, jiný trpí velkými depresemi atd.