AURA

11.10.2018

AURA, VELIKOST AURY, TRHLINY A DÍRY V AUŘE

Tahle otázka zajímá mnoho lidí včetně skeptiků.

AURA - CO TO VLASTNĚ JE ?

Každý člověk vlastní nejen své fyzické tělo, ale také tělo energetické, takzvanou auru, která je pro nás zásobárnou energie. Velikost "zdravé" aury je přibližně jeden metr. S takovou aurou se člověk cítí svěží a plný energie. 

Člověk s pěknou, velkou a jasnou aurou je ale spíše výjimkou. Většina lidí má velikost aury jen 10 - 20 cm. Pokud je naše aura dlouhodobě oslabená, začínají se i ve fyzickém těle rozbíhat zdravotní problémy.

Věděli jste, že člověk s velikostí aury pod 20 cm se podvědomě stává energetickým upírem ? 


Aura - skládá se z několika vrstev, má mnoho funkcí, mezi jiným funkci ochrannou.

Chrání člověka před škodlivými vlivy na éterické úrovni.

Fyzický a psychický stav člověka závisí na stavu éterického těla a jeho aury, protože právě ono je mostem mezi fyzickým a astrálním tělem. Naopak to funguje stejně: cokoli si člověk myslí, cítí, říká nebo dělá, bezprostředně a okamžitě ovlivňuje stav jeho éterického těla.

Ideálně je éterické tělo čisté, má vysoké vibrace a umožňuje volný koloběh energie, aura je vyrovnaná, hustá a silná. Takový obraz skutečnosti však nacházíme zřídka. Obvykle není lidská aura ani čistá, ani vyrovnaná.

Často se stává, že vlivem nejrůznějších příčin se aura v některých místech ztenčuje, vznikají v ní trhliny nebo díry.


Krátký přehled příčin vzniku ztenčení, trhlin nebo děr v auře:

 • silné emoce (hněv, strach, aj.) psychická traumata

 • alkoholické nebo narkotické opojení

 • narkóza

 • některé farmakologické preparáty

 • rány způsobené fyzickému tělu

 • toxiny v životním prostředí

 • elektromagnetická pole

 • psychické ataky ze strany jiných lidí (negativní myšlenky, kritika, běžné kletby)

 • úmyslné ataky (černá magie)

 • channeling

Čím jsou díry v auře nebezpečné?

Porušením celistvosti aury dochází k úniku energie. Ten se může projevit jako nenadálá ztráta sil, prudká změna nálady, bolesti hlavy, nevolnost, náhlé onemocnění (například infekce) ap.

K sebe obnově celistvosti aury je zapotřebí několika dnů. V tomto období se člověk cítí špatně, je jako rozbitý a intuitivně vyhledává zdroje doplnění zásob životní energie.

Protože lidé v drtivé většině nevědí, jak své zásoby životní energie doplňovat přirozenou cestou (nabíráním prány z okolního prostředí,pobytem v přírodě, cvičením na zvětšení aury), doplňují své zdroje nejčastěji prostřednictvím ledničky nebo vampyrismu, kdy odsávají energii jiným lidem.

Ztenčená aura je příčinou opakujících se fyzických traumat zranitelných míst.

 • Nezhojené díry v auře vedou k závažnějším následkům. Syndrom chronické únavy je například s největší pravděpodobností spojen s trvalými děrami v auře.

 • Kromě toho otvory v auře mnohonásobně zvyšují nebezpečí přichycení negativních potulných astrálních bytostí

Zachycené negativní podstaty nejenom zcizují člověku energii, ale také vnášejí do jeho pole své značky, negativní programy a vlastní emocionální pozadí (obavy, deprese, hněv, chtíč, vášeň pro něco apod.) To na člověka velmi silně psychicky působí. Člověk zpravidla nemá o cizorodé podstatě negativních myšlenek a emocí, které se u něj projevují, ani tušení. 

Začíná je ztotožňovat se svým Já a dostává se tak pod nadvládu vetřelce, který se stále hlouběji a pevněji usazuje v jeho oslabeném těle.

Negativní podstaty mohou také spolupůsobit při rozvoji fyzických onemocnění.

K dosažení dlouhodobých kladných výsledků je důležité zbavit se negativních energií a podstat. Odstranit je z lidského energetického pole ještě před tím, než budeme pracovat na své auře

Pro Vaše zdraví a spokojenost je důležité, abyste svou auru sami pravidelně očišťovali a nabíjeli, chcete-li ji zbavit odpadu po kontaktu s cizími energetickými vibracemi, s přáteli i s příbuznými.


Málo kdo ví, jak si svou energii zvýšit. Naši auru nabíjí energie slunce a příroda. Energii si můžeme dobít při objímání stromů, nebo také při cvičení a to nejen při cvičení jógového typu. 

To vše ale vyžaduje píli a hlavně ČAS.

Existují také nabíječky aury - jsou jimi tachyony, zpracované například do formy šperku, které do naší aury neustále pumpují energii...pro zájemce o tyto nabíječky uvádím kontakt, kde si můžete takovou nabíječku pořídit  - 608 31 35 31 


DALŠÍ ZPŮSOB ZVÝŠENÍ ENERGIE V AUŘE 

vysoko vibrační čipy ve formě přívěsků, hmatek, náramků...

 -opět můžete objednat na tel. 608 31 35 31

nabíječky aury - tachyonové buňky na krk
nabíječky aury - tachyonové buňky na krk

MYSLÍTE, ŽE POTŘEBUJETE PROČISTIT A OSVĚŽIT AURU ?

Odpovíte-li kladně na jednu či více následujících otázek, znamená to, že Vaše aura nepochybně potřebuje osvěžit a oživit. 

 • Máte někdy pocit, že na svých ramenou nesete trápení, frustrace či obavy jiných lidí ?

 • Vyčerpávají Vás druzí ?

 • Cestujete hromadnou dopravou ?

 • Máte u sebe mobil více než 1 hodinu denně ?

 • Pracujete s počítačem ?

 • Trávíte hodně času sledováním televize či hraním počítačových her ?

 • Používáte mikrovlnku ?

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem. Důvodem uvedení této informace je EU.