JAK PROBÍHÁ KONZULTACE

28.02.2024

PRŮBĚH KONZULTACÍ…aneb....co můžete čekat od čekanky :-)

Zkušenosti lidí, kteří konzultacemi prošli, si můžete prohlédnout zde: Zkušenosti

DŮLŽETÉ: Pokud chce člověk pracovat s druhými lidmi, s energetickými těly klienta... jeho vlastní energetická těla i aura by měli být zářivé, čisté a silné, bez nízkých energií či jiných zátěží, aby nedošlo k přenosu negativ z terapeuta na klienta.Takový člověk by měl mít dostatek energie, aby neokrádal o energii svého klienta, čistou auru a dostatek radiovitality. Rovněž konzultační místnost by měla být bez škodlivých zón, či zbytků temných energií , nebo entit po předchozích klientech.

Co se děje ještě před vaším příchodem,

než usednete k čajíku, či kávičce, které jsou v ceně konzultace…

Před příchodem klienta jsou prostory, kde probíhá konzultace, očištěny od škodlivých zón (geopatogenních, patogenních a psychogenních) i od případných temných energií či entit, které by zde mohly zbýt po předchozím klientovi. Do prostoru jsou kvantovou technikou vloženy vibrace klidu, lásky a harmonie.

Rovněž vždy proběhne očista mého těla, aury a čaker, než spolu začneme pracovat.

Před zahájením konzultace otestujeme kineziologický svalovým testem (KST), zda vám konkrétně já mohu pomoci s problémem, se kterým přicházíte.


Pokud vyjde test kladně, začínáme základní diagnostikou vašich čaker, možné přítomnosti energetických kabelů na čakrách, dále testujeme velikost a čistotu vaší aury /přítomnost temných energií, nízkých entit, astrálních parazitů, duše zemřelé osoby, případná uřknutí, prokletí, detekujeme možné dýky v zádech, v srdci atd.../. Dále otestujeme stav na přítomnost uvězněných emocí v těle a případné zdi kolem srdce, zjišťujete, zda máte v podvědomí nějaké škodlivé programy ať už z dětství, či ze složitých životních situací, testujeme, zda jsou rovněž v podvědomí destruktivní sliby/např. sliby chudoby, cudnosti, vojenské, stranické.../ přísahy, či nevhodná zasvěcení ať už z životů přítomných, či minulých.

Pokud klient projeví zájem o některou z výuk samo pomoci, může si přímo na místě vyzkoušet dostupné techniky, na které není třeba umět pracovat např. s kvantovou vlnou, s energií Reiki, či s jinými druhy energií. Následně je proveden KST (kineziologický svalový test), kterým zjišťujeme, zda jste danou techniku zvládli a podařilo se vám například sám sobě zharmonizovat čakry, vytvořit energetickou ochranu atd.NÁSLEDUJE SAMOTNÁ PRÁCE NA PROBLÉMU, KTERÝ VÁS KE MĚ PŘIVEDL


Provádíme testy – toxických vztahů, oslabujících emocí, zaseknutých emocí v těle, přítomnosti zdi kolem srdce,, detekujeme "bolavé vzpomínky, případné fóbie, testujeme přítomné škodlivé programy, destruktivní sliby, přísahy a nevhodná zasvěcení v podvědomí….

a začínáme s konkrétní prací na eliminaci problémů.POUŽÍVANÉ TECHNIKY:

zde si můžete prohlédnou náhled technik, které terapeuti používají, aneb...čeho se daná technika týká..  DRUHY TERAPIÍ a nároky na duchovní úroveň terapeuta


  • OČISTNÝ KVANTOVÝ KRUH

    EFT – EMOČNÍ AKUPUNKTURA, PRÁCE S AKU BODY A MERIDIÁNY


  •  ZPRACOVÁNÍ A UVOLNĚNÍ UVĚZNĚNÝCH EMOCÍ Z TĚLA


  •  TECHNIKA NA ODSTRANĚNÍ ZDI KOLEM SRDCE


  • MENTÁLNÍ OČISTNÉ TECHNIKY V KVANTOVÉM POLI


  •  PRÁCE V PODVĚDOMÍ


  •  RUŠENÍ DESTRUKTIVNÍCH PROGRAMŮ


  • UKLÁDÁNÍ NOVÝCH – "ŠŤASTNÝCH" PROGRAMŮ

  • LÉČIVÁ TROJKOMBINACE /EFT+UE+PP/

LÉČIVÁ TROJKOMBINACE /EFT+UE+PP/

Kombinace těchto tří technik dokáže zvýšit kvalitu prožívání života, odstranit úzkosti, pocity křivdy, stavy deprese, panické ataky a fóbie. Dovede vás k vyléčení a odpuštění....druhým....DRUHÝM ? Ono je to spíš odpuštění sobě, které si věnujeme přes odpuštění druhým.

TROJKOMBINACI tvoří 

 1. technika UE = UVOLNĚNÍ ZASEKNUTÝCH EMOCÍ

 2. EFT =emoční akupunktura - UTLUMENÍ BOLESTNÝCH VZPOMÍNEK

3. PP = KVANTOVÁ OČISTA S PŘEPROGRAMOVÁNÍM PODVĚDOMÍ - zrušení destruktivních programů v podvědomí a vložení nových programů pomocí kvantové vlny. SVÉ SOS můžete posílat na 


KOLIK KONZULTACÍ JE TŘEBA?

POČET KONZULTACÍ – JE VŽDY INDIVIDUÁLNÍ.

Většinou je provedeno 5 – 10 sezení – dle hloubky vašich problémů

Na závěr každého sezení je provedena

kontrolúčinnosti pomocí kineziologického svalového testu,

zda daná procedura, léčení, čištění, technika… skutečně proběhla a došlo k vyřešení, či zahájení řešeného vašeho problému.

VŽDY – se vás snažím motivovat k samostatné práci a uchopení života do vlastních rukou. Možností je spousta.


DOPORUČENÍ:

CO MŮŽETE VY SAMI UDĚLAT PŘED PŘÍCHODEM NA KONZULTACI?

Je vhodné, abyste se seznámili s termíny, které nejsou až tak úplně běžné, jako jsou čakry, aura a energetická těla, bovisy a radiovitalita, kalibrace vědomí, nízké entity, uřknutí, prokletí, uvězněné emoce, zeď kolem srdce…

Dále pak s technikami, které budeme při konzultacích používat – kinziologie, uvězněné emoce,  technika EFT, Kvantové čištění, vizualizační a mentální techniky v kvantovém poli atd..…se kterými budeme při konzultacích pracovat.

Veškeré info najdete v článcích zde: https://www.janacekanka.cz/clanky/</p>

TĚŠÍM SE NA VÁS

čekanka :-)