O kineziologii

15.02.2018

Kineziologie je nauka o svalech a jejich pohybech. 


Kineziologické testování svalů demonstruje spojení mezi myslí a tělem. Kineziologie poprvé ukázala úzký vztah mezi myslí a tělem, odhalila, že mysl myslí tělem samotným.

Kineziologie se objevila ve druhé polovině minulého století díky práci dr. Goodhearta, který zjistil, že příznivé fyzické podněty ZVĚTŠUJÍ sílu některých indikačních svalů, zatímco škodlivé podněty (např. chemie) způsobují, že tyto svaly ZESLÁBNOU.

 Vysvětlením byla skutečnost, že TĚLO VÍ, co je pro něj dobré a co špatné, a pomocí svalového testu je schopno to signalizovat.

Každý tělesný orgán má svůj odpovídající indikační sval. Díky této skutečnosti lze velice přesně diagnostikovat jejich zdravotní stav. 

S výbornými výsledky lze testovat stav vnitřních orgánů, imunitu, alergeny, reakci na léky, vliv hudby atd.

Všechny subjekty projevují slabost při negativních podnětech jako jsou např. pesticidy, umělá sladidla, fluorescenční světla, chemické léky atd. 


Tělo je schopno rozpoznat, co je pro život příznivé a co mu škodí. Svaly okamžitě zeslábnou, když je tělo vystaveno škodlivým podnětům. Je možné zkoumat současný stav a minulost, nelze zkoumat budoucnost.


Pomocí svalového testu lze odhalit pravdu a lež - zdravé od nezdravého. 


Máme tak k dispozici snadno ovladatelný DETEKTOR LŽI.


Poprvé v historii lidstva máme možnost odlišit pravdu od klamu. Máme na dosah prostředek, který přesně odliší funkční od nefunkčního, blahodárné od škodlivého. Naše životy už nemusí ovládat klam. 


Díky práci dr. Hawkinse máme  rovněž k dispozici také prostředek zhodnocení - kalibrace - míry relativní pravdy, tzv. kalibrovanou stupnici vědomí. 

Úrovně vědomí jsou vždy promísené. Člověk může dosahovat v jedné oblasti života určité úrovně, zatímco co v druhé oblasti zcela odlišné. Celková úroveň vědomí jednotlivce je průměrem celkového součtu různých úrovní. Každý si vybral svou vlastní úroveň vědomí a nemůže konat v daném okamžiku a čase jinak. 

více informací ke kalibrovné stupnici vědomí najdete zde: