ENERGIE A ZLEPŠENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU S KVANTOVKOU

14.04.2019

Paní Romanka přišla na kurz KVANTOVÉ TERAPIE v dosti zbědovaném stavu. Unavená tvář, skleslé držení těla. Únava na ni byla opravdu viditelná na první pohled. Po proměření jsme odhalili auru pouze pár centimetrů  u těla, energie těla 2500 bovisů (má být nad 6000 bovisů).


Do práce se pustila dá se říct "z posledních sil" Tento kurz kvantové terapie byl dvoudenní. Paní Romanka poctivě přistupovala ke všem vyučovaným technikám, pěkně zvládla práci s kvantovou vlnou a podle návodu si krásně srovnala čakry, zvětšila auru, zvýšila energii těla /bovisy/. naučila se posílat kvantovou vlnu sobě i druhému. 

Druhý den jsme paní Romanku ale prostě nepoznali. Přišel úplně jiný člověk. V očích plamínky, vzpřímený postoj, energie těla byla 7000 bovisů, aura 1 metr.

Svůj úspěch Romanka popisuje takto:


"Během února jsem přišla poprvé na setkání s kvantovou vlnou....,a to úplně vyčerpaná fyzicky i psychicky s odpovídajícím zdravotním stavem. Již druhý den mi bylo o poznání lépe a všichni přítomní to na mně viděli. Dnes je polovina dubna a já se cítím báječně, plná energie a radosti." 

Co se mi podařilo: 

  • zlepšit svůj zdravotní stav
  • odstranit GPZ v bytě
  • když mě rozbolela hlava - "poslala" jsem pomocí kvantové vlny bolest pryč
  • dokáži si změřit auru, ale nejen sobě,  také umím změřit auru druhému člověku"


Co potřebuji zlepšit: 

lépe, možná přesněji formulovat myšlenky - výroky - záměry"


Pokud také bojujete s únavou či fyzickými problémy, a chtěli byste  zkusit svůj stav změnit pomocí kvantové terapie - objednejte se na kurz. 

Vyplňte všechny údaje a my se Vám ozveme