Energie v našich lůžkách

15.05.2019

energie z emocí, nemocí, škodlivých zón a dalších vlivů


Z prožitků na lůžku zde zůstávají emoční energie a to jak ty pozitivní, tak i ty negativní,
a tak buďme rádi, že naše lůžka naštěstí neumějí mluvit.

 Kvalitu spánku nám mohou zhoršovat GPZ, různé entity, alergeny, naše vlastní zdravotní problémy atd..


VYSPAT SE DO RŮŽOVA, VSTÁVAT ODPOČATÍ A NABITÍ ENERGIÍ, JE DNES TÉMĚŘ NEMOŽNÉ


Pojďme se na to podívat blíže...

EMOČNÍ ENERGIE

Pozitivní energie:  - láskyplné něžné milování, krásné sny, příjemné myšlenky na milované osoby, myšlenky na skvělou budoucnost atd...


Negativní energie:energie z nemocí a bolestí, noční můry, špatné sny, vynucené milování, v posteli řešíme problémy vztahové i pracovní. Před spaním se nám do našich myšlenek vtírají nejrůznější problémy a také strachy, obavy, pocity beznaděje.

Zkrátka a dobře za jistou dobu, je naše postel plná emočních energií, a celý ten guláš pozitivních i negativních energií způsobí, že se nám v takové posteli špatně usíná. Místo abychom vstávali svěží a odpočati, vstáváme nevrlí, ospalí a bez energie.


Aby toho nebylo málo, kvalitu spánku nám může také ohrozit umístění lůžka na škodlivé geopatogenní či psychogenní zóně, a také přítomnost patogenních zón, což je jiným slovem elektorosmog 
 např. z wifi, TV, PC, mobilů atd.


Ale to pořád není všechno. V místnosti můžeme mít přítomny nízké entity či duši zemřelé osoby, která na tomto místě skonala, a nechce "svůj" prostor opustit


Už se Vám z toho točí hlava ? 

Tak si přidejte přítomnost roztočů, prachu a alergenů- např. chemie, která je až moc častým alergen v dnešní době. Může pocházet např. z lepidel použitých při výrobě nábytku,podlah či koberců a další možné alergeny.


JE JASNÉ, ŽE
kvalitně se vyspat je dnes opravdu velice těžké

Navíc, pokud máte zdravotní problém, vězte, že to máte s vyspáním ještě těžší, neboť v noci prochází určité klíčové orgány svou dobou čištění a oslabení. V tomto dvouhodinovém čase se můžete budit například:

  • na přetížený žlučník (11.00 - 1.00 hod) 
  • na játra (1.00 - 3.00 hod)
  • na kašel a astmatické problémy (3,00 - 5.00 hod). 
Proto jsou pohotovosti kolem půlnoci plné žlučníkářů a děti nad ránem nejvíce kašlou.


JAK TO NAPRAVIT ?

Vezměme to pěkně po pořádku

Energie z emocí, škodlivé zóny, přítomnost entit i duší zemřelých lze vyřešit pomocí KVANTOVÉ TERAPIE, nebo pomocí energie REIKI. 
  • s tímto problémem se můžete obrátit na každého praktikanta Kvantové terapie, či Reikaře, nebo se této dovednosti můžete sami naučit na kurzu Kvantové terapie, či Reiki  - rozpis kurzů a možnost registrace zde:

  • objednání služby - očista obydlí - zde:

co můžeme udělat sami...


Prach a některé alergeny lze "vyvětrat"...:-)

Pamatujete, jak našim babičkám čouhaly z oken peřiny a polštáře? - slunce a vítr jsou velkými pomocníky při této přirozené "očistě". 

I v zimě by se alespoň jednou týdně měly lůžkoviny hodit na mráz. Při teplotě pod 0 stupňů totiž dochází k likvidaci roztočů, kteří se nám v pokrývkách vlivem tepla a vlhka tvoří.

Také časté praní - a to alespoň 2x do měsíce - pomůže s roztoči, prachem i energiemi z nepříjemných emocí.


A co s těmi orgánovými hodinami ? 

S těmi neuděláme nic, dotýkají se každého člověka a takto prostě naše těla fungují.

Nejjednodušší proto bude - odstranit případné problémy pomocí očist 

žlučníku a jater, aby nás v noci nebudily (např. olivovo-citronová kůra, ostropestřec, kávový klystýr...) 

Na kašel můžeme použít očistu střev, neboť astma i kašel jsou spojeny s porušenou funkcí tlustého střeva ( výborná je ořešáková tinktura, vláknina, inulin, "hodné" bacily, fekální klystýr...)

Zároveň je důležité posílit celkovou imunitu, protože chtě nechtě, bez imunity v našem těle nefunguje správně nic. Pokud se naše imunita "vzchopí", ani alergie nás nebudou tolik trápit. Můžeme použít např. lichořeřišnici, vit. C - všechny jeho zdroje, zinek, vit. D atd... na trhu je dnes již spousta kvalitních přírodních směsí a doplňků.

Pokud Vám to Vaše přesvědčení dovolí, můžete sáhnout také po homeopatii a autopatii.


ZPŮSOBŮ POMOCI JE TEDY HODNĚ, DŮLEŽITÉ JE  UDĚLAT ASPOŇ NĚCO, A ZKVALITNIT SI TAK DOBU SVÉHO ODPOČINKU