Geopatogenní zóny

15.02.2018

ŠKODLIVÉ ZÓNY - GEOPATOGENNÍ, PSYCHOGENNÍ, PATOGENNÍ

Příčinou toho, že se člověk necítí nejlíp může být vinou škodlivých zón v místě, kde spí nebo pracuje. Ať už jde o geopatogenní zóny, patogenní, či psychogenní zóny, snižují energii prostoru. Dlouhodobější pobyt v těchto zónách může způsobovat zdravotní problémy a odstartovat řadu chorob. Podle teleztétů mohou tyto zóny ovlivňovat také rostliny, zvířata nebo dokonce výpočetní techniku.

V současné době se neustále zvyšuje zájem široké veřejnosti o problematiku zdraví škodlivých vlivů na člověka, jako jsou geopatogenní zóny, záření elektrických a elektronických přístrojů, mobilních telefonů, počítačů, mikrovnek apod., jakož i o problematiku léčitelství a jiných způsobů diagnostiky a léčby, než nabízí současná školská medicína. 

Výsledky ukazují, že jak geopatogenní zóny, tak psychogenní a patogenní, působí na lidský organizmus zhoubně a  jsou příčinou nejen únavy, ale také celé řady nemocí a zdravotních potíží.

Mezi nejzávažnější patří špatný spánek, migrény, srdeční potíže, nedostatek energie, ale také národová onemocnění.

Geopatogenní zóny v bytě jsou naším tichým nepřítelem. Nemusíte v nich ale přebývat. Lze je odklonit do míst, kde neškodí zdraví energií Reiki nebo kvantovou vlnou, a to i na dálku.

Proč čistit prostor, ve kterém bydlíme nebo pracujeme?

Určitě jste již zažili pocit, že někam vstoupíte a cítíte se příjemně, je vám dobře a ani se vám nechce odejít. Jste uvolnění a plni energie. To je prostor, kde jsou čisté a pozitivní energie. Také ale můžeme vstoupit do prostoru, kde se nám nelíbí, jsme zde stísněni, může nás začít bolet hlava a můžeme pocítit i nevolnost. Rychle spěcháme z místa pryč a potom se cítíme unavení, skleslí, bez nálady. 

Pokud se chceme jen trochu starat o naše zdraví, tak bychom měli doma a na pracovišti nejen udržovat pořádek a čistotu, ale starat se i o energetickou čistotu svého bytu nebo domu.

Co se může dít s lidmi v negativních energiích v prostorách?

Vnímaví jedinci se na takových místech necítí dobře, děti mohou být často nemocné, plačtivé, mají noční děsy. Při učení se nemohou soustředit. Dospělé může často bolet hlava, jsou hádaví, podráždění, trpí nespavostí, nemají energii a ráno po probuzení mají pocit únavy, jako by nespali. Na pracovišti jde špatně kariérní postup nebo nám nejde podnikání. Většinou jsou na vině výše uvedené škodlivé zóny.

Jak vznikají energetické nečistoty a druhy negativních energiíV bytě můžeme mít různé druhy škodlivých zón


1. zóny geopatogenní, které vznikají  v  plátech země, na vodních tocích, tektonických deskách atd. /- vodní (rozkmitané zemské pole vlivem protékající spodní vody)- radiační (působení radiace z podloží vlivem různých trhlin a podobně)- elektromagnetické (za určitých okolností se na některých místech pozitivní zemské "zóny" stávají negativními, resp.se s nimi společně šíří negativní elektromagnetické záření)

2. zóny patogenní - které vznikají díky škodlivému vyzařování přístrojů jako je wifi, mobil, počítač i ostatní elektronika a vytváří elektro smog.

3. zóny psychogenní - vznikají při emočním vypětí, při úmrtí, v nemoci, při depresi, při hádkách atd...

4. energii prostoru nám také mohou  snižovat přítomné potulné astrální entity,(které nám tu zanechá nepříjemná návštěva), nebo duše zemřelých - tzv. lomozící duchové. Jde o duše zemřelých, kteří se "zasekly" a nechtějí opustit svůj prostor, na který si stále dělají nárok a dokáží pobyt žijících lidí pořádně znepříjemnit


Negativní psychická energie  může vytvářet škodlivé psychogenní zóny. Psychická energie, která se uvolňuje při hádkách, negativních myšlenkách, závisti, krádežích, nenávisti, vzteku, zlosti, tragédii, silně ovlivňuje naše prostředí.

Negativní energie z nemoci

Pokud v bytě nebo v domě bydlel někdo dlouhodobě nemocný, měl stálé bolesti, zde zůstává energie nemoci. Energie smrti. Nachází se v místech, kde někdo dlouho umíral, nebo zemřel násilnou smrtí. Tyto energie se mohou projevovat i na místech, kde byla v minulosti popraviště, vězení, místa živelných pohrom. Energie zde může přetrvávat i několik století.

Působení magie

Pokud někdo působí na dům černou magií - uřknutí, kletby, pro osoby v něm bydlící to přináší velké zdravotní problémy, neúspěchy v práci nebo podnikání, magie nese smůlu všem, kdo zde bydlí.

Duchové

Zvlášť ve starých domech, hradech, historických budovách. Neubližují nám, ale mohou postrašit citlivé jedince. Věřte dětem, když vám říkají, že někoho viděly. Děti je opravdu vnímají a vidí, stejně jako je vidí domácí kočky. Kočky se v přítomnosti ducha dívají na určité místo, mohou prskat, couvat.

Kdo jsou duchové?

Jsou to duše zemřelých, které bloudí. Stane se, že neodešli do světla, protože zemřeli náhle při nehodě, byli zavražděni, nebo příliš lpěli na majetku. Někteří se nechtějí odpoutat od milovaných nebo pozůstalých, některé jsme svým nářkem připoutali k sobě. Duchové mohou být naši bývalí příbuzní. Každá duše má dle tradic východní filozofie 90 hodin na to, aby odešla do světla. Pokud to nezvládne, zůstává na Zemi, a je nutné ji odvést do světla. Technik je několik, za nejúčinnější považuji techniku pomocí kvantového pole. 

Službu - určení škodlivých zón a jejich očištění si můžete objednat níže, stačí když vyplníte potřebné údaje a my se Vám ozveme.