Jak přivolat PENÍZE a HOJNOST

05.02.2019

HOJNOST - BLOKY K FINANCÍM

Když se přání neplní, existuje většinou jiné nevědomé přání, které je silnější než to první - skrývá se ve formě POCHYB, nebo nějakého jiného "pevného přesvědčení"

V našem životě se projevuje všechno to, čemu nejvíce věříme a na co nejvíce myslíme, čemu věnujeme energii. A podle zákona rezonance přitahujeme do našeho života stejnou měrou vše, v co doufáme, i to, čeho se bojíme.

VŠECHNO NA CO MYSLÍTE, CO CÍTÍTE A ČEMU VĚŘÍTE, PŘITAHUJETE DO SVÉHO ŽIVOTA. Ať už říkáte, že něco dokážete, či nedokážete...VŽDY MÁTE PRAVDU !


JAK JE TO SE ZBOHATNUTÍM ?

Pokud stále dokola přemýšlíme o nezaplacených složenkách a dluzích, vytváříme scénáře, co se stane, když peníze nepřijdou, co všechno nestihneme zaplatit..vytváříme si tím rezonanční pole nedostatku a přesně to se nám v životě bude čím dál tím více zhmotňovat. 

Proč většina lidí v hlavě rozvíjí negativní výsledek a rozvádí ho do nejmenších detailů, čímž si o něj tímto způsobem dopředu říká? 

Jediným důvodem je snad jen že nezná moc myšlenky.

Nikdy nerozvíjejte špatné scénáře, tím se jim vyhnete.

 Je třeba přestat o nedostatku přemýšlet, poslat do hlavy naopak představy bohatství a hojnosti, a reálně to prožívat. Přemýšlením o dluzích se vůbec nezabývejte, představujte si jen to co chcete, aby se ve Vašem životě objevilo. Vytvářejte si v hlavě scénáře, jako by jste peníze už měli, vytváříte tak pole hojnosti a ta na sebe nenechá dlouho čekat. . 

Od tohoto okamžiku si představujte už jen to co chcete a ono se to ve Vašem životě začne zhmotňovat. 

Jaké myšlenky v hlavě rozvinete, takovou realitu budete mít v životě. Vy jste pány svého myšlení a z nabídky myšlenek, které Vám vstupují do hlavy, si můžete vybrat. 

Vyberte a rozvíjejte ty pozitivní a začnou se dít zázraky.

... A co nám ještě může bránit ve zbohatnutí?

BLOKY K BOHATSTVÍ, KTERÉ NÁS OVLIVŇUJÍ

Chcete-li mít dostatek peněz, musíte k nim změnit svůj přístup. 


Co to jsou vlastně peníze? 

Jsou symbolem, který zastupuje věci, služby atd. Dá se říct, že jsou nositelem energie, kterou vyměňujeme za jinou energii. V práci tvoříte hodnoty, vydáváte energii a za to dostanete peníze, které směníte za jinou formu energie. Peníze pro člověka znamenají svobodu, tu má každý, kdo je v dostatečném množství dokáže získat a umí s nimi zacházet, žije plnohodnotným životem. 

Peníze znamenají úspěch, svobodu a nekonečné možnosti života. Bohatým může být doslova kdokoliv. Bohatství je věc volby, přístupu a Vašeho vlastního vztahu k penězům.

Je nutné vyčistit si mysl od duševních jedů a překážek, které Vám blokují přístup k penězům. 

Ono se to lehce řekne...zbav se svých přesvědčení, když je máte tak silně "pod kůží". Ale ani tak není vše ztraceno. Máme techniku EFT a také Kvantovou terapii, díky které lze tato škodlivá přesvědčení VYMAZAT a naopak ENERGII PENĚZ A HOJNOST NAKVANTOVAT.

Pokud na to sami nestačíte, nebojte se obrátit na člověka, který Vám s tím pomůže. Mnohonásobně se Vám to vrátí.

Chudobu si člověk volí dobrovolně výroky - o peníze mi vůbec nejde, to co vydělám mi stačí, já mám jiné hodnoty než peníze, já už nic nepotřebuji (důchodci), peníze kazí charakter a tak dále, a tak dále. 

Neuvědomují si, že si tím vkládají do své duše program. Povel, podle kterého se odvíjí život. Podvědomí, duše, zjistí že peníze jsou špatné, je třeba se jim vyhýbat, nemít je, že je zkrátka až tak nepotřebujeme. A podle toho se chová. 

A náš milovaný vesmír jen pokrčí rameny a řekne - jak chceš dítě moje milované, je to tvoje volba, budeš chudý. 

Je to zvrácený a naprosto nekonstruktivní přístup k řešení finančního problému jedince. Člověk se vědomě deklasuje k tomu, že celý život vědomě jen přežívá. Může to odůvodňovat tím, že má třeba duchovní hodnoty, miluje přírodu, umění...Na to lze namítnout, že s plným kontem peněz by duchovní hodnoty mohl rozvíjet, přírodu by mohl poznávat na celém světě atd.


A dobrá rada:
Vyřaďte ze svého slovníku také různé průpovídky jako

 - peníze smrdí, nekřesťansky, nechutně bohatý, dlouhý jak týden před výplatou atd. I tím zadáváte do podvědomí informaci, že peníze jsou špatné a obtížně se k nim dostává.

Rozšířeným zlem je také zlo rozšiřované církvemi. Že peníze jsou špatné, ničí člověka a bůh má rád chudáky. Podobně si počínají vlády a totalitní režimy. 


Všechny mocnosti a církve káží vodu a sami popíjejí značkovou whisky. 

Udržovat své ovečky v chudobě znamená mít nad nimi moc a ubírat jim z toho mála, co ještě mají. To je doslova zločin proti lidskosti. 

Každý člověk na tomto světě má právo na bohatství a krásný život a peníze mu to umožní.

Bída je ostuda, degradace, žalostný stav, který každý rád opustí.
Nejste na zemi, abyste žili od výplaty k výplatě a v období bolestného střádání každé mince žalostně živořili.


Na peníze nemyslí kupodivu více boháči, ale chudáci. 

Ti se jimi zabývají 24 hodin denně. Zatímco bohatí lidé se zabývají svou činností a za to jsou odměňováni penězi. Jako kdyby peníze byly jedním z derivátů jejich činnosti.

Někteří lidé mají i 3 zaměstnání, pracují o víkendech, aby si mohli za několik let koupit třeba byt. Jaksi jim ale nedochází, že těch několik let vůbec nežijí. Co to je za život z práce do postele a naopak. Dovolené nemají, na všem šetří a nic si nekoupí pro radost. Žijí vůbec? Je to jako kdyby si kus života vymazali. Horší ale je, že do něj strhnou celou svou rodinu. Pro rodiče je vždy dramatem, když nemůžou svým dětem poskytnout to co mají jiné děti, např. zdravé jídlo, pěkné šaty, hračky, dovolené a možnost studovat a dál se v životě rozvíjet. Skutečnou tragédií ovšem je, že rodiče nemají čas se svým dětem věnovat a trávit s nimi čas.
A to se stane... pokud na sebe navíc uvážete dluhy, půjčky, hypotéky. 

Šetříte každou korunu a domů se chodíte jen vyspat. Samozřejmě to bylo Vaše rozhodnutí, dobrovolně si trpte, ale jakým právem berete svým dětem dětství, které by mělo být nejkrásnějším obdobím lidského života? Často také člověk padne do spirál výhodných půjček a úvěrů až nakonec skončí jako oběť nelítostných exekutorů a přichází o všechno.

Nikdy se nedostaňte do takové továrny na bezdomovce.


Za svou práci si nechte vždy zaplatit a nenechávejte se zneužívat a dělat zadarmo. 


Většinou tato Vaše dobrá vůle není vůbec oceněna, naopak si lidé pomyslí, že služba, či výrobek, který prodáváte má nízkou kvalitu a že si nevážíte sami sebe. 

Cenu za své služby nechte stanovit trh a nepodceňujte se. Jen méněcenní a ti kteří se nemají rádi, se neumí ohodnotit. Na druhou stranu se nebojte také dávat potřebným, těm, kteří jsou na tom špatně a se kterými soucítíte. Peníze mají proudit, aby se mohly ve znásobeném stavu vracet.

Zajímavým zjištěním je, že v jakých finančních relacích se v myšlení pohybujete, s takovými pak i fyzicky disponujete. 

Jestliže myslíte v částkách odpovídajících Vaší mzdě a snažíte se držet při zemi, těžko se ve Vašem životě něco změní. Popusťte uzdu fantazii a myslete ve velkém a naučte se snít. 

Někteří lidé mají v sobě blok charakterizovaný těmito třemi slovy:

TO MI STAČÍ a program funguje. 

Nikdy na pěkné drahé věci nedosáhnou. 

Univerzum jim dá přesně to co tvrdí.

Važme si bohatých lidí. Nikoliv zločinců a zbohatlíků, ale úspěšných lidí, kteří své bohatství dosáhli čestným způsobem. Zdravě je obdivujte a berte jako svou předlohu. Pokud je považujete za špatné lidi, nemůžete zbohatnout, protože tím dostanete do své hlavy neviditelný blok k bohatství ve smyslu

bohatý = špatný.

A protože špatným být nechcete, nezbohatnete.
Přát druhým je základní pravidlo. A nejde jen o peníze. Platí to i o úspěchu, zdraví a tak dále. Cestou vlastnosti nepřát druhým je závist.

Závist patří mezi nejsilnější duševní jedy a spolehlivě od Vás peníze odpuzuje.


Zlo a pocit nespravedlnosti, který závist vyvolává, je silná negativní energie. Mezi špatné návyky patří také hýření a rozhazování a naopak také shromažďování a skladování. Je dokázáno, že kdo jednorázově zbohatl např. v loterii, časem o takto nabité peníze přišel. Někam se mu rozkutálely. 


Bez změny myšlení to prostě nefunguje. 

A jak je to se skrblíkovským šetřením na horší časy ? Je to jako bychom takové časy čekaly a ony opravdu přijdou.

Peníze mají prostě proudit, být v pohybu a zlepšovat nám život.
...mít peníze si musíte sami sobě prostě dovolit...
Mějte však na paměti, že dokud v sobě nosíte hněv nebo vztek, nemůžete se osvobodit od negativních myšlenek, vzorců a vět. Často existuje jediný důvod, který nám brání opustit staré vzorce a to, že neumíme prominout.


JAK si přát z celé duše


JAK FUNGUJE NAŠE komunikace S DUŠÍ


Naše duše nezná slovo ne a všechno převádí na obrázky. 


Ego zaznamenává vše co uši slyší, nebo co si oči přečtou a duše si to převede do obrázků.


Tato pravda je lidstvu známá již několik tisíc let. Nejlépe tento paradox jde pochopit na zlozvycích, protože každý nějaké má a může si to tedy představit. 

Když uslyšíte slovo jablko, neuvidíte písmena j-a-b-l-k-o, ale reálně si představíte přímo jablko ať už na stromě, nebo na talíři, či jak ho jíte. Pokud uslyšíte slovo spát, představíte si sebe, jak ležíte v posteli se zavřenýma očima, ale ne písmenka. 

A teď si představte, že od nějaké autority uslyšíte - nekuř, nepij alkohol, nedělej...doplňte si sami... není to zdravé, ničí tě to atd.   V hlavě se Vám ta činnost okamžitě nakreslí, vyfotí, nebo tam proběhne filmový klip, v němž tu činnost právě děláte. Je známo, že co si představujete a vizualizujete, to pak chtě nechtě děláte.

Říkat tedy alkoholikovi - nesmíš pít, je pro něj medvědí službou, protože on si v hlavě představí, jak popíjí oblíbený nápoj a nastartují se mu v mozku chemické reakce závislosti na alkoholu, které jsou tak silné, že je nedokáže potlačit. 

Stejné je to, pokud si to člověk rozkazuje sám. Také pokud si budu v hlavě říkat např. jsem nekuřák, nebudu kouřit, skončil jsem s kouřením, pořád budu mít v hlavě obrázek jak kouřím. 

Od obrázků není daleko k pocitům, jak vdechuji kouř a vše držím silou vůle. Je pak jen otázkou času, kdy si zapálím znovu. 

A tak pokud chcete přestat kouřit,

 je třeba použít vůli k potlačení myšlenek a vzpomínek na zlozvyk. Nepřemýšlet o něm...a to lze, protože myšlení může mít člověk pod kontrolou.