MOŽNOSTI POUŽITÍ číselných kombinací (podle učení G.Grabovoje)

24.07.2019

KDE SE MOHOU UPLATNIT ČÍSELNÉ KOMBINACE "NA TĚLO"

 ZAMĚŘENÉ PŘÍMO NA VAŠE KONKRÉTNÍ FYZICKÉ, ČI PSYCHICKÉ PROBLÉMY A ZÁMĚRY

Vytvořit lze osobní číselnou kombinaci na podporu hubnutí, podporu regenerace páteře, tričko proti stresové - zklidňující, proti alergické, nebo naopak energeticky nabíjející tričko atd.
Propočtením Vašich osobních dat, jako jsou čísla narození, čísla jména, číselné řady a kombinace léčivých čísel podle učení Gregorie Grabovoje na různé zdravotní problémy, nebo různá duchovní zaměření, 

lze propočítat tak zvaná 


LÉČIVÁ ČÍSLA A ČÍSELNÉ ŘADY "na tělo" 

 Jak vypočítat zosobněné regenerační esence z Vašich konkrétních problémů, záměrů či přání?

TUTO DOVEDNOST SI MŮŽETE OSVOJIT NA KURZU - LÉČIVÁ ČÍSLA. 

Termíny konání kurzů najdete zde:

Číselné řady lze zkomponovat jak na pomoc se  zdravotními problémy, tak na duchovní potřeby jedince /podporu intuice, napojení na vyšší Já, zklidnění, podporu hubnutí, přitažení hojnosti do života, podporu podnikání, řešení různých kritických situací...

Pomocí číselných řad  lze vytvořit podporující léčivé kombinace přímo "na Vaše konkrétní problémy" Číselné řady vyzařují vysoké vibrační frekvence, takže nejen, že se podporuje regenerace člověka jako celku, ale zároveň nošením takovéhoto trička se zvyšuje celková energie těla = dochází k nabíjení člověka vysokými Bovisy,  začínají se uskutečňovat jednotlivé záměry - jako např. přeměna negativ na pozitiva, zlepšení finanční situace, neutralizace negativních informací v přítomnosti, minulosti i budoucnosti, podpora podnikání, přitažení lásky do života, sebeláska, život věčný ...


 A JAK TO FUNGUJE ?
Každé číslo má odpovídající vibrační strukturu, která je za ním. Totéž lze říci o posloupnosti čísel. Proto jednotlivé číselné kombinace usnadňují návrat k fyzickému zdraví a zvýšení celkové energie těla, ale také rozvoj Ducha. Tato jednoduchá metoda je ve skutečnosti velmi efektivní. Číselné řady zajišťují návrat do normálu. Stane se to vzhledem k vibrační struktuře za číselnou posloupností, která představuje nezbytný "zvuk"...tj. správný zvuk.
Je to podobné jako při použití ladičky k naladění hudebních nástrojů. Za každým číslem je duchovní energetická vibrační struktura, která zajišťuje jejich účinnost.

Požadované změny lze dosáhnout koncentrací na jednotlivá čísla a nebo "vsáknutím" regeneračních vibrací do těla například při nošení trička. Vibrace velmi dobře přechází do vody, voda má schopnost obtisknout a zapamatovat si informace...a my JSME VODA...lidské tělo je ze 70% tvořeno vodou... (fotografie molekul vody - Masaru Emoto - vliv myšlenky, vibrací na vodu)

  Technika - číselné řady - je založeny na práci s myslí a vizualizaci. Není určena k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.