JSTE ČASTO UNAVENÍ ?

03.10.2018

BÝVÁTE ČASTO UNAVENÍ ?  A VÍTE CO MŮŽE STÁT ZA VAŠÍ ÚNAVOU?

Málo energie v auře, rozladěné čakry, přítomnost entit v auře, energetické kabely k jiným lidem, pobyt ve škodlivých zónách...

NEDOSTATEK ENERGIE V AUŘE

Velikost aury zdravého člověka - má být jeden metr a více - je vhodné si auru krátkým cvičením pravidelně nabíjet, při dlouhodobě malé auře vzniká syndrom chronické únavy a rozbíhají se zdravotní problémy. Existují také nabíječky aury, tzv. tachyony, které vyzařují pyramidální energii a naši auru nabíjí...dále pak vysoko vibrační čipy, které dokáži energii do aury "pumpovat" ještě účinněji.

TEMNÉ ENERGIE, ENTITY, ENERGETICKÉ KABELY, PROKLETÍ

čistota aury - přítomnost astrálních parazitů - v auře má většina lidí temné energie, které si vyrábí svými emocemi a ty jsou pak vstupní branou pro různé potulné astrální bytosti a duše, které se přiživují na naší energii a mohou zároveň ovlivňovat naše chování. V auře na čakrách mohou být také energetické kabely, kterými jsou na nás napojeni různí lidé, se kterými jsme řešili či řešíme problémy...přes tato vlákna či přímo kabely nám mohou odsávat naši energii.

Dále může být v auře přítomno prokletí a uřknutí od nepřejících lidí, které může způsobovat nemalé problémy.


ROZLADĚNÉ ČAKRY

Čakry - nadechují a vydechují energii. Při zablokování nemůže tělo tuto energii vstřebávat. Čakry se blokují buď z důvodu zdravotního problému pod čakrou, nebo z důvodu psychického, souvisejícího s tématem dané čakry. Je třeba odstranit problém, aby byly čakry plně funkční, což většinou trvá delší dobu. Proto je vhodné si čakry cvičením harmonizovat a urychlovat tak odstranění problémů.

ŠKODLIVÉ ZÓNY

na stav našeho zdravotního stavu mají vliv také geopatogenní, patogenní a psychogenní zóny v místě, kde se pohybujeme, hlavně doma a při spánku. Tyto zóny mají destrukční účinky na naši radiovitalitu ( energii těla), na imunitu, mohou být zodpovědné za různé zdravotní problémy... Zóny lze vyčistit pomocí kvantové vlny, nebo energií Reiki. Není tedy nutné zůstávat pod jejich vlivem.