Koloidní minerály a vitamíny...potřebujeme je?

05.03.2019

 KOLOIDNÍ MINERÁLY A VITAMÍNY...aneb - možná řešení nejčastějších zdravotních problémů, na které dostáváme chemické léky a které bychom mohli ovlivnit "přírodně"

K zajištění správné funkce svého těla denně potřebujeme okolo 90ti látek.


Je to 60 minerálů, 16 vitamínů, 12 aminokyselin a 3 mastné kyseliny.


Problémem ale je, jak dostat všech těchto 90 potřebných živin do těla. Většina lidí se přiklání k názoru, že optimální je dodávat živiny tělu 

ze zeleniny a ovoce.

Souhlasím, je zde však jeden velký problém.

Kvalita půdy v naší republice je nedostatečná, silně znehodnocená a ani zdaleka již neobsahuje potřebné živiny a minerály. Naopak. Je plná pesticidů a dalších jedů. I kdybychom měli zeleninu s patřičným obsahem potřebných minerálů, museli bychom jí denně konzumovat několik kilogramů a to v 15ti až 20ti druzích, což je nemožné.

U lidí, kteří jedí dnešní stravu, dochází k výskytu nemocí spojených s nedostatkem minerálů. 

Je tedy více než rozumné užívat tyto chybějící látky formou doplňků.

Nejlepší pro tělo jsou koloidní vitamíny a minerály s vysokou vstřebatelností.

Koloidní minerály jsou jednotlivé molekuly určité látky rozptýlené ve vodě. Nejedná se tedy o tablety, ale o tekutinu. Rozptýlené částice mají záporný elektrický náboj, zatímco střevní stěna má kladný náboj. To vše má za následek, že tyto minerály jsou vstřebatelné až z 98 %.


Pojďme se podívat na možná řešení nejčastějších zdravotních problémů, na které dostáváme chemické léky a které bychom mohli ovlivnit "přírodně"


 • Vliv Alzheimerovy nemoci je možno zmírnit zvýšenými dávkami vitamínu E.
 • Pokud chcete předejít ledvinovým kamenům, je vhodné podávat vápník, hořčík a bór.
 • Tepny, cévy - ztráta elasticity nejen u tepen je způsobena nedostatkem mědi.
 • Stařecké skrvny - prvotní známky nedostatku selenu se projeví jako tzv. stařecké skvrny. Pokud v tomto stavu začnete užívat koloidní minerály obsahující selen, skvrny během 4 až 6 měsíců zmizí. Uvědomme si, že nedostatek selenu poškozuje  rovněž vnitřní orgány, ovšem pro oko je toto poškození samozřejmě neviditelné. Chci tím říci, že pokud zmizí skvrny na kůži, zmizí i vnitřní poškození a vaše srdce, ledviny, mozek a játra začnou pracovat jako dříve.
 • Problémy s cukrem - pokud máte nedostatek chrómu a vanadu, projeví se to jako neuhasitelná chuť na sladké .Problémy s cukrem jsou vždy ve spojení s nedostatkem chrómu a vanadu.
 • Prvopočátky nedostatku cínu se projeví u mužů jako částečná holohlavost. 
 • Osteoporóza - při nedostatku bóru vaše tělo ztratí schopnost udržet vápník v kostech a vaše kosti se začnou odvápňovat. Bór také pomáhá udržovat správnou hladinu estrogenu u žen a testosteronu u mužů. Pokud tedy trpíte nedostatkem bóru jako žena, budete procházet peklem v období menopauzy.
 • Léčení zánětu kloubů - léčba spočívá v podávání lžíce sušených kuřecích chrupavek každé ráno spolu se snídaní. Zánět a bolesti ustupují po deseti dnech a po třech měsících dochází k úplnému obnovení funkce kloubů. 
 • Ztráta čichu a chuti - první známka nedostatku zinku je ztráta chuti a čichu.
 • Nedostatek vápníku - nedostatek vápníku se projevuje zhruba 147 druhy onemocnění. Z těch nejběžnějších  to jsou:  odvápnění kostí, obnažení dásní, odvápnění kloubů, vysoký krevní tlak, nespavost, ledvinové kameny, ostruhy, křeče, PMS u žen a bolesti zad. Ustupováním dásní je způsobeno odvápněním čelistí a máte-li tento problém, pak máte ostereperózu v pokročilém stádiu.
 • Bolesti v kříži nejsou nic jiného než odvápnění obratlů, protože když destičky nemají na čem držet, hádejte jak se vám bude shýbat. Pokud k tomu navíc trpíte nedostatkem mědi a chybí vám tím elastická vlákna, jsou i vaše destičky poškozené
 • Cukrovka je na jednom z předních míst jako příčina úmrtí. S cukrovkou je spojena řada komplikací, jako různé druhy zhoršení zraku, selhání ledvin, kardiovaskulární onemocnění, amputace apod. Chybějícími prvky v těle cukrovkářů jsou chróm a vanad. Podle nedávných výzkumů Vancouverské university v Britské Kolumbii je vanad sám o sobě schopen nahradit postupně během 4 až 6 měsíců potřebu užívání inzulínu.


A JAK JE TO S LÉČENÍM RAKOVINY ?


Faktem zůstává, že většina lékařů by v případě onemocnění rakovinou NEPODSTOUPILA svou vlastní léčbu, tedy chemoterapii a ozařování.


Proč ??? odpověď si můžete domyslet sami


RAKOVINA je dobře léčitelná úplně jinými prostředky, než jsou jedy pumpované do těla.

Především je nutné vědět, jak rakovina v těle může vzniknout a co její propuknutí podporuje...čemu se tedy máme vyhýbat, co můžeme vyřadit, omezit, vyčistit atd...

Dnes jen v krátkosti nahlédneme...

NA TAJNÉ "léky" na rakovinu

PATŘÍ SEM VYZKOUŠENÉ A PEČLIVĚ ZATAJOVANÉ

Slinivkové enzymy, Rigvír ( jde o nepatogenní virus, který rozbíjí rakovinné buňky), dále preparát Protandim (směs 5 rostlin - kurkuma, zelený čaj a další 3), kávový klystýr, organická síra MSM, forma Amygdalinu označovaná jako - Letrol - B17, který je přímo označovaný jako lék na rakovinu, dále vysoká horečka, beta glukany, kyslík, vit. C, přípravek ze jmelí Iscador atd.


A heslovitě - protirakovinné složky najdeme- v červené řepě, kurkumě, celeru, zázvoru, černém pepři, v bílé hmotě pod slupkou grepů a pomerančů, v červeném víně, v zeleném čaji, v jádrech bobulovin, v peckách meruněk, v oříšcích, ve jmelí. Můžeme využít rovněž látky amygdalin v hořčinách ...

pokud Vás tato tématika zajímá, vřele doporučuji k prostudování volně šiřitelnou příručku - https://paprsky1.com/k-certu-s-rakovinou/