KVANTOVÁ TERAPIE NEBO REIKI ?

28.12.2019

KVANTOVKA NEBO REIKI ?


Možná Vám není jasné, v čem je vlastně rozdíl mezi používáním KVANTOVÉ VLNY a používáním ENERGIE REIKI. Oba způsoby slouží k léčení, jen způsob použití je rozdílný.

Reiki 

 Pro práci s touto kosmickou energií je nutné, aby Vám mistr Reiki správně zprůchodnil kanál, který prochází skrz Vaše tělo do rukou a právě přes ruce tuto léčivou energii předáváte druhému člověku. Energie Reiki tedy protéká Vámi samými a Vy ji předáváte rukama, manipulujete s ní, směřujete ji na daná místa. Tato energie posiluje a léčí nejen člověka, na kterého působíte, ale rovněž Vás samé.

Tuto energii nelze zneužít a ublížit s ní.


Kvantová vlna 

 Velice rychle napravuje zdravotní problémy a poškození - nejen - pracuje s informacemi z kvantového pole a Vy s ní nemanipulujete! Naopak. Jakmile se ji snažíte směrovat, vlna se přeruší.

V kvantovém poli je VŠE...nejen to dobré, ale i to špatné a dá se pomocí kvantové vlny použít. Pokud chce tedy někdo zneužít tuto techniku k ubližování, bohužel se mu to může povést. Jediný, kdo mu v tom může zabránit je jeho vlastní svědomí a vesmírné zákony, tak jako u zneužití černé x bílé magie, kde sám název magie znamená - práce s neviditelnými silami-energiemi, a jejich používání, či zneužívání.


CO JE TEDY LEPŠÍ ?  

VĚŘÍM, ŽE JE VÝHODNĚ UMĚT POUŽÍVAT OBA SYSTÉMY, KOMBINOVAT JE, A PRACOVAT S NIMI K DOBRU A LÉČENÍ

termíny všech kurzů najdete zde:


U přihlášení na kurz práce s kvantovou vlnou je požadováno složení čestného slibu. Člověk, který nesouhlasí se složením slibu, u mne tedy bohužel tento kurz absolvovat nemůže.


(znění slibu: SLIBUJI NA SVOU ČEST, ŽE ZÍSKANÉ SCHOPNOSTI A DOVEDNOSTI BUDU POUŽÍVAT POUZE K POMOCI, K DOBRU, V NEJVYŠŠÍM ZÁJMU ČLOVĚKA, A VŽDY S JEHO SVOLENÍM.)

PŘIHLÁSIT na kurz se můžete zde: Vyplňte potřebné údaje a my se Vám ozveme