KYVADLO...nemůžu ho rozhýbat...PROČ

07.03.2019

KYVADLO SE NEHÝBE !!! CO S TÍM?, KDE DĚLÁM CHYBU?

K napsání tohoto článku mě přivedla jedna paní, říkejme jí třeba paní Dáša, která se na mě obrátila s následující zkušeností.

PROČ NEMŮŽU ROZHÝBAT KYVADLO ?

"Ráda bych vás poprosila o radu. Asi před měsícem jsem si pořídila kyvadlo. Snažila jsem se s ním komunikovat, ale ono se mnou ne. Myslela jsem, že je to špatným výběrem. Tak jsem si pořídila ještě jiné. Ale s ním mám stejný problém. Nevím, co dělám špatně...Obě kyvadla se klepou, když je držím.Jako by se mě bála. Nevím, jestli se to dá nazvat přímo vibrací...Prostě se klepou. Prosím o radu, co dělat, aby se mnou kyvadla normálně komunikovala".

Odpověď...která možná pomůže i Vám

Při práci s kyvadlem je nutné dodržovat určitá pravidla.

Pokud nesplňujete podmínky pro práci s kyvadlem, můžete si přivodit i dosti velké problémy a nejsou výjímkou ani lidé, kteří díky kyvadlu skončili na psychiatrii.

Rozpohybovat kyvadlo je při tom jednoduché a dokáže to každý. Ale aby člověku kyvadlo správně odpovídalo, na to už musí člověk splňovat určité požadavky.

Pokud se Vám kyvadlo ani nehne, dá se předpokládat, že máte nedostatek energie v auře...a to je právě ta energie, díky které s kyvadlem pracujete...nehýbete s ním přeci pomocí svalů...ale pomocí mentální energie z aury, a pokud nemáte auru alespoň jeden metr, tak Vám kyvadlo ukazovat nebude.

Energie v auře je jen jednou z několika podmínek, které byste měla splňovat, než usednete k práci s kyvadlem. Je třeba si dělat také osobní ochranu, uzavírat si podvědomí, abyste neovlivňovala kyvadlo podvědomě. Nejnáročnější podmínka je, abyste měla čistou auru bez entit - disakarnátů, démonických sil atd...ty Vám mohou pohyby kyvadla ovlivnit a Vás dostat klidně do blázince.

Bohužel tato důležitá pravidla v návodech pro práci s kyvadlem nenajdete a tak spousta lidí opravdu riskuje, že si na sebe přitáhne potulné astrální bytosti. Při práci s jakoukoli ezoterickou pomůckou se energeticky otevíráte a bez vědomé ochrany sebe a také kyvadla, si můžete pěkně "zavařit".

Na druhou stranu, pokud splníte všechny podmínky práce s kyvadlem, je to úžasný pomocník...jen je potřeba věnovat čas přípravě a nezanedbat prevenci :-).