Léčivý kód

10.02.2018

Revoluční léčebná metoda, která nemá v dějinách obdoby - vyléčení všech nemocí na buněčné úrovni. Léčivá energie Léčivý kód je zaměřen na 4 léčivá centra těla. Aktivujeme je pomocí sepnutých prstů.

Léčivá centra se aktivují pomocí vlastních prstů. Léčebný kód se aktivuje tak, že se namíří všech pět prstů obou rukou postupně na všechny čtyři léčivá centra, a to ve vzdálenosti sedm až osm centimetrů od těla. Ruce a prsty řídí proudění energie v léčivých centrech a ty pak aktivují energetický léčebný systém, jenž funguje podobně jako imunitní systém.


POSTUP - Opakujeme 3× denně vždy aspoň šest minut.

Zdroj všech nemocí je stres vyvolaný buněčnou pamětí. Největší problém je buněčná vzpomínka, problém srdce (podvědomí, nevědomí).
Tento systém léčení je založen na poznání, že existuje pouze jeden zdroj nemocí, a tím je fyziologický stres. Fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Léčebné kódy odstraňují z organizmu fyziologický stres způsobem, který nemá v dějinách lékařství obdoby. 
Terapii tzv. léčebného kódu objevili a rozpracovali dva lékaři - Dr. Alexander Loyd a Dr. Ben Johnson.

Naše vzpomínky tvoří přes 90 % našeho podvědomí. Když se střetne srdce s hlavou, vítězem se stává srdce.
Jakmile vyléčíte vzpomínky, vyléčíte stres. Jakmile vyléčíte stres, vyléčíte své problémy.


PRÁCE S LÉČEBNÝM KÓDEM - cvičení

Léčivá energie je zaměřená na 4 léčivá centra těla. Aktivujeme je pomocí sepnutých prstů.
  • Mezi kořenem nosu a obočím - hypofýza a epifýza
  • Adamovo jablko přímo nad ohryzkem - páteř, CNS a štítná žláza
  • Čelist: po obou stranách hlavy u spodní části dolní čelisti - reaktivní emocionální mozek včetně amygdaly a hipokampu, dále páteř a CNS
  • Spánky: po obou stranách hlavy asi 1,5 cm nad spánky a 1,5 cm dozadu - obě mozkové hemisféry a hypothalamus
Nejsilnější léčivou sílu má vibrační frekvence lásky. Je uložena v každé naší láskyplné vzpomínce. Léčebný kód se zaměřuje na láskyplné zdroje v naší bytosti a přes prsty je posílá do léčivých center, aby se změnil energetický vzorec. Nezaměřuje se na žádný fyzický problém, jen na snížení hladiny stresu.
POSTUP - Opakujeme 3× denně vždy aspoň šest minut.
Postupně každou pozici držíme nejméně 30 sekund. Opakujte při tom pozitivní cíl. Zaměřujeme se na klid, lásku a krásnou vzpomínku. Opakujeme všechny pozice několikrát, celkem 6 minut.
Léčebný kód léčí pouze určitý obraz v srdci, ale neodstraňuje obrazy a výjevy v paměti. Ztrácí se emoční náboj vzpomínky, ale vzpomínka nezmizí.


Metoda k uvolnění situačního stresu
Trvá 10 vteřin, ale můžete ji provozovat i déle. Doporučujeme tuto metodu aplikovat 3x denně nebo kdykoliv, kdy to budete potřebovat.
Vyhodnoťte svůj stres, jak je intenzivní. Můžete použít stupnici od 0 do 10. Když žádný stres necítíte = 0, nemůže už být větší = 10.
Spojte dlaně tak, aby vám to bylo příjemné.
Soustřeďte se na stres, kterého se chcete zbavit.
10 vteřin provádějte silové dýchání. Rychle a výrazně vydechujete a nadechujete ústy pomoci břišního dýchání. Břicho se musí viditelně pohybovat (vtahovat, vyklenout).
Přitom si představujte, jak vás stres s každým výdechem trochu opouští, nebo se soustřeďte na něco krásného, nebo si říkejte: "Trpělivost, klid".
Znovu si vyhodnoťte výšku svého stresu. Je-li = 0, je to v pořádku. Není-li, zkuste ještě dalších 10 vteřin pokračovat.


Čtyři léčivá centra, čtyři fyzické systémy:
  • Kořen nosu - hypofýza, velmi často označována jako hlavní žláza, protože řídí základní endokrinní procesy v těle a epifýzu.
  • Spánky - vyšší funkce levé a pravé hemisféry mozku a hypotalamus.
  • Čelisti - reaktivní emocionální mozek včetně amygdaly a hipokampu a dále páteř a centrální nervový systém.
  • Adamovo jablko neboli ohryzek - páteř a centrální nervový systém a štítná žláza.

Všechny naše vzpomínky, což jsou vlastně záznamy toho, co se v našem životě stalo, tvoří přes 90 % toho, co by se dalo označit za podvědomí. Sem patří křik tatínka, když dítě rozbilo nové autíčko, neúspěch s první láskou, maturita, strach při usínání bez lampičky apod. Pouze asi 10 % tvoří naše vědomá mysl, což jsou vzpomínky, které si dokážeme vybavit.
Dr. Loyd v knize "Léčebný kód" označuje významem srdce nevědomí a podvědomí.
AFIRMACE "Přeji si, Ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s ...... (váš problém či určitá záležitost) jsou nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že mne prostoupí světlo, život a láska Boží. A též si přeji, ať se účinnost této léčby zvýší stonásobně, případně i vícekrát".


ZAMĚŘENÍ KÓDU NA NĚKOHO JINÉHO
Cvičení léčebného kódu můžete provádět i ve prospěch někoho jiného. Stačí říkat modlitbu typu:
"Přeji si, ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s ...... (problém či určitá záležitost oné blízké osoby) jsou nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že ....... (jméno dotyčné osoby) prostoupí světlo, život a láska Boží. A též si přeji, ať se účinnost této léčby zvýší stonásobně, případně i víc.
I toto cvičení provádějte na svém těle. Když skončíte, řekněte: "Posílám s láskou účinky této léčby (jméno dotyčné osoby)."