MÁTE DOMA "ČISTO"? aneb-energetická čistota prostoru

15.05.2019

 Určitě vysáváte, vytíráte, utíráte prach atd...ale

 co když máte doma škodlivé zóny? 

Jak se to pozná ? a jde s tím něco dělat ?...čtěte dál....:-)Příčinou toho, že se člověk necítí doma nejlíp, může být vinou škodlivých zón v místě, kde spí nebo pracuje. Ať už jde o geopatogenní zóny, patogenní, či psychogenní, vždy snižují energii prostoru. 


Určitě jste již zažili pocit, že někam vstoupíte a cítíte se příjemně, je vám dobře a ani se vám nechce odejít. Jste uvolnění a plni energie. To je prostor, kde jsou čisté a pozitivní energie. Také ale můžeme vstoupit do prostoru, kde se vám nelíbí, jste zde stísněni, může vás začít bolet hlava a můžete pocítit i nevolnost. Rychle spěcháte z místa pryč a potom se cítíte unavení, skleslí, bez nálady.  Je velmi pravděpodobné, že v tomto prostoru jsou energie negativní a nejsou vyloučeny ani další škodlivé zóny.

Pokud se chceme jen trochu starat o naše zdraví, tak bychom měli doma a na pracovišti nejen udržovat pořádek a čistotu, ale měli bychom se  zajímat i o energetickou čistotu svého bytu nebo domu.


V bytě můžeme mít různé druhy škodlivých zón a energií


  • Zóny geopatogenní, které vznikají v plátech země, na vodních tocích, tektonických deskách atd.

  • Zóny patogenní - které vznikají díky škodlivému vyzařování přístrojů jako je wifi, mobil, počítač i ostatní elektronika a vytváří elektro smog.
  • Zóny psychogenní - vznikají při emočním vypětí, při úmrtí, v nemoci, při depresi, při hádkách atd...
  • Energii prostoru nám také mohou snižovat přítomné potulné astrální entity, (které nám tu zanechá nepříjemná návštěva), nebo duše zemřelých - tzv. lomozící duchové. Jde o duše zemřelých, kteří se "zasekly" a nechtějí opustit svůj prostor, na který si stále dělají nárok a dokáží pobyt žijících lidí pořádně znepříjemnit
  • Negativní psychická energie může vytvářet škodlivé emoční zóny. Jsou to energie, které se uvolňují při hádkách, negativních myšlenkách, závisti, krádežích, nenávisti, vzteku, zlosti, tragédiích...I ty silně ovlivňuje naše prostředí a určitě jste to již zažili, když jste vstupovali do místnosti, kde se lidé hádají...vzduch je jakoby nepřátelský, těžký, dal by se "krájet" a Vám se nechce ani vstoupit. Tyto energie v prostoru zůstávají, i když aktéři hádek odejdou..to jsou ty energie po nepříjemných návštěvách.

MEZI DALŠÍ DRUHY NEGATIVNÍCH ENERGIÍ PATŘÍ TAKÉ

Negativní energie z nemoci a bolesti

Pokud v bytě nebo v domě bydlel někdo dlouhodobě nemocný, měl stálé bolesti,  zůstává zde energie nemoci. Zemřelý člověk může v místě skonu zanechat také  Energii smrti. Ty se nachází také v místech, kde někdo zemřel násilnou smrtí. Tyto energie se mohou projevovat i na místech, kde byla v minulosti popraviště, vězení, místa živelných pohrom. Energie zde může přetrvávat i několik století.

Působení magie

Pokud někdo působí na dům černou magií - uřknutí, kletby, pro osoby v něm bydlící to přináší velké zdravotní problémy, neúspěchy v práci nebo podnikání, magie nese smůlu všem, kdo zde bydlí.

Duchové

Zvlášť ve starých domech, hradech, historických budovách. Neubližují nám, ale mohou postrašit citlivé jedince. Věřte dětem, když vám říkají, že někoho viděly. Děti je opravdu vnímají a vidí, stejně jako je vidí domácí kočky. Kočky se v přítomnosti ducha dívají na určité místo, mohou prskat, couvat.

Co se může dít s lidmi v negativních energiích v prostorách?

Vnímaví jedinci se na takových místech necítí dobře, děti mohou být často nemocné, plačtivé, mají noční děsy. Při učení se nemohou soustředit. Dospělé může často bolet hlava, jsou hádaví, podráždění, trpí nespavostí, nemají energii a ráno po probuzení mají pocit únavy, jako by nespali. Na pracovišti jde špatně kariérní postup nebo nám nejde podnikání. Většinou jsou na vině výše uvedené škodlivé zóny.

Výsledky ukazují, že jak geopatogenní zóny, tak psychogenní a patogenní, působí na lidský organizmus zhoubně a jsou příčinou nejen únavy, ale také celé řady nemocí a zdravotních potíží.

Mezi nejzávažnější patří špatný spánek, migrény, srdeční potíže, nedostatek energie, ale také národová onemocnění.

JAK Z TOHO VEN 

Geopatogenní zóny v bytě jsou sice naším tichým nepřítelem, ale nemusíme v nich přebývat. Lze je odstranit pomocí kvantové vlny, nebo energií Reiki

Službu - určení škodlivých zón a jejich očistění  - nabídku si můžete prohlédnou zde: 

a objednat  si ji můžete také zde, stačí když vyplníte potřebné údaje a my se Vám ozveme.