NOVOTVORBA ORGÁNŮ   aneb, jak si "vypěstovat"     NOVÉ KRČNÍ MANDLE

26.06.2022

Základní fakta: 

PŘÍPAD NOVOTVORBY - ZNOVU VYTVOŘENÍ KRČNÍCH MANDLÍ.
(první úspěšná novotvorba orgánu v České republice)

Mé krční mandle byly odstraněny v 18 letech pro opakující se angíny

Po 3 měsících "práce" na NOVOTVORBĚ - mandle obnoveny

PRVNÍ ROK S NOVÝMI MANDLEMI - vždy jsem trpěla na problémy s dutinami a bolesti uší. Několikrát do roka se objevovaly urputné bolesti ve tvářích, ve vnitřním uchu, bolesti zubů.., především v noci. Kdo má zkušenost s bolavýma ušima a dutinami, ví o čem mluvím

OD DOBY, KDY JSEM SI VYTVOŘILA NOVÉ MANDLE, SE BOLESTI JIŽ NEOBJEVILY. 


TAKÉ JSTE PŘIŠLI O NĚKTERÝ ZE SVÝCH ORGÁNŮ ???

Pokud věříte tomu, že vše má v těle svůj význam, můžete se pokusit  pomocí své vůle a vizualizační techniky ztracený orgán 

OBNOVIT a ZNOVU VYTVOŘIT.

MŮŽETE  vyzkoušet postup pro novotvorbu odebraných orgánů s pomocí prvotní buňky, hypofýzy, štítné žlázy a síly naší mysli plus vizualizace. Celý proces vyžaduje cca 3 měsíce každodenní "práce".

ŽE JE TO OPRAVDU MOŽNÉ MOHU PROKÁZAT SAMA NA SOBĚ A NA SVÝCH NOVĚ VYTVOŘENÝCH KRČNÍCH MANDLÍCH /lékařsky potvrzeno/

Pro ty, kteří by chtěli novotvorbu vyzkoušet, je připravena audio nahrávka s konkrétní navigací.


TEST PRO TY, KTEŘÍ UVAŽUJÍ, ŽE TO ZKUSÍ...

 I když to vypadá jako nemožné, dokáže téměř každý člověk během jedné minuty prodloužit svůj prst o 0,5 - 1 cm...a stejným způsobem si může regenerovat orgány a nebo ještě víc, může si "vypěstovat" chybějící orgán. NĚVĚŘÍTE? Zkuste si to pro začátek se svým prostředníčkem :-D podle tohoto videa. Pokud budete úspěšní, můžete začít pracovat na znovuobnovení vyoperovaného orgánu, nebo také zubu. Lze tímto způsobem znovu obnovit nejen krční mandle, ale také další "bezvýznamné" orgány jako je slepé střevo /tzv. břišní mandle/, žlučník, děloha, štítná žláza, zub...

Určitě jste už slyšeli, že kam jde myšlenka, tam jde energie. Na tuto skutečnost dnes narážíme doslova na každém kroku. Mluví o ní vynikající odborník na epigenetiku Bruce Lipton, ruský vědec Gregorij Grabovoj - fenomén tisíciletí, který bezdotykově, bez léků a skalpele osvobozuje lidi od nejtěžších nemocí, a v neposlední řade Arkadij Petrov zabývající se novotvorbou orgánů a vzkřišováním. 

Obraťme se na vědomí, a to bude řídit každou buňku. 

A je-li to nutné, vědomí může ovlivnit jakoukoli část našeho těla a nebo ještě více, může rozběhnout  regeneraci a  obnovu chybějícího orgánu.

PROČ BYSTE SE MĚLI POKUSIT "VYROBIT" CHYBĚJÍCÍ ORGÁN???

ODSTRAŇOVÁNÍ ORGÁNŮ A JEJICH ZNOVU OBNOVENÍ

Lidské tělo není pouze souborem oddělených orgánů

Jasné je, že převládající lékařská učenost potřebuje překonat pohled, že naše vnitřní orgány fungují izolovaně a že špatně fungující části těla je možné jednoduše odstranit bez ovlivnění celku.

Proč je např. odstranění mandlí špatný nápad
Krční mandle jsou lymfatické orgány, které se nacházejí na vstupu do trávicího a dýchacího systému, jejich zánět vedl k odstranění.

Měli bychom si ale dávat velký pozor na odstranění orgánů kvůli 'prevenci nemocí. 
Operací se ve všeobecnosti zhoršuje zdraví člověka. Každým dnem zjišťujeme stále více o činnosti imunitních tkání a celoživotních následcích po jejich odstranění,

Šokující je, že u dospělých, kteří podstoupili konkrétně operaci krčních či nosních mandlí, se o 78 % častěji vyskytují nesouvisející zdravotní problémy, jako jsou některá kožní onemocnění či oční a parazitické infekce, ve srovnání s dospělými, kteří krční mandle mají. Když byly kromě krčních mandlí odstraněny i nosní mandle, tak se více než čtyřnásobně zvýšili šance na vznik alergií, zánětu středního ucha a sinusitidy (zánětu nosních dutin).

VŠE MÁ VE SVÉM TĚLE SVOU DŮLEŽITOU FUNKCI
jen jsme ji ve svém vývojovém stupni ještě nepochopili.

NEVZDÁVEJME SE ŽÁDNÉHO ZE SVÝCH ORGÁNŮ.
Řešme problémy pomocí alternativních způsobů léčby, které nabízejí mnoho způsobů očistných kůr, zaměřených na konkrétní problémy - např. žlučové a ledvinové kameny, očisty jater, krve, střev atd. Pokud dáte tělu ŠANCI (což znamená, přiložíte ruku k dílu a uberete na svém pohodlí, dodržíte detoxikační proces). Uvidíte, jak se ochotně a poměrně rychle navrátí Vaše tělo do normálu i bez skalpele.

 OBNOVA ORGÁNŮ metodou regenerace

AUTOŘI metody novo tvorby - G. Grabovoi a A. Petrov - jejich metody obnovy navrátily desítkám lidí zdraví včetně regenerace odstraněných orgánů. Rusko má prvenství a notářsky ověřená fakta obnovy chirurgicky odstraněných částí - patří sem žlučníky, štítné žlázy, krční mandle, apendixy, ledviny, dělohy, zuby i jiné části organizmu. Jde o více než 100 obnovených orgánů. Proces probíhá rychle, bezbolestně, nevyžaduje pobyt v nemocnici.

Metodu představují jako dobře osvojitelnou a při dodržení postupu také účinnou při novotvorbě odstraněných orgánů a zubů.

Každá myšlenka uvnitř nás vytváří VIBRACE. Silou myšlenky a vědomí plus své vizualizace můžeme změnit k lepšímu mnohé. Využijme tuto schopnost - vědomé zaměření myšlenky - vytvoření léčivé vibrace - k ozdravění, regeneraci i obnovení svého těla. Přidejme jako ladičku vibrační léčivá čísla pro jednotlivé orgány k maximálnímu účinku.

Myšlenka každého z nás je hmotná. Atomy v molekulách, které tvoří mozkové neurony, vytvářejí přenosové, vibrační a rotační pohyby. Proces myšlení je nutně doprovázen vyzařováním. To ovlivňuje silové linie elektromagnetických a gravitačních polí. A tento proces je okamžitě účinný a "viditelný".

Základní informace k novo tvorbě:

V organizmu jsou UNIVERZÁLNÍ, KMENOVÉ buňky. Lze z nich získat buňky jakéhokoli typu. Mohou vyrůstat zuby, mohou se tvořit krevní buňky, pojivová tkáň, žlučník, ledvina...vše co chcete.

Náhled do "práce" s obnovou odstraněného orgánu

KMENOVÉ BUŇKY jsou základem NOVO TVORBY kteréhokoli orgánu.

Proces regenerace a obnovy spouštíme přes kmenové buňky. Impulzem tvoříme hologram zamýšleného orgánu. Vědomím vstupujeme do chromozomu.

Místo nejdříve čistíme světlem, a až potom vkládáme vytvořený hologram orgánu.

KMENOVOU BUŇKU bereme z míchy v páteři a TELEPORTUJEME ji na místo. VĚDOMÍ člověka je schopno vytvářet teleportaci do těla. (kmenové buňky lze teleportovat z páteřních, nebo jiných plochých kostí blíže k orgánu).

Bereme tedy prvotní kmenovou buňku a od ní se začíná proces. Buňku umísťujeme na hranici tkáně chybějícího orgánu.

Ale nové buňky nejsou ještě v první etapě opravdové buňky. Až po druhém, třetím dělení se stávají zralými buňkami. V každé buňce, v každém jádru, je vědomí. Přesněji - oblast vědomí. A buněk jsou miliardy. Vědomí je systém řízení buněk. Prostřednictvím vědomí jsou buňky jednotné a duše je může přímo řídit. Struktura ducha je to, co přenáší, mění, proniká. Vědomí tedy bere informaci v duši a duše je velká knihovna, lze si ji představit i jako počítačové desky.

VĚDOMÍ můžeme nazvat BIO POČÍTAČEM....A VĚDOMÍ může obnovit jakýkoli orgán těla.

Iniciace růstu vnitřních orgánů a tkání se dosahuje díky působícímu IMPULZU zaměřenému na část CHROMOZOMŮ, které informačně odpovídají za funkci odstraněného orgánu.

Program je zapsán v DNA. Z DNA bereme informaci a rozbalujeme ji IMPULZEM do HOLOGRAMU. Dáváme jenom IMPULS do DNA. V DNA je zápis o tom, že orgán musí být na určitém místě. Všechno probíhá uvnitř organizmu. Je v něm všechno vyladěno, jsou zde všechny struktury obnovy. Je třeba jen organizmu napovědět, že inventář NENÍ ÚPLNÝ.

Symbolicky řečeno - je to jakýsi program, který ve svém organizmu máme.

POSTUP OBNOVY - z DNA se bere zápis - rozvine se hologram - buňkám se dá impuls pro dělení - buňky začínají vytvářet orgán přesně podle plánu, který máme v DNA - proces se spouští podle programu.

V DNA je vše napsáno. Vše je možno obnovit. Plán celého našeho organizmu včetně kůže je uchován v chromozomech.

V organizmu jsou UNIVERZÁLNÍ buňky, kmenové buňky. Nejsou diferencované, jsou UNIVERZÁLNÍ. Mohou se z nich získat buňky jakéhokoli typu. Mohou vyrůstat zuby, mohou se tvořit krevní buňky, pojivová tkáň...vše co chcete.

KMENOVÉ buňky jsou základem NOVO TVORBY kteréhokoli orgánu..

JE TAKÉ TŘEBA MYŠLENKY VÍRY. Jestliže nevěříte, tak se to nestane, orgán nevyroste.

A co jsou obnovené buňky ? Jsou to nové REZONANCE, které se v organizmu objevují - to znamená MLADÉ BUŇKY. Objeví se mladá buňka, která poskytuje rezonanci odpovídající mladému věku, PŘENASTAVÍ i ostatní buňky, spouští se mládnutí celého organizmu

Nově vytvořený orgán tedy může přispět k obnovení zdraví a započít mládnutí celého organizmu

  Techniky použité pro novotvorbu jsou založeny na práci s myslí a vizualizaci. Nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.