Testy orgánů

15.02.2018

Ledviny

Večer sníme velkou hlavu červené řepy - syrovou - nebojte, je dobrá, jen jste ji možná zasyrova ještě nezkusili - a ráno se koukněte. Moč by měla mít světle žlutou barvu, pokud je červená, Vaše ledviny nepracují správně a uděláte jenom dobře, když si provedete Tibetskou očistu ledvin. Právě nyní je nejvhodnější doba, neboť únor je ve znamení slabosti tohoto orgánu u všech lidí. Je dobré přidat také půl litru ledvinového čaje - Urolog, který byste měli pít v době maximální činnosti ledvin tj. mezi 17 a 19 hodinou.

Test na anémii

Chudokrevnost můžeme záhy rozpoznat podle barvy vnitřní strany očního dolního víčka - víčko má být krvavě zbarvené, je-li bledé, jste chudokrevní a je dobře s tím NĚCO rychle udělat! Jistě je namístě zařadit do stravy potraviny bohaté na železo - patří mezi ně melasa, pivní kvasnice, sušené meruňky, švestky, ale také tmavá čokoláda nebo kopřiva.

TIP - jarní kůra proti anémii - mladé lístky kopřiv spaříme horkou vodou, vložíme do mixéru, přidáme trochu vody a rozmixujeme, jíme 14 dní na svačinu misku této kaše. Jde o velmi účinný a levný způsob doplnění železa do krve a nejen to, kopřivová směs obsahuje nejen velké množství železa, ale také vitamín C, měď, chlofofyl.....nemluvě o podpůrném vlivu na imunitní systém v boji proti alergiím.

Nedostatek vápníku v těle

Zjistíme velmi jednoduše ze zabarvení očního bělma, které je při nedostatku zbarveno domodra!

TIP - na levné doplnění vápníku do těla - 10 skořápek - nejlépe od domácích slepic necháte projít varem, abyste zničily choroboplodné zárodky ze zbytku vajíčka, skořápky rozdrdíte a zalijete čerstvou šťávou z 1 kg citronů. Necháte na chladném místě - skořápky se úplně rozpadnou, takže získáte "kaši", kterou budete užívat v době dorůstajícího měsíce - vše do těla právě v této době má tendenci se v těle udržet. Myslete jen na to, že abyste co nejlépe využili tento lehce vstřebatelný vápník, musíte mít v těle dostatek vitamínu C - ten máte z citronů, dále vitamin D a hořčík.

Nedostatek jódu

Opět pohleďme do svých očí, do místa, které je na hodinách mezi číslicemi dvě a tři u pravého oka a devět a deset u oka levého. V tomto místě lze pozorovat ztmavnutí duhovky. Náprava je v doplnění jódu - nejbohatším zdrojem jsou mořské řasy, které jsou právě na jód nejbohatší, kromě velké dávky dalších minerálních látek.

TIP - zredukujte konzumaci burských oříšků, neboť látky v nich obsažené blokují vstřebávání jódu v těle.

Holka nebo kluk?

Zkuste použít metodu severoamerických indiánů, kteří podle zvláštního znaku v očním bělmu určovali pohlaví potomka. Jejich technika je velice jednoduchá - pohlaví dítěte určovali podle krevních vlásečnic ve tvaru háčku na ryby v bělmu u okrajů duhovek v pozicích hodinových čislic 5-7. Jestliže se rybí háčky objeví v pravém oku, čeká žena dívku, pokud v levém, narodí se chlapec.

.... v každém případě ať už se narodí cokoli, dbejte na kvalitní výživu a nenechte se "zblbnout" řečmi, že musíte jíst za dva. Za dva potřebujete pouze dávky vápníku, dále kyseliny listové pro správný vývoj plodu a hoooodně přírodních minerálů a vitamínů ve formě zeleniny a ovoce, semínek - lněná, slunečnicová, dýňová - a naklíčených potravin.