REGENERACE párových orgánů číselnými řadami

03.12.2019

 VĚDOMÉ OZDRAVĚNÍ A OŽIVENÍ PÁROVÝCH ORGÁNŮ LÉČIVÝMI ČÍSLY 

spojení MYŠLENKY - VIZUALIZACE A  SÍLY LÉČIVÉHO ČÍSLA 

Každá myšlenka uvnitř nás vytváří VIBRACE. Silou myšlenky a své vizualizace můžeme změnit k lepšímu mnoho různých věcí. 

Využijme tuto schopnost - vědomé zaměření myšlenky - k ozdravění a regeneraci svého těla, k odstranění bolesti, k hubnutí ap. Přidejme jako ladičku vibrační číselné kombinace pro jednotlivé orgány či záměry k maximálnímu účinku, a nechme se unášet jejich vibracemi.

    Myšlenka každého z nás je hmotná. Atomy v molekulách, které tvoří mozkové neurony, vytvářejí přenosové, vibrační a rotační pohyby. Proces myšlení je nutně doprovázen vyzařováním. To ovlivňuje silové linie elektromagnetických a gravitačních polí. A tento proces je okamžitě účinný a "viditelný".  

REGENERACE PÁROVÝCH ORGÁNŮ LÉČIVÝMI ČÍSLY

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Veškeré orgány člověka jsou vzájemně propojeny a vzájemně se ovlivňují. Orgány dělíme podle anatomie na duté (žaludek, tenké střevo, tlusté střevo, žlučník a močový měchýř) a plné (plíce, srdce, slezina, játra a ledviny). Podle principu JANG a JIN vytvářejí orgány souvztažné dvojice, kdy jeden orgán je hlavní, je vládce, druhý orgán je vedlejší - je vlastně manželkou vládce, orgánem pracovním a čistícím. Většinou onemocní jako první orgán vedlejší. Chrání orgán hlavní a jako první bývá operován, či úplně odstraněn. Příklad. Orgány JÁTRA - hlavní - ŽLUČNÍK - vedlejší. Žlučník onemocní jako první, neboť chrání hlavní orgán - játra. Žlučník bývá často odstraňován, s játry je to mnohem složitější. Oslabení jednoho orgánu vždy znamená nemoc i orgánu párového.

DVOJICE ORGÁNŮ: 1. hlavní - plný orgán, 

2. vedlejší, dutý...ochraňuje orgán hlavní, onemocní jako první

1. - srdce x tenké střevo, 2. - slezina,slinivka x žaludek,
3. - plíce x tlusté střevo, 4. - ledviny x močový měchýř
 5. - játra x žlučník

Zač odpovídají jednotlivé orgány:

  • ledviny ~ kosti, vlasy, uši,

  • játra ~ šlachy, vazy, oči, nehty

  • srdce ~ cévy, jazyk, tvář

  • slezina ~ svaly, ústa, rty

  • plíce ~ kůže, nos, pokožka

  Techniky jsou založeny na práci s myslí a vizualizaci. Nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.