Rostoucí prst - vliv myšlenky

08.01.2020

NECHTE SI VYRŮST JEDEN SVŮJ PRST 


Už jste slyšeli, že kam jde myšlenka, tam jde energie. Na tuto skutečnost dnes narážíme doslova na každém kroku. Mluví o ní vynikající odborník na epigenetiku Bruce Lipton, ruský vědec Gregorij Grabovoj - fenomén tisíciletí, který bezdotykově, bez léků a skalpele osvobozuje lidi od nejtěžších nemocí, a v neposlední řade Arkadij Petrov zabývající se novotvorbou orgánů a vzkřišováním.


Obraťme se na vědomí, a to bude řídit každou buňku. A je-li to nutné, vědomí může ovlivnit jakoukoli část našeho těla a nebo ještě více, může zregenerovat či obnovit jakýkoli orgán těla. Připojme vizualizaci a začnou se dít zázraky.


Pojďme si jeden takový malý zázrak vyzkoušet na vlastní kůži, podle návodu dalšího vynikajícího odborníka na kvantové unášení - Franka Kinslowa

Otočte ruce dlaněmi nahoru, najděte rýhy na zápěstí. Dejte zápěstí k sobě tak, aby tyto čáry k sobě přiléhaly. Nyní k sobě pečlivě přiložte dlaně i prsty, zkontrolujte linie na ukazováčcích, srovnejte do jedné linie. Vaše ruce by měly vypadat jako ruce sepjaté při motlitbě. Nyní zaměřte pohled na své prostředníčky. Mohou být stejně dlouhé, nebo může být jeden kratší. Pro naše cvičení zvolte ten kratší. Pokud jsou stejně dlouhé, můžete zvolit který chcete.

Nyní položte ruce na stůl, nebo na klín. Zaměřte svou veškerou pozornost na zvolený prostředníček a pomyslete si. TENTO PRST SE PRODLOUŽÍ. Nehýbejte tímto prstem, jen si ho intenzivně uvědomujte. Zapojte vizualizaci, představte si, jak prst roste, jak se prodlužuje. Nemusíte mu znovu říkat, aby rostl, jen si jen cíleně uvědomujte, představujte se jak se prodlužuje. Věnujte mu svou plnou pozornost jednu minutu.

Jakmile minuta uplyne, znovu přiložte ruce k sobě, srovnejte linie na zápěstí i na ukazováčcích a zkontrolujte prostředníčky...aaaa čárymáryfuk...prostředníček je delší.

Malý zázrak je na světě a netrvalo to více než jednu minutu. 


TAKTO OVŠEM MŮŽETE OVLIVNIT JAKOUKOLI ČÁST SVÉHO TĚLA I SVÉ VNITŘNÍ ORGÁNY! 

Neboť, jak jsme řekli na začátku


KAM JDE MYŠLENKA, TAM JDE ENERGIE


Podařilo se? Vyrostl Váš prostředníček? A co takhle si nechat dorůst chybějící orgán, třeba slepé střevo, ledvinu nebo žlučník, dělohu,štítnou žlázu, vytržený zub? Připadá Vám to nemožné? Vězte, že existují již stovky lidí, kteří to dokázali.

Dokázat to můžete i Vy...jen koukněte na svůj prostřední prst :-D

A protože se každý lépe soustředí, když navigaci, jak postupovat, SLYŠÍ, sledujte novinky v audio nahrávkách.

V PŘÍPRAVĚ - NÁVODY NA NOVOTVORBU ORGÁNŮ...

a jakže to uděláme ??? tak tedy potřetí a naposledy...KAM JDE MYŠLENKA, TAM JDE ENERGIE. Všechno začíná z 1 buňky, silou myšlenky z ní vytvoříme záměr, přidáme energii, přeneseme na jemnou úroveň, vytvoříme hologram, zapojíme hypofýzu a štítnou žlázu atd atd...

MÁTE POCIT, ŽE JE TO PROTI PŘÍRODNÍM ZÁKONŮM?

Již svatý Augustin pravil

 "zákony neprotiřečí přírodním zákonům. Protiřečí jen našim představám o přírodních zákonech"