Strašák dnešní doby - PARAZITÉ

01.03.2019

Paraziti, plísně, viry...


PARAZITÉ.... naši spolubydlící


Už Vás někdy napadlo, že své domácí mazlíčky pravidelně odčervujeme a sebe NIKDY ? Proč si myslíme, že my žádné parazity nemáme ? Opak je pravdou.

ZBAVENÍM SE PARAZITŮ SE MŮŽETE ZBAVIT TAKÉ SVÝCH PROBLÉMŮ A NEMOCÍ

PARAZIT

cizopasník, který využívá k životu jiný živý organizmus, odebírá mu živiny a škodí.


ROZDĚLENÍ

Paraziti plísně, microorganizmy... bičenky, chlamidie, roupi, motolice, červi...a jiné

Příznaky parazitózy

zácpa či naopak průjem, plynatost, bolesti kloubů a svalů, alergie, kožní problémy, anemie ( tu vyvolávají bičenky a další parazité, kteří se živí krevními buňkami), dalšími příznaky může být - chronická únava, poruchy imunity, nervozita, poruchy spánku, také otylost s marnou snahou o zhubnutí...

Jednou z příčin např. hemoroidů jsou roupi pod sliznicí konečníku, chlamydie stojí např. za infarktem myocardu. Řadu nádorových onemocnění vyvolávají motolice střevní atd.

TOXINY, ZAHLENĚNÍ, ENERGETICKÁ STAGNACE, ÚNAVA SPOLU S NÍZKOU IMUNITOU - TO VŠE JSOU VHODNÉ PODMÍNKY PRO PARAZITY A PLÍSNĚ.

Jak zjistím, že mám parazity?

Můžeme se podívat na jedno pravidlo

Tělesný zápach vypovídá o čistotě organizmu.

"Čisté" osoby mají jemný tělesný zápach, příjemně voní. To platí i o pachu veškerých lidských exkrementů. Pot má svěží vůni, kal páchne jako povidla a moč má svérázné, nicméně příjemné aroma.

Hmatatelným důkazem přítomnosti parazitů je test na přístroji Titanium Oberon, kde jsou detekovány hlavní parazité - ( celkovou diagnostiku včetně testu na parazity si můžete objednat na tel. 608 31 35 31), K dispozici je kvantový přístroj, který určí aktuální stav Vašich vnitřních orgánů, ukáže podle porušené energie problémy, které se na Vás teprve chystají, a určí čistotu prostředí, vyhledá parazity .

Diagnostika trvá 1 hodinu a cena činí 500,- Kč - nutno objednat

ZBAVTE SE PARAZITŮ A NEMOC ZMIZÍ SAMA

Mnoho lidí si stěžuje, že žijí a stravují se zdravě a přesto se necítí dobře. To mají na svědomí parazité, ti mohou být příčinou např. otylosti, protože odebírají organizmu nejhodnotnější živiny a ponechávají mu odpad a prázdné kalorie. Vytváří nekontrolované chutě na sladké a vlčí hlad, aby nás přinutili dodat jim další dávky cukru a živin.

JAK ČLOVĚK CHYTÍ PARAZITY ?

Larvy parazitů pronikají do organizmu s potravou a s vodou, rovněž přes poraněnou kůži, přes sliznice, od našich domácích mazlíčků, od bodavého hmyzu, much ale také vzduchem.

Vysoká koncentrace parazitů je v mase - hlavně vepřovém, ale také v nedostatečně tepelně upraveném. Larvy se usazují ve svalech, zde se rozvíjejí a šíří přes CNS do dalších tkání a nakonec se přisají za horní část tenkého střeva, pokračují do tlustého střeva, odtud se přemísťují do žlučníku, jater, močových cest atd.

Největším úkolem parazita je pevně se držet svého hostitele, proto se jim nejvíce vyvinuly úchytné orgány = velký ústní otvor, přísavky, háčky, drápky...

Jejich výměšky obsahují látky zabraňující srážení krve, aby se mohli šířit i do krevního oběhu. Jimi vyloučené produkty jsou toxické a vsakují se do organizmu a ten otravují.

...možné příčiny tak zvaných nevyléčitelných nemocí

bičenky - jsou původci nemocí urinogenitální soustavy, střev, úst, krve, cév a způsobují rakovinu

chlamydie - jsou příčinou neplodnosti, poruch trávení, poruch funkčnosti slinivky břišní včetně diabetes mellitus, nemocí jater a infarktů

plísně - mají na svědomí velké množství nemocí a také se při nich tvoří a rostou novotvary

lamblie - zasahují játra a vyvolávají různé jaterní choroby

škrkavky - způsobují nemoci plic, žlučníku a střev

roupi - vyvolávají celou řadu střevních nemocí

motolice fascioloza je příčinou alergií, neprůchodnosti žlučovodů a chronické hepatitidy

motolice fasciolopsidoza podněcuje formování a rozvoj různých onkologických nemocí.

toxoplasmy způsobují tělesné vady a zohavení, vrozené nemoci u dětí a mentální zaostalost

PARAZITY MŮŽEME ROZDĚLIT DO 3 SKUPIN

1. skupina -VIRY- virus - jed - virus chřipky, hepatitidy, oparu, Aids...

Viry dělíme na

a) infekční - které ničí buňky

b) nádorové - které buňky přímo neničí ale způsobují nádory

Pronikají do těla přes kůži a sliznice.

2. skupina - PRVOCI- bakterie, houby, kvasinky, bičenky, chlamidie...

Do těla pronikají rovněž kůží a sliznicemi - např. V zahleněných dutinách zde nachází útočiště mnoho bakterií. Chlamydie např. prochází stěnami cév a ničí je, mohou vyvolat infarkt myokardu, také záněty pohlavních orgánů, záněty jater, slinivky, mohou způsobit neplodnost...

3. skupina -CIZOPASNÍ ČERVI - helminis - červ - hlíst. Existuje 150 druhů lidských helmitů. Nejrozšířenější jsou roup a škrkavka, dále sem patří hlístice - kulatí červi, tasemnice, motolice, plošní červi. Červi osídlí celý organizmus - usadí se v játrech ( echinococy), v trávicím traktu ( škrkavky, roupy, tasemnice ).

ZÁKLADNÍ OBRANOU SILOU ČLOVĚKA JE JEHO IMUNITA.

Bohužel právě s imunitou má většina dnešní populace velké problémy.

CO OSLABUJE IMUNITU - stress, strava, antibiotika - které jsou mimochodem zodpovědné za masový nárůst plísní v těle, dále nám imunitu snižuje chemie, geopatogenní zony, nesprávné léčení

A tak parazité žijí v našich orgánech a způsobují nám zdravotní problémy.

Najdeme je v plicích, ve střevech, ledvinách, močových cestách...(améby, červi a bičíkovci, orgánoví parazité)

Dále je můžeme najít v krvi - microfilárie, hemosporydie - obývají plazmu, napadají erytrocyty a lymfu.

Dalšími jsou parazité tkáňoví, které najdeme ve svalech, v mozku a v chrupavkách - myxoza, výtrusenky...


POJĎME SE PODÍVAT ZBLÍZKA, CO NÁM NEJČASTĚJŠÍ PARAZITÉ A PLÍSNĚ MOHOU ZPŮSOBIT

BIČENKY - trichomonády - existují 3 druhy - ústní, střevní a poševní.

Nákaza - ústy, pohlavním stykem, nadechnutím

Nemoci způsobené bičenkami

- bičenky poševní - bílý výtok se svěděním, zánět pochvy a močové trubice, cysty.

- bičenka ústní - záněty dásní, živí se zbytky jídla, hyne při žvýkání olivového oleje

- bičenky střevní - záněty střev, bolesti břicha, průjmy

léčba - trojčátkem plus olivový olej na žvýkání

CHLAMYDIE - způsobují zánětlivé procesy v pohlavních orgánech, způsobují hnisavý výtok, neplodnost, po ránu zhnisané oči, zánět slinivky, diabetes, ničí stěny cév = mohou zapříčinit infarkt již v nízkém věku, vyvolávají záněty dýchacích cest, astma... Chlamydie se schovávají v bílých krvinkách, rozmnožují se v nich.

Pokud máme chlamydie, určitě máme také bičenky.

Léčba - trojčátkem plus česnek

LAMBLIE - zasahují tenké střevo a játra, způsobují záněty a otoky. Způsobují anemii, průjmy, narušují žaludeční sekreci.

Nákaza - ze špinavých rukou, neupravené neumyté potraviny. Zvyšují citlivost na alergeny.

Léčba - trojčátko + česnek

ŠKRKAVKY -ascaris , žijí v tenkém střevu. Vyvolávají nemoci žaludeční a střevní, putují do dutin a do plic. V plicích vyvolávají vleklé plicní nemoci a bronchitidu.

Léčba - trojčátko, dlouhodobé hladovění, koňaková metoda

Koňaková metoda - ráno na lačno - 50 ml vysoce kvalitního koňaku, který má tři až čtyři hvězdičky, a stejné množství ricinového oleje. Jak to funguje ? Koňak paralyzuje hlísty - doslova se jím opijí, takže se nemohou pevně přisát ke střevním stěnám. Ricinový olej pak způsobí průjem , který je vyloučí ven z těla. Zopakovat 3 x.

ROUPI - střevní onemocnění - poškozují sliznici střev. Projevují se svěděním konečníku a střevními potížemi. Jsou jedním z důvodu zánětu slepého střeva.

Přenos - dotykem, roznáší je také mouchy. Důležité - dodržovat čistotu.

Léčba - trojčátko , dýňová semínka, dýňový olej

Lidový recept - roupi (léčba účinkuje také na lamblie, tasemnice a další hlísty)

Ráno na lačno sníst sklenici dýňových semínek, 2 syrové žloutky a několik kousků slanečka. Pak na 2 hodiny lehnout na pravý bok, přiložit ohřívač a každé 3 minuty sníst kousek slanečka. Opakovat alespoň 5 x.

FASCIOLA - motolice - příčina alergií, neprůchodnosti žlučovodů a chronické hepatitidy. Motolice poškozuje tkáně, postihuje žlučník, játra. Nákaza - ze stojaté vody. Projev - slabost, nevolnost, bolesti hlavy, nechutenství, změny zorniček, zvětšení jater, žlučníku, připomíná žlučníkový záchvat

Léčba - trojčátko

MOTOLICE STŘEVNÍ - fasciolopsidora - podněcuje rozvoj různých onkologických

nemocí.

Léčba - trojčátko

PLÍSNĚ - plísňová onemocnění se značně rozšířila s ATB, které sice zničí mikroby, ale jejich vlivem se rozmůžou plísně. Antibiotika stimulují růst plísní v těle.

Léčba - trojčátko, dále plísně nesnáší odvodňování a sůl, také rostliny s pálivou chutí - česnek, feferonky, lapacho atd...

Účinným zabíječem je tzv "TROJČÁTKO" ( ořešáková tinktura, pelyněk, hřebíček )

možnost objednávky "trojčátka" - 608 31 35 31

Trojčátko zabíjí v orgánech dospělé parazity, jejich larvy a vajíčka i patogenní microorganizmy a plísně.

ZBAVENÍM SE PARAZITŮ SE MŮŽETE ZBAVIT TAKÉ PROBLÉMŮ A NEMOCÍVYŠETŘENÍ NA PŘÍTOMNOST PARAZITŮ - přístroj Oberon OBJEDNEJTE SE ZDE a my se Vám co nejdříve ozveme