Tenké střevo - slabý orgán měsíce června

15.02.2018

Třídenní jablečná dieta

Cíl - pročištění celého zažívacího traktu od žaludku, přes játra, ledviny, dvanácterník až po střeva. Vedlejší produkt - úbytek cca 2 kg na váze.

Dietu zahájíme při úplňku a následně v době couvajícího měsíce - schopnost těla zbavovat se jedů - vyplavovat z těla ven - je největší.

Jíme pouze syrová jablka - nejlépe Jonatány, nebo Delicius. Co se týče množství jablek - snězte tolik, kolik jste schopni - alespoň 5-6 jablek denně.

Pijte velké množství tekutin - vhodný je např. čaj z přesličky, který působí jako protijed na mnoho druhů toxinů. Pokud chcete více zhubnout, zařaďte čaj zeměžlučový, který omezuje chuť k jídlu a významně stahuje žaludek. Musíte jej uvařit však více zředěný - cca 1 lžíci na půl litru vody - 10 minut louhovat. Dobrý je také klasický detoxikační čaj na vyplavení škodlivin. Návod - 2 citrony + 2 lžíce kmínu dáme do 1 litru vody, 6 minut vaříme. Půl litru vypijeme naráz, kruhou půlku za půl hodiny. Ideální je čaj pít v době maximální činnosti ledvin - od 17.00 - 19.00 hod.