TIBETSKÁ očista ledvin s léčivým číslem pro regeneraci ledvin - 8914381

07.02.2020

OČISTA LEDVIN - STARÝM TIBETSKÝM ZPŮSOBEM SE ZESILUJÍCÍM ČISTÍCÍM EFEKTEM DÍKY VIBRAČNÍMU LÉČIVÉMU ČÍSLU

Nejvhodnějším obdobím pro Tibetskou čistu jsou měsíce LEDEN A ÚNOR, právě v této době jsou ledviny, močový měchýř a celý urogenitální systém oslabeny u všech lidí. Nejvhodnějším obdobím této kůry je období couvajícího měsíce, neboť tendence těla v této době je vyplavovat, pročišťovat... 

Pokud máte časté angíny, trpíte na bolesti uší, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, trápí Vás šlachy a vazy, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin. V takovém případě byste měli provést očistu ledvin.

Dalším důvodem k očistě může být Vaše zařazení podle data narození - k elementu VODA -  a příslušnosti k náchylnosti těchto dvou orgánů. Do kterého prvku patříte právě vy si můžete vypočítat podle data svého narození. 

Příklad výpočtu: rok narození 1981 = (1+9) - (8+1) = 10 - 9 = 1...což je číslo VODY.

Lidé prvku voda mají jako životní úkol pochopit vztahy. Jsou extrémně uzavření, dokáži soucítit a naslouchat druhým lidem, své nitro však nikdy a nikomu neotvírají. Bojí se ublížení. 

Lidé vody řeší strach ve vztazích a vztahy jsou také jejich hlavním životním úkolem. Ohroženými orgány lidí vody jsou právě LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ. Ledviny, jako párový orgán, vypovídají o našich vztazích, strach ve vztahu se projevuje jako potíže s močovými cestami, močový měchýř ukazuje, jak umíme snášet tlak života.

Tibetskou čistu můžete ještě zintenzivnit použitím audio nahrávky 

- regenerace párových orgánů - LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ  pomocí léčivého čísla.

Očista ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů starým tibetským způsobem zesílená o účinek LÉČIVÉHO ČÍSLA pro 

regeneraci ledvin  8914381 

TIBETSKÁ OČISTA LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE - POSTUP

5 půllitrových skleniček očíslujeme od 1 do 5 na každou skleničku napíšeme léčivé číslo - 8914381-

Každý den dáme do jedné skleničky 2 polévkové lžíce rýže natural a vodu - ideálně načipovanou, nebo diamantovou, či alespoň naspinovanou,  a uložíme do lednice

6. den ráno z 1. skleničky uvaříme kaši - vaříme cca 10 minut ve vodě, kde se rýže nakládala - a sníme k snídani

Poté nic nejíme 3 hodiny

Jako prevenci myomů přidáme špetku mletého zázvoru, rýži si můžeme lehce osolit, či naopak osladit dle chuti

7. a další den - až do desátého uděláme totéž

Jako podpůrný prostředek na podporu činnosti celého urogenitálního systému můžeme přidat koupele v solné vodě - do koupele přidáme 1 kg jodidované kuchyňské soli - relaxujeme 15 minut. Při problémech můžeme zařadit teplé obklady ledvin a močového měchýře - další 1 kg jodidované soli rozložíme na plech, prohřejeme v troubě, vložíme do mycích žínek a přiložíme na ledviny a močový měchýř - vydrží teplé cca 20 minut.

OTESTUJTE SI SI SVÉ LEDVINY

Večer sníme velkou hlavu červené řepy - syrovou - a zapijeme půl litrem vody. Nebojte, je dobrá, jen jste ji možná za syrova ještě nezkusili - a ráno se koukněte. Moč by měla mít světle žlutou barvu, pokud je červená, Vaše ledviny nepracují správně a uděláte jenom dobře, když si provedete Tibetskou očistu ledvin. Nejvhodnější dobou pro očistu jsou měsíce leden a únor,neboť v této době jsou ledviny oslabeny u všech lidí. Je dobré přidat také půl litru ledvinového čaje , který byste měli pít v době maximální činnosti ledvin tj. mezi 17a 19 hodinou. Svačinou v těchto měsících by měly být sušené brusinky a v jídle by se měly pravidelně objevovat fazole, které jste nechali 2 hodiny namočené ve vodě, je dobré je také připevnit na aku body na hřbetech rukou a uchytit lepicí páskou.
Čaj na ledviny - složení - smíchat stejným dílem - přeslička, řeřicha, celík zlatobýl, medvědice lékařská. Přelít vroucí vodou, nechat 10 minut "táhnout" - pít v době maximální činnosti ledvin mezi 17 - 19. hodinou. "čaj o páté" :-). Pokud nechcete pracovat s bylinkami, může Vám posloužit  rovněž obyčejný čaj urolog :-) v nálevových sáčcích.