TIBETSKÁ očista ledvin s léčivým číslem pro regeneraci ledvin - 8914381

11.01.2022

OČISTA LEDVIN - STARÝM TIBETSKÝM ZPŮSOBEM SE ZESILUJÍCÍM ČISTÍCÍM EFEKTEM DÍKY VIBRAČNÍMU LÉČIVÉMU ČÍSLU

Nejvhodnějším obdobím pro Tibetskou čistu jsou měsíce LEDEN A ÚNOR, právě v této době jsou ledviny, močový měchýř a celý urogenitální systém oslabeny u všech lidí. Nejvhodnějším obdobím této kůry je období couvajícího měsíce, neboť tendence těla v této době je vyplavovat, pročišťovat... 

Pokud máte časté angíny, trpíte na bolesti uší, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, trápí Vás šlachy a vazy, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin. V takovém případě byste měli provést očistu ledvin.

Očista ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů starým tibetským způsobem zesílená o účinek LÉČIVÉHO ČÍSLA pro 

regeneraci ledvin  8914381 

TIBETSKÁ OČISTA LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE - POSTUP

5 půllitrových skleniček očíslujeme od 1 do 5 na každou skleničku napíšeme léčivé číslo - 8914381-

Každý den dáme do jedné skleničky 2 polévkové lžíce rýže natural a vodu - ideálně načipovanou, nebo diamantovou, či alespoň naspinovanou,  a uložíme do lednice

6. den ráno z 1. skleničky uvaříme kaši - vaříme cca 10 minut ve vodě, kde se rýže nakládala - a sníme k snídani

Poté nic nejíme 3 hodiny

Jako prevenci myomů přidáme špetku mletého zázvoru, rýži si můžeme lehce osolit, či naopak osladit dle chuti

7. a další den - až do desátého uděláme totéž

DETOXIKAČNÍ KOUPEL PRO PODPORU OČISTY nejen  LEDVIN  a UROGENITÁLNÍHO SYSTÉMU

Jako podpůrný prostředek na podporu činnosti celého urogenitálního systému můžeme přidat 

 Detoxikační koupel

1-2 šálky, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), 1-2 šálky, Empsonová sůl, 1/2-1 šálek, bentonitový jíl (Aztécké tajemství), + 1 šálek boraxu 

Při problémech můžeme zařadit teplé obklady ledvin a močového měchýře - další 1 kg jodidované soli rozložíme na plech, prohřejeme v troubě, vložíme do mycích žínek a přiložíme na ledviny a močový měchýř - vydrží teplé cca 20 minut.

JSTE VODA?

Dalším důvodem k očistě může být Vaše zařazení podle data narození - k elementu VODA - a příslušnosti k náchylnosti těchto dvou orgánů. 

Mezi "VODNÍ bytosti" patří lidé narození v letech - 1963, 1972, 1981, 1990, 1999, 2008, 2017,2026...

Lidé prvku voda mají jako životní úkol pochopit vztahy. Jsou extrémně uzavření, dokáži soucítit a naslouchat druhým lidem, své nitro však nikdy a nikomu neotvírají. Bojí se ublížení.

Lidé vody řeší strach ve vztazích a vztahy jsou také jejich hlavním životním úkolem. Ohroženými orgány lidí vody jsou právě LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ. Ledviny, jako párový orgán, vypovídají o našich vztazích, strach ve vztahu se projevuje jako potíže s močovými cestami, močový měchýř ukazuje, jak umíme snášet tlak života.

Tibetskou čistu můžete ještě zintenzivnit použitím audio nahrávky

- regenerace párových orgánů - LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ pomocí léčivého čísla.

- kvantové očistné techniky - PRO UROGENITÁLNÍ A LYMFATICÝ SYSTÉM


OTESTUJTE SI SI SVÉ LEDVINY

Večer sníme velkou hlavu červené řepy - syrovou - a zapijeme půl litrem vody. Nebojte, je dobrá, jen jste ji možná za syrova ještě nezkusili - a ráno se koukněte. Moč by měla mít světle žlutou barvu, pokud je červená, Vaše ledviny nepracují správně a uděláte jenom dobře, když si provedete Tibetskou očistu ledvin. Nejvhodnější dobou pro očistu jsou měsíce leden a únor,neboť v této době jsou ledviny oslabeny u všech lidí. Je dobré přidat také půl litru ledvinového čaje , který byste měli pít v době maximální činnosti ledvin tj. mezi 17a 19 hodinou. Svačinou v těchto měsících by měly být sušené brusinky a v jídle by se měly pravidelně objevovat fazole, které jste nechali 2 hodiny namočené ve vodě, je dobré je také připevnit na aku body na hřbetech rukou a uchytit lepicí páskou.
Čaj na ledviny - složení - smíchat stejným dílem - přeslička, řeřicha, celík zlatobýl, medvědice lékařská. Přelít vroucí vodou, nechat 10 minut "táhnout" - pít v době maximální činnosti ledvin mezi 17 - 19. hodinou. "čaj o páté" :-). Pokud nechcete pracovat s bylinkami, může Vám posloužit  rovněž obyčejný čaj urolog :-) v nálevových sáčcích.

ÚNOR - ohroženým orgánem jsou LEDVINY. Vládne element VODA, emocí je STRACH. 

Mimochodem...víte jaká je vaše ideální potřeba vody? Vydělíte svou váhu 30 a vyjde vám vaše denní potřeba vody. Nemělo by to být nikdy méně, ale ani o moc více. Jak se oslabení ledvin projevuje? - časté močení, studené nohy, šumění v uších, oteklá horní víčka, špatná kvalita vlasů, problémy s klouby, otoky nohou a bolesti kolen. Pokud se objeví tmavé kruhy pod očima, ukazuje to na špatné vylučování kyseliny močové a její nadměrné tvorby.

Co ledvinám POMÁHÁ - doslova držet nohy V TEPLE, do stravy zařadit potraviny, které jsou JANG, které nás zahřejí, hlavně fazole, které připomínají samotné ledviny. Vhodné jsou veškeré výrary. Obiloviny, které posilují ledviny jsou pohanka, oves, jáhly. Maso divočina, krůtí, tuňák. Zelenina petržel, která odvodňuje, růžičková kapusta, červená řepa, zázvor. Dále brusinky a z bylinek hl. zlatobýl (dokáže do 6týdnů užívání naprosto zlikvidovat močové kameny). Vhodné přírodní antibiotikum při zánětech ledvin a močového měchýře je rovněž lichořeřišnice větší. Ledviny jsou základním orgánem určující délku života. Od narození nám tato energie stále klesá. Podle toho, jak se ke svým ledvinám chováme, klesá energie někomu rychleji, někomu pomaleji.  Z duchovního hlediska se na zdraví ledvin odrážejí naše partnerské vztahy a také vztah, který máme sami k sobě. A proto...MĚJME SE RÁDI PŘÁTELÉ