Zírání do slunce - SUNGAZING

19.12.2020

 SUNGAZING - ZÍRÁNÍ DO SLUNCE

Starodávná praxe pozorování slunce 
- cesta k osvícení
- ke znovu napojení se na 3. oko  kurz aktivace a očisty -termín
- technika - "zírání do slunce" jejíž přínosy nedávno           potvrdila i NASA.


Mnozí propagátoři této prastaré techniky, která byla provozována mj. starými Máji, Egypťany, Aztéky, Tibeťany a Indy, hovoří nejen o léčení běžných nemocí, ale i o možnosti získat díky ní nadpřirozené schopnosti/znovu napojení se na 3.oko/, k nimž patří například rozvinutá telepatie i další mimo smyslové schopnosti, jako je jasno vidění, jasno cítění, jasno slyšení, jasno vnímání, a také odbourání potřeby jíst.

Co je zírání do slunce?

Zírání do slunce je technika spočívající v tom, že člověk očima přijímá sluneční světlo v době, kdy obsahuje nejméně ultrafialových paprsků, tedy při východu či západu slunce. Učitelé této metody výslovně doporučují dodržovat tato pravidla: Za prvé, provádějte ji během hodiny po východu resp. před západem slunce, abyste předešli poškození očí. 

Za druhé, musíte být bosi, v přímém kontaktu se zemí, a za třetí, je nutné začít s pouhými 10 sekundami denně a tento interval postupně navyšovat o další 10sekundový úsek každý následující den (tzn. 2. den 20 sekund, 3. den 30 sekund atd.). Budete-li dodržovat tato pravidla, nebude pro vás zírání do slunce představovat žádné nebezpečí.

Studie ukazují, že po 3 až 6 měsících zírání začínají mizet fyzické choroby.

V době, kdy interval zírání dosáhne 30 minut (opakuji - přidávat pouze 10 sekund denně), už bude mozek umět vstřebat všechny barvy světla. Při barevné terapii je využíván k léčbě určitých nemocí postup, kdy jsou tělo a mozek zaplaveny konkrétní barvou, která organismu chybí - v závislosti na druhu onemocnění. Například nemocná játra vyžadují zelenou, ledviny červenou a srdce zas žlutou. Každý orgán našeho těla reaguje na jinou barvu duhy. Můžete vyzkoušet  náhradní variantu léčení barvami jednotlivých orgánů. Do skleněné lahve dáme kvalitní - ideálně čipovanou diamantovou vodu. a postavíme na čtvrtku s potřebnou barvou ven na slunce - na 8 hodin. A zázrak je hotov. Popíjíme léčivou vodu pro daný orgán, který potřebujeme ozdravit.

VIZUALIZACE - AUTOSUGESCE - AFIRMACE

Doporučuje se, využívat během tohoto 3-4 měsíce dlouhého období rovněž autosugesci - představovat si, že tělo je vyléčeno a všechny choroby i slabosti jsou pryč. Nahlas si říkáme - jsem zdravý, vitální, šťastný.

Další průběh procesu je neméně zajímavý. Po 6 měsících už tělo nemusí energii "investovat do oprav," a tak může být využita k jinému účelu - může nám pomoci získat super schopnosti, jinými slovy AKTIVUJE SE ŠIŠINKA - 3. OKO

Co tedy následuje po fázi léčení?

Kolem 7,5 měsíců zírání (denní interval 35 min.)klesá potřeba jíst i touha po jídle. Podle odborníků na tuto techniku tělo ke svému fungování v podstatě nepotřebuje jídlo. Zapotřebí je pouze energie, a tu nám právě zírání do slunce dodává.

Kolem 9 měsíců zmizí komplet chuť na jídlo - veškeré touhy, chutě i hlad. Ti, kdo se dostali takhle daleko, vyprávějí o markantní změně pocitů - "jako by měli nabitý mozek." Po 9 měsících zírání, kdy už byla dosažena maximální doba (44 min.), můžeme přesměrovat svou pozornost na zemi.

Vždy 6 za sebou následujících dnů je nutné 45 minut denně chodit po zemi bosi. Během chůze naboso je aktivována šišinka. Profesionální zírači do slunce a badatelé v tomto oboru tvrdí, že každý prst na noze je propojen s určitou žlázou a tím, že po zemi chodíme bosi, tyto žlázy aktivujeme.

Palec je spojen se šišinkou, ukazovák s hypofýzou, prostředník s hypotalamem, prsteník s talamem a malíček s amygdalou.

Šišinka je chůzí čím dál tím více aktivována. Inteligence údajně roste, paměť se zlepšuje. V šišince sídlí navigační a mimo smyslové schopnosti.

Zírání do slunce by mělo být magickým klíčem k těmto schopnostem.

Pokud vydržíte denně 45 minut chodit bosi po celý rok, máte vyhráno. Pak už vám budou stačit pouze 3-4 "bosé" dny k udržení vašich nových schopností.

Existují nějaká nebezpečí?

Oční lékaři a optici varují před přímým pohledem do slunce, neboť by mohlo dojít k poškození sítnice. Studie však ukazují, že budete-li dodržovat doporučený postup a dívat se do slunce ve správnou denní dobu, žádné riziko poškození očí neexistuje. Nebylo objeveno ani při prohlídkách dlouholetých "zíračů."

Studie ukázaly, že vystavení slunečnímu záření napomáhá hojení melanomu a non-Hodgkinova lymfomu. Výzkum naznačuje, že by to mohlo být pomůckou i pro jiné druhy rakoviny. Zdá se, že vitamin D přímo ze slunce je vynikajícím hojivým činidlem.

Pokud zírání do slunce při dodržení pravidel neškodí očím, jak je to se škodlivostí slunečních paprsků pro kůži při opalování? Doporučuje se místo opalovacích prostředků plných chemie, používat obyčejný sezamový olej, je to vynikající krém na opalování. Výzkum ukazuje, že sezamový olej blokuje účinky slunečního paprsku přibližně o 30%.


Nejznámější "zírač" do slunce -Hira Ratan Manek. Byl původem z Indie a běžně se označuje jako HRM.

HRM se doslova živil a žil ze sluneční energie od 18. června 1995. Během 12 let nejedl pevnou stravu. Studovali jej různí vědci, například Thomas Jefferson University a University of Pennsylvania. Nejenže zjistili, že jeho tvrzení jsou pravdivá, ale lékařské důkazy naznačují, že tento muž je zdravější než normální člověk v jeho věku. Letos mu je 76. Doktor zjistil, že jeho neurony jsou aktivní a neumírají. Jeho epifýza vlastně roste, nezmenšuje se, což je u někoho nad padesát let velmi neobvyklé.

Velikost šišinky u lidí nad padesát let je 6 × 6 mm, HRM 8 × 11 mm.


Bezpečné praktiky Sungazing: 

návod na zírání podle HRM

Sungazing je jednorázová praxe vašeho života obvykle po dobu 9 měsíců.

Cvičení můžete rozdělit do tří fází. 0 až 3 měsíce, 3-6 měsíců a 6-9 měsíců. 

Po zbytek života musíte chodit bosí po dobu 45 minut denněTato praxe zahrnuje pohled na vycházející nebo zapadající slunce jednou denně pouze v bezpečných hodinách. Během ranních a večerních bezpečných hodin vašim očím neuškodí. Bezpečné hodiny v době - jedna hodina po východu slunce nebo kdykoli v hodinovém okně před západem slunce

Je vědecky dokázáno, že je nade vší pochybnost, že během této doby není člověk vystaven UV a IR paprskům, které jsou škodlivé oči škodlivé. Oba časy jsou dobré pro praxi - záleží na pohodlí jednotlivce. Pozorování slunce má také další výhodu v získávání vitaminu A a D během hodinového bezpečného období. Vitamin A je nezbytný pro zdraví oka. Je to jediný vitamin, který oko vyžaduje.

Věřte, že sluneční paprsky, které se vám dostávají do očí, jsou nesmírně prospěšné a neublíží vám? A navíc... nemusíte omezovat žádnou ze svých běžných denních rutin. 

Neexistují žádná omezení.

Při používání této praxe si můžete pochutnávat na jídle. Hlad zmizí postupně sám.

Lidé mají dobré a špatné vlastnosti, což jsou 2 strany stejné mince.

V nepřítomnosti slunečního světla se vyvíjejí špatné vlastnosti. 

Když sluneční světlo vstoupí do mozku, objeví se dobré vlastnosti, 

které nahradí ty špatné.

Zajímavost z oblasti - léčení barvami. Podle povahy diagnostikované nemoci bývá pacient umístěn do vhodné barvy pro hojení. Podobně se skleněné lahve na pitnou vodu různých barev uchovávají na slunci po dobu 8 hodin. Voda se nabije sluneční energií a voda získá léčivou hodnotu a používá se k léčbě různých nemocí.

Zdá se, že sluneční paprsky jsou ideální potravou pro člověka. Při devíti měsíčním praktikování sungazingu se sluneční energie začne ukládat v každém článku našeho těla. Když jsou všechny buňky v těle vyčištěny a nakrmeny, už není sungazingu třeba.