Průběh diagnostiky

Není nutná žádná zvláštní příprava, můžete přijet najezeni, v pohodlném oblečení. Celá diagnostika trvá při preventivním zaměření cca 1 hodinu - ovšem při velkém přetížení orgánů se může protáhnout na 2 hodiny. Po celou dobu sedíte pohodlně na židli, na uši jsou Vám nasazena sluchátka s připevněným laserem, který bezdotykově snímá informace z Vašeho třetího oka.

Podle výsledků, které se objevují na obrazovce, můžete využít alternativního způsobu ošetření pomocí vakuových baňek s magnetem, které jsou umísťovány na akubody zad, kde zůstanou - podle potřeby 5 - 20 minut - většinou doba nepřesáhne celkový čas diagnostiky. Oslabené orgány jsou na konec ošetřeny pomocí přístroje opět bezdotykově - METATERAPIÍ.

Po zhodnocení výsledků diagnostiky můžete rovněž využít ošetření AURIKULOTERAPIÍ. Nejprve jsou příslušné body ucha - svůj bod zde má každý orgán těla - impulzy AKU PENEM - který působí stejně jako akupunktura, ovšem bez použití jehel - ne každý snáší vpichy - a následně jsou na body oslabených orgánů připevněny aku-kuličky, které se volí podle potřeby buď zlaté- magnetické pro stimulaci, nebo stříbrné pro zklidnění, existuje samozřejmě varianta i pro alergiky, kde se používají semínka čínské rostliny - Vacaria. Kuličky v uchu intenzivně povzbuzují příslušné orgány - probouzí se tzv. "vnitřní doktor" - a nastolují rovnováhu.