3. OKO - ŠIŠINKA - co jí škodí - způsoby očisty

17.06.2020

Epifýza - šišinka mozková - třetí oko

je nejcitlivější částí našeho nervového systému.

Epifýza je hlavním klíčem k nejvyššímu vědomí člověka. 

Šišinka představuje rozhraní mezi hmotnou a duchovní stránkou člověka.

 Šišinka je nejvýše uložená endokrinní žláza našeho těla a slouží jako centrální. Produkuje především hormon melatonin, bez kterého bychom nespali, ale má i mnoho dalších řídících funkcí, potřebných pro podřízené žlázy.

ŠIŠINKU DETOXIKUJE: vitamín K, jód, česnek, koriandr, jablečný ocet, bór, tamarind, vysoko vibrační energetická voda a také vibrace / více k detoxikaci najdete níže/


EPIFÝZA je vysoce citlivá na tyto věci:

1. Hliník. 2. Herbicid glyfosát. 3. Fluorid. 4. MT a WiFi 5. 5G.

Šišinka je vůči záření nejcitlivější orgán celého těla. Jakožto orgán, který musí z důvodu své hlavní funkce dobře vnímat různé druhy záření, obsahuje magnetity - velmi drobné "magnetky", které citlivě vnímají elektromagnetická pole.

 šišinka a možnosti ochrany před EM zářením:

Na šišinku je v současnosti veden útok ze všech stran.

Všudy přítomná ELEKTRO MAGNETICKÁ pole, CHEMTRAILS, obsahující těžké kovy, které se přednostně ukládají právě v šišince, dále HERBICIDY a INSEKTICIDY; např. glyfosát se do šišinky vstřebává zvlášť ochotně. Při dlouhodobé neaktivitě se šišinka navíc zmenšuje. Vzniká v ní tzv. "mozkový písek" - krystalické struktury trochu podobné písku v moři.

Naše šišinka se navíc kalcifikuje (tuhne) v důsledku hromadění toxinů. Největším spoluviníkem je  fluor, (který se nachází v teflonovém nádobí, ve většině zubních past i v mnoha dalších přípravcích), a také rtuť (tu najdeme ve většině ryb, ale také v amalgamových plombách) Navíc od puberty dochází v epifýze k degenerativním změnám.

Kalcifikace šišinky tak do značné míry narušuje její základní fyzické funkce a odpojuje nás od naší božské podstaty, i od naší duše.


Napadlo Vás, že  LZE  odpojit  lidi od jejich podvědomí, od vyššího světa?

K dosažení takového cíle je třeba lidem zničit epifýzu.

Stačilo by fluorizovat zubní pasty či pitnou vodu, do vzduchu rozprašovat nano hliník a ostatní těžké kovy, glyfosát dát do potravin, do očkovacích látek zakomponovat hliník a další těžké kovy,vpravit lidem pod kůži čipy, vybavit je stále chytřejšími mobily, hodinkami, rozprášit na pole pesticidy a herbicidy, a to vše aktivovat správnými frekvencemi.

ALE POČKAT... VŽDYŤ TO UŽ SE DĚJE !!!

a další útoky na naše třetí oko se chystají v podobě masového zavedení sítě 5G


...co můžeme udělat...


DETOXIKACE ŠIŠINKY - OČISTA EPIFÝZY

Zdraví epifýzy má velký význam pro naše celkové zdraví, protože kromě toho, že zlepšuje kvalitu našeho spánku, nám dodává i pocity pohody, štěstí a dobré nálady.

OČISTOU A AKTIVACÍ 3. OKA SE MŮŽEME ZNOVU NAPOJIT NA NAŠE PODVĚDOMÍ A SVOU PODSTATU...nejen..., můžeme jako bonus u sebe objevit také např. MIMO SMYSLOVÉ SCHOPNOSTI, mezi které patří - jasno vidění - jasno slyšení - jasno cítění. 


Nejefektivnější způsoby detoxikace epifýzy

1. Vitamín K (K1 a K2)

Tento vitamín se projevuje dvěma způsoby - jako K1 a K2. 

ZDROJE: První se nachází v zelené listové zelenině, zatímco vitamín K2 se vytváří v naší střevní mikroflóře. Dále se nachází v potravinách, jako jsou vaječné žloutky, kuřecí nebo husí játra, mléčné výrobky z mléka od krav chovaných v ekologickém zemědělství, rybí jikry, kyselé zelí, rybí olej (omega 3 mastné kyseliny) a mořské plody.

Spolu s vitamíny A a D3 odstraňuje vápník nejen z krevních cév, ale také z epifýzy. Odtud ho přenese tam, kam patří - do kostí

2. Jód

Studie ukázaly, že jód odstraňuje fluorid sodný prostřednictvím moči.

Problémem je, že mnoho lidí má nedostatek jódu. Proto byste měli jíst více potravin bohatých na jód, jako jsou mořské ryby a řasy.

3. Česnek

Česnek je jedním z nejsilnějších přírodních antibiotik a také detoxikuje epifýzu tím, že rozpouští vápník.

Pokud vám vadí přílišný zápach, namočte ho do čerstvě vylisované citronové šťávy nebo jablečného octa. Pomoct si můžete i přírodním potravinovým doplňkem, což ostatně platí u všech doporučených ingrediencí.

4. Jablečný ocet

Syrový jablečný ocet má vysoký obsah kyseliny jablečné, která detoxifikuje epifýzu.


5. Bor

Bor je další silný čistič šišinky. Účinně odstraňuje fluorid z těla, čímž zabraňuje její další kalcifikaci.


6. vysoko vibrační energetizovaná voda

Voda, která nejen že pomáhá vyplavovat toxiny a vápník z těla, ale zároveň tělo nabíjí vysokými vibracemi, významně zvyšuje jeho bovisy.

7. Tamarind

 Vyrábí se z kůry tamarindu. Účinně odstraňuje fluorid z tkání a vyplavuje ho ven z těla prostřednictvím močí.

Tamarind se často přidává do kari omáčky díky své sladké a kyselé chuti. Také se používá na přípravu čajů a tinktury tím, že se ponoří do horké vody po dobu 2 až 3 minut. V prodeji jsou různé tamarindové pasty...


8. Tinktura z koriandru

9. Vibrace

Celé tělo a zejména šišinka miluje vibrace. Těch dosáhneme velmi jednoduše, stačí prozpěvovat ómmm. Další tóny, které šišinku dokáží aktivovat jsou - sooooooh a meeeeeej