Energitičtí upíři a dárci

15.02.2018

ENERGETIČTÍ UPÍŘI A DÁRCI Z ŘÍŠE ROSTLIN, ZVÍŘAT A LIDÍ


Jen málokterý člověk se dokáže vědomě nabíjet - odebírat energii z přírody a z vesmíru pomocí energetických těl (aury, čaker), díky nimž se tělo naplňuje energií.

Vlivem nemoci, stárnutí, stresu, pohybujeme-li se v geopatogenních zonách, či jsme se stali obětí energetického vampirizmu, (také pokud máme nasedlou duši), se naše energie vyčerpává. Lehce se může pak stát, že se i z nás stanou energetiční upíři, neboť energie druhých lidí je nejlépe dostupná. Je snadnější nasát energii od druhého, než se naučit získávat energii z přírodních zdrojů zvenčí a z vesmíru.


Existují mezi námi sice energetičtí DÁRCI, ale je jich bohužel málo. 

Energetickým dárce může být každý člověk, který získal zasvěcení Reiki, neboť mu tímto byl otevřen kanál pro příjem univerzální energie. Tuto energie může používat nejen pro sebe, ale také může energii přenést na druhé lidi. Energetickým dárcem může být také člověk, který umí pracovat s kvatnovou vlnou, díky čemuž se dokáže bleskově nabíjet jak on sám, tak dokáže energií nabít i druhé.


ENERGETICKÝ UPÍR

Nejvíce energetických upírů se "rodí" - vzniká v moderních městech. Města se rozkládají na trhlinách v zemské kůře, kde půda byla zalita betonem, lesy vykáceny, příroda potlačena. V této energeticky chudé oblasti jsou vystavěna města, naše domovy. I když jsme vysušili bažiny a podzemní řečiště vylili betonem, elektromagnetické prostředí v místech zůstalo. Dostáváme tak dávky záření, dýcháme vzduch prosycený škodlivými kladnými ionty a sami si vytváříme díky počítačům a elektronice elektrosmog.

Proto bychom se měli naučit čerpat energii z dostupných zdrojů a místo vysávání vlastních lidí se obklopit rostlinami a zvířaty - dárci. 
Je možné se také nabíjet pomocí jednoduchého cvičení 

ENERGETIČNÍ UPÍŘI A DÁRCI MEZI ZVÍŘATY A V ŘÍŠI ROSTLIN

Mezi rostlinné a stromové upíry, 


které bychom si domů pořizovat určitě neměli, patří například
- asparagus, kapradiny, begonie, citroník, šáchor, většina exotických rostin např. moderní monstera, zelenec, lomikámen, zvoneček...ale také růže,
které vysávají obrovské množství energie 
- cypřiš - také se mu říká strom smrti
- thuje, osika, olše, jíva, dub, jasan a jilm, eben

Všechny bahenní a jedovaté rostliny jsou energetickými upíry. 

Cítí se výborně v geopatogenních zónách, kde také bujně rostou. Patří sem blín, konvalinka, rohovník. Podle jejich výskytu poznáme, že jsme se dostali do geopatogenních zon.

Rovněž nábytek vyrobený ze zmíněných stromů z nás dokáže přes noc vysát veškerou energii. Budíme se pak nevyspalí, neosvěžení a unavení.


Poslední je, velmi oblíbená, orchidej

Tyto nádherné rostlinky dokáží z lidí vysát veškerou energii, dokáží se proměnit v jakousi pumpu na odsávání ve dne v noci. Doporučuje se proto nepobývat dlouho v její přítomnosti, hlavně ne v noci či v době nemoci.


DÁRCI ENERGIE 

Z ROSTLINNÉ ŘÍŠE


- borovice, fíkovník, jedle, švestka, vavřín, lípa, bříza, jabloň, buk, jeřáb a palma
- maliník, červený a černý rybíz, angrešt, josta, angrešt, vinná réva, kdoule

- muškáty, hyacinty, aloe, jasmín, azalky, bramboříky, primulky, amarylis, fíkus, jalovec, rozmarýn a všechny liánovité rostliny

Zmíním se jen o některých, co vlastníme většinou doma.
Fíkus - je vhodný pro dobrou energii doma, má blahodárný vliv na všechny, odnímá nervozitu, podrážděnost a zlobu
Kaktusy - nasávají negativní energii a nabíjejí místnost energií pozitivní
Amarylis /hvězdník/ - sytí dobře prostředí energií
Primula - harmonizující květinka jara, neutralizuje hádky a spory, odnímá nám negativní energii v bytě
Fialka - dokáže uvést člověka do rovnováhy, zmírňuje dětskou agresivitu
Brambořík - je vhodný pro lidi se slabou vůlí
Rozmarýn - zbavuje únavy, strachu a neklidu, dokonce nespavosti, vhodné do ložnic starších lidí
Šáchor - je dvousečná zbraň, na jedné straně dokáže předávat energii, ale protože jeho energie je velmi silná až agresívní, může některé lidi potlačovat či dusit lidi se slabší vůlí. Tyto rostliny ale milují kočky /siamské nejvíc/, psi je naopak odmítají respektovat.


Stejně je tomu i u datlové palmy, umí energii dávat i brát, nemá ale ráda zvířata, a proto Vám v bytě se psím miláčkem může chřadnout. Energeticky nevyrovnaný je i citroník nebo monstera. 
 Monstera vysává obrovské množství energie z nás lidí, a proto by lidé, kteří nadbytkem energie neoplývají, neměli v její blízkosti vůbec pobývat.


Mezi rostlinami najdeme také rostlinné akumulátory. 

Nasávají negativní energii a nabízí - vydávají pozitivní. Jejich umístění je vhodné např. k počítačům.

Patří sem: kaktusy, datlovníky, palmy a fialky.
Živé, čerstvě utržené květiny jsou dárci energie. Ale jen dokud nezačnou vadnout. Od té chvíle se mění na upíry a s divokou rychlostí pohlcují energii našeho domova. Proto je nenechávejte dlouho ve váze.


Rovněž sušené květiny jsou energetickými upíry. Mrtvá hmota přitahuje nečistě síly. Negativní energie se usazuje také v prachu.


                ZVÍŘATA - DÁRCI ENERGIE

Mezi nejznámějšího dárce energie patří pes a dále téměř všichni savci. Pes je živoucí akumulátor, který nás bude neustále dobíjet. Neumí odebírat negativní energii jako kočka, ale dodává energii pozitivní (pro nás nepřijatelný zvyk Číňanů - pojídání psího masa , se ve skutečnosti zakládá na představě, že člověku se dostává energeticky bohaté stravy).

Další dárci energie jsou krysy, morčata, myši, králíci, krávy, koně...


ZVÍŘECÍ UPÍŘI

Z běžných domácích mazlíčků sem patří kočka - k životu potřebuje dostávat určitě kvantum negativní energie. Proto ráda lehá na počítač, ledničku, pračku, tedy na přístroje, které vylučují elektrosmog, a v místech, kde se nacházejí geopatogenní zóny.

Pro člověka je ale léčitelkou. Pocítí-li ve Vašem těle nemocná místa, přiblíží se a začne se dobíjet - odčerpává deformovanou energii z nemocného pole. Kočka bude ležet na nemocném místě, dokud je z něj co čerpat. Stejně tak nám může pomoci had, přiložený na nemocné místo.

Kočka neumí vydávat kladnou energii jako pes, ale pomáhá nám eliminovat tu negativní. Nezřídka se stane, že když kočka léči svého majitele, sama onemocní.

Také hmyz a nižší obratlovci umí zpracovávat negativní energii vycházející ze země nebo z bolavých míst lidí. Negativní energii umí pohlcovat ryby, želvy, hadi a již zmíněné kočky. Negativní energii pohlcují, přičemž sami žádnou nevydávají. Proto vlastně nejsou považováni za upíry.

Dalšími upíry jsou všichni obratlovci, obojživelníci, ještěři, brouci, hmyz, mravenci, žáby a motýli. Také se vyskytují na geopatogenních zónách, které vyhledávají a dobře se jim tam daří.


A JAK JE TO S NÁMI LIDMI

Jak poznat energetického upíra?

nejste jím i Vy?

 Samotný fakt, že je Vaše aura podprůměrná tj. méně než 30, 20, 10 cm vás předurčuje k vampirizmu. Také přítomnost přivtělené duše vás obírá o Vaši energii.

Kdy se duše přivtělují?

Duše se mohou přivtělit v momentu, kdy je člověk nějakým způsobem oslaben. Například při velkém emočním zážitku (například smrt blízké osoby, lítost, strach, vztek), ztrátě vědomí při úrazu, po prodělané nemoci, nebo pokud je v narkóze či umělém spánku.

Vždy se duše přivtělí při pití alkoholu a při užívání drog včetně kouření marihuany, a to kdykoli po prvním užití drogy.


Jak se přivtělené duše projevují?

Přivtělené duše mohou způsobovat ztráty energie, člověk se neustále cítí vyčerpán, může ho začít bolet hlava, cítí se nevyspalý. Mohou způsobovat bolesti a zdravotní problémy.

Přivtělené duše mohou projevit svoji vůli a začnou Vám našeptávat svoje myšlenky, podsouvat svoje emoce a podstatně tak mohou ovlivnit Vaše chování.

Najdou naši slabinu a začnou na ni působit. Je to jednoduché a zároveň geniální.


JAK SI TEDY UDRŽET SVOU ENERGII, NESÁT SVÉ BLÍZKÉ A TAKÉ SE NENECHAT SÁT

1. naučit se využívat přírodních energetických zdrojů. Velkým stabilizátorem naší energetiky je les a příroda vůbec. Jediná hodina v lese má na nás stejný vliv jako měsíc fyzioterapeutických procedur.

2. měli bychom se obklopit dárci z rostlinné a zvířecí říše

3. udržovat své fyzické tělo i své myšlenky čisté

4. nechat si odvést přivtělené duše - již zde nemají být, soužití s námi nedělá dobře ani jim, ani nám

5. naučit se využívat energii univerza - získat přístup zasvěcením Reiki k tomuto pradávnému zdroji

6. dobíjet si své aurické tělo - cvičením, vědomým dýcháním nebo meditací


TYPY LIDSKÝCH ENERGETICKÝCH UPÍRŮ

1. TYP - tento člověk neustále pociťuje nedostatek komunikace. Pořád by se chtěl nacházet v blízkosti lidí, k někomu se tisknout, stále s někým hovořit. Nejsou-li v okolí zrovna žádní lidé, může tento upír pociťovat něco jako hlad po informacích. Tento typ se vyskytuje často mezi staršími lidmi.

2. TYP - je jím člověk nešťastný nebo si na nešťastného hraje. Na všechno si stěžuje a nadává. Hledá někoho, kdo by ho litoval, a jakmile ho najde, přisaje se k němu a vysává z něho spolu s lítostí také potřebnou energii.

3. TYP - je velmi nebezpečný, protože své činy zastírá láskou. Nechává druhé, aby se do něho zamilovávali, a bez okolků využívá jejich energie. K tomuto typu patří též sexuální upíři, kteří se nabíjejí energií hlavně na úkor partnerů.

4. TYP - je typ velitelský, většinou pánovitý vedoucí. Takový jedinec disponuje mocí a opíjí se svou schopností ovládat lidské osudy. Dárci, kterým odebírá energii, se pro něho mohou stát prakticky všichni jeho podřízení.

5. TYP - je rodinný upír. Tito upíři obyčejně vyrůstají z rozmazlených dítek. Od dětství si zvykli dostávat vše, co chtějí, aniž by cokoli dávali zpět. Odejdou-li z domova, přenášejí si své špatné návyky do nové rodiny, přičemž odsávají energií od své ženy nebo muže, dětí nebo rodičů. 

Tento druh vampirizmu je zřejmě nejnebezpečnější, protože všechno, co se děje mezi upírem a dárcem, probíhá za dveřmi jejich domova, a tudíž v uzavřeném prostředí, kde vzniká jednotný uzavřený energetický systém, jejž upír zhusta využívá.

Jedinou ochranou proti nim je vyhnout se kontaktu s nimi, nedopřávat jim sluchu, udržovat si osobní energetickou ochranu.

Většinu poznatků jsem čerpala z knížky autorky Anastasia Semjonové ENERGIE DOMU A JAK S NÍ PRACOVAT, stojí za přečtení :-)