Jak dlouho trvá CESTA ZE DNA

09.06.2021

Jak dlouho trvá cesta ze dna ???

Pokud jste se z jakéhokoli důvodu ocitli na samém dně své existence, víte už asi, že rady tipu - NESMÍŠ SI TO TAK BRÁT, BUĎ SILNÝ, NEBUĎ SMUTNÝ, UŽ NEBREČ, TO ZVLÁDNEŠ...a další, prostě NEFUNGUJÍ. DEPRESI, SMUTEK, ČI ZOUFALSTVÍ NELZE vyplakat, potlačit, ignorovat, rozebrat, umlčet či vykřičet, ani zvládnout psychofarmaky.

Také je téměř nemožné pomoct si sám.

Opravdovými pomocníky na cestě ven jsou techniky: - EFT/emoční akupunktura bez jehel/ , ZPRACOVÁNÍ BOLESTNÝCH ZÁŽITKŮ A VZPOMÍNEK, UVOLNĚNÍ UVĚZNĚNÝCH EMOCÍ, ODSTRANĚNÍ PŘÍPADNÉ ZDI KOLEM SRDCE, OČIŠTĚNÍ AURY OD UŘKNUTÍ, PROKLETÍ, NÍZKÝCH ENTIT a ENERGETICKÝCH UPÍRŮ,  ODBLOKOVÁNÍ ŠKODLIVÝCH PROGRAMŮ A VYTVOŘENÍ NOVÝCH, POZITIVNÍCH...Cesta ze dna zahrnuje očistu jak energetických těl, tak také fyzického těla, zharmonizování čaker a revitalizaci aury. K urychlení "léčby" přispívá rovněž kvantová terapieK a vibrační síla léčivých čísel.

ZE DNA DO VÝŠIN SE MŮŽETE DOSTAT V PRŮMĚRU ZA PŮL ROKU, mnohdy i dříve, záleží na hloubce problémů. A ŽE TO JDE, si můžete přečíst v osobním příběhu paní Veroniky K., které jsem měla tu čest u této její proměny asistovat :-).

NA KONZULTACI SE MŮŽETE OBJEDNAT ZDE:


Přístav U Čekanky a "VĚCI", které FUNGUJÍ

I když na poděkování jsou písmenka malá a řádky moc úzké, pokusím se podělit o svůj příběh.

Zhruba před půl rokem jsem na své Cestě  právě procházela temným údolím. Ani stříbřité lemování mraků nenaznačovalo, že se za nimi ukrývá Slunce. Potřebovala jsem světlo, abych věděla, kudy jít dál.

Hledala jsem maják. A dostala jsem se k Janince. Přišla jsem si v té době jako třtina ve větru, slabá a křehká. Doslova z posledních sil jsem zakotvila se svou bárkou v bezpečném přístavu U Čekanky.
Začaly jsme spolu intenzivně pracovat na "mé lodi". Servis byl komplexní. Naučila jsem se harmonizovat své čakry, doplňovat energii do aury a proklepávat meridiány. Vrátila se mi jiskra, radost ze života a hlavně perspektiva. Vynaložená energie se mi  mnohonásobně vracela. 

Celá jsem pookřála.

Všechno souvisí se vším a nemá smysl oddělovat tělo od duše a kapitána od jeho lodi. Další pomoc se týkala obou, a změny byly vidět jak na těle, tak na psychice.
Metodou EFT jsme zpracovaly věci, které jsem s sebou táhla léta jako závaží. Postupně jsme uvolnily emoce uvězněné v mém těle a zrušily mi Zeď kolem srdce. Měla jsem najednou pocit obrovské lehkosti a sladké prázdnoty. Jako když celý život táhnete na zádech batoh plný kamení a najednou ho odhodíte.
Pomohl mi také Oberon, kvantová vlna, tachyony, vysoko vibrační čipy a léčivá čísla... Otevřely se mi nové obzory a já vidím, že je přede mnou mnoho míst, kam mohu doplout. Někdy si vesele poskakuji po palubě a nevím, kam se mi chce zamířit dřív.

V přístavu U Čekanky si cením mnoha věcí. Jako první mě napadá Láska, Něha a Poctivost. A tu Poctivost bych dvakrát podtrhla. Všechno, co bylo potřeba, jsme ověřovaly - kontrolovaly - kineziologickým testem. Tak jsme už při prvním setkání ověřily, jestli mi Janinka opravdu může pomoci. Následovala ověřování účinnosti technik a všeho, na čem jsme pracovaly. Všechno, každý další krok, další terapie, cvičení, čištění, byly 

"ušity přesně na míru".

A navíc,  neskutečně si cením toho, že se od Janinky můžeme všichni, kteří jsme dopluli do jejího přístavu, učit chytat ryby a svůj nový stav si udržovat již bez cizí pomoci. Nejenom.
 Pomocí osvojených technik můžeme pomáhat také svým blízkým, rodině, přátelům, potřebným.


Techniky, které používá, zároveň také vyučuje. Mnohé z nich využívám denně. A nebyla pro mě v životě asi lepší investice, než se naučit, jak můžu pomáhat sobě i svým blízkým.

Po půl roce už zase pluji sama se svou lodí, do přístavu se vracím pro nová učení a také pro pohlazení a povzbuzení. Můj vnitřní kompas mě vede. Třtina už je minulostí. Místo ní se sama někdy cítím jako majáček, který může lodím pomoci bezpečně plout po řece Života.
Veronika K.