Jak na likvidaci HROTOVÝCH PROTEINŮ

08.07.2021

ELIMINACE ŠKODLIVÝCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ

aneb, jak na likvidaci hrotových proteinů
Příspěvek ze škatulky
Věř kdo chceš. Nebo také, důvěřuj, ale prověřuj

Jak můžeme eliminovat hrotové proteiny, které se tvoří v tělech očkovaných a jsou přenositelné i na neočkované

NEJRYCHLEJŠÍ TECHNIKA - OKAMŽITÁ ELIMINACE SPIK PROTEINŮ - KVANTOVOU VLNOU

NEJÚČINNĚJŠÍ TECHNIKA - OCHRANA PROTI PRŮNIKU SP - OCHRANNÁ ROTUJÍCÍ ZRCADLA

Jelikož se dnes začínáme setkávat se skutečností, že po očkování dochází v tělech očkovaných k masivní produkci spik proteinů, které jsou přenositelné i na neočkované lidi, je na čase podniknout kroky k ochraně našeho zdraví.

Hrotové proteiny jsou přenositelné vzduchem, dotykem, tělními tekutinami, byly nalezeny ve slinách, rovněž v DNA, v molekulách našeho výdechu. Jsme denně konfrontování s takzvaným "sheddingem", tedy s vypouštěním hrotových proteinů z očkovaných lidí na neočkované, které mohou u neočkovaných způsobovat různé zdravotní problémy.

Realita je taková, že u lidí, kteří obdrželi injekci/mRNA vakcínu, vidí lékaři nárůst problémů s krevními sraženinami, potraty, neplodností, mrtvicí, srdečními problémy, autoimunitními onemocněními i dalšími závaznými zdravotními problémy nejen u nás, ale na celém světě.

A to u těch, kteří byli vakcinováni.

Vidíme ale také, jak nevakcinovaní v blízkosti vakcinovaných lidí, díky přenosu spik proteinů, mají rovněž zdravotní problémy.

POJĎME SE PODÍVAT NA MOŽNOSTI OCHRANY 

Existuje jeden  PROTIJED proti účinkům spik proteinů
Antidotum proti nákaze, o kterém vědí "nejvyšší", se nazývá Suramin 

Je protijedem na biologické zbraně a přenos, nabízí inhibiční účinek proti složkám koagulační kaskády a proti nevhodné replikaci a modifikaci RNA a DNA).

Izolovaná sloučenina původně odvozená z extraktu oleje z jehličí (obsah kyseliny šikimové), je k dispozici pouze injekcí a JE přísně střeženým tajemstvím, které nebylo během této "pandemie" otevřeně zpřístupněno masám, přestože je účinným řešením pro eliminaci škodlivého vlivu očkování.

Jelikož se jako obyčejní lidé k tomuto léku pravděpodobně nedostaneme, přiložme ruku k dílu, a pojďme si lék "vyrobit"


  • Lidový protijed - KYSELINA ŠIKIMOVÁ z jehličí a badyánu

Můžeme si tedy naštěstí jednoduše vyrobit protijed, který je snadno dostupný ve formě čaje z jehličí. (Lék Suramin, jenž je účinný na eliminaci hrotových proteinů v těle, je derivátem olejů z jehličí BOROVICE, SMRKU, JEDLE, CEDRU, díky podílu KYSELINY ŠIKIMOVÉ)

KYSELINU ŠIKIMOVOU - můžeme najít také v badyánu (nejvyšší obsah kyseliny šikimové).


A DALŠÍ PROSTŘEDKY PRO ELIMINACI SPIK PROTEINŮ

Spik proteiny eliminuje rovněž koloidní stříbro. Hodí se zejména pro očistu prostoru. Hrotové proteiny jsou po delší dobu přítomny v ovzduší, od očkovaných, kteří je kolem sebe šíří. V prostoru eliminuje hrotové proteiny rovněž horské sluníčko a také kvantová vlna.

Částečně účinný je také pendrek a hřebíček.

HOMEOPATA NA ELIMINACI OČKOVÁNÍ - Thuya occidentalis 9 C + Ledum palustre 9 C, 1 x denně 5 granulí - začít užívat 1x5 granulí den před očkováním a pak dalších 7 dní.

jdeme dále

REIF FREKVENCE - likvidují spik proteiny. Reif frekvence jsou dostupné při metaterapii přístrojem Oberon /metaterapie blokuje produkci hrotových proteinů u očkovaných po dobu 7 10 dnů/


LÉČIVÁ ČÍSLA- Eliminace vedlejších účinků vakcín - 2487498, eliminace hrotových proteinů 9999999

SLUNCE - eliminuje spik proteiny přítomné ve vzduchu, v místnostech lze použít horské slunce

KVANTOVÁ TERAPIE - eliminace spik proteinů KVANTOVOU VLNOU (působí přímo na člověka, ale také při očistě prostoru)

NÁHRDELNÍK z BADYÁNU - účinek na vibrační úrovni -Také můžeme badyán nosit v kapse, či ve formě náramku, náušnic ... :-) Badyán vyzařuje energetickou ochranu na vzdálenost cca půl metru od těla  po dobu půl roku. Pak je vhodné jej vyměnit.

OCHRANA POMOCÍ TECHNIKY ROTUJÍCÍ ZRCADLA - eliminace přítomných spik proteinů v těle + ochrana před průnikem hrotových proteinů z okolí

------------------------------------------------------------------------------------------------

VÍTE, CO JE TO DNEŠNÍ DEZINFORMACE?

ZÍTŘEJŠÍ PRAVDA...bohužel se toto vtipné přirovnání čím dál tím častěji stává naší realitou.

POKUD JE LIBO VÍCE INFORMACÍ OD  RENOMOVANÝCH LÉKAŘŮ, VAKCINOLOGŮ, IMUNOLOGŮ, VIROLOGŮ...ČILI ODBORNÍKŮ...pokračujte ve čtení...

BIOLOGICKÁ ZBRAŇ CÍLENÁ NA DNA

Nejnovější generace takzvaných mRNA vakcín přímo narušuje genetický materiál pacienta, a proto mění individuální genetický materiál, což je genetická manipulace, která již byla zakázána a dříve byla považována za trestný čin. Nové vakcíně Covid je třeba se za každou cenu vyhnout. Poškození je nevratné. Nemá to nic společného s tradičními vakcínami! Jinými slovy, je to nástroj genetického vlivu. Je to genová zbraň! Přeživší by se stali GMO!

Nová vakcína mění DNA,

z lidí dělá patentovatelné geneticky modifikované organismy

Nový typ biotechnologie mRNA vakcína - mění DNA. . Tento druh očkovacích látek funguje jinak než ten tradiční - jedná se o hlubší zásah do organismu. Po injekční aplikaci tato nanotechnologie modifikuje DNA příjemce a mění ho v geneticky upravený organismus. DNA příjemce dá vzniknout unikátní buněčné linii, kterou si korporace dokonce budou moci patentovat. Po vstříknutí vakcíny se z lidských buněčných linií stane patentovatelné vlastnictví, jež bude patřit biotechnologickým společnostem.

To je ultimátní forma lidského otroctví! V současné době je na její vznik vyvíjen mimořádný tlak, v němž důležitou roli hraje strach z covidu-19.

Fyziologické otroctví

Specialistka na interní medicínu dr. Carrie Madej varuje, že vakcína proti covidu-19 je něco úplně jiného než tradiční očkovací látky. Bude to trojský kůň, naprostý přelom ve vztahu biotechnologie a lidství.

Nové mRNA vakcíny budou lidským buňkám dávat instrukce, aby se chovaly jako cizí infekční patogen. V tomto případě vakcína do buněk vloží instrukci vlastní koronaviru a ta bude nutit ribosomy k tvorbě trnových proteinů - (spike protei-hrotových proteinů) vyvolávajících infekci. Tento transhumanistický proces přinutí imunitní systém útočit na vlastní proteiny pomocí B-lymfocytů.

"To znamená, že když vaše tělo protein vyrobilo, může interagovat s mozkovou tkání, srdeční tkání, oční tkání, jaterní tkání, neurologickou tkání,"

"Jedná se o problém, který se nazývá patogenní priming. Zpočátku můžete být v pořádku, jako fretky v testech mRNA, ale později na podzim, když narazíte na něco, co vypadá jako koronavirus, vaše tělo začne reagovat na vaše vlastní tkáně. Tomu se říká patogenní priming, kdy všechny fretky umírají na cytokinovou bouři," proto je vakcína nazvána. "trojským koněm".

Závislost místo adaptivní imunity

Téměř jistě se prokáže, že tato genetická modifikace je dočasně úspěšná při tvorbě protilátek in vitro. Toto umělé navýšení počtu protilátek ve zkumavce však nezaručuje skutečnou širokou spektrální imunitu vůči žádnému infekčnímu viru či bakterii. Ukáže jen to, že buňky lze geneticky pozměnit tak, aby vytvářely toxické cizí proteiny, k jejichž ničení je naprogramován imunitní systém. Vznik široko spektrální imunity není při tomto procesu prokázán, zejména kvůli tomu, že při úplné adaptivní reakci jsou zapotřebí T-lymfocyty. Pokud něco, tak tato genetická modifikace učiní lidi závislými na dalších dávkách této mRNA technologie, které budou stimulovat další útoky B-lymfocytů.

Vzhledem k tomu, že koronavirus stále mutuje, bude nutné každoročně měnit mRNA sekvence ve vakcínách a před každou sezónou očkování opakovat.

Kvůli tomuto neustálému opakování a potřebě nových vakcín se z lidí stanou fyziologičtí otroci farmaceutického průmyslu, jejichž imunitní reakce bude závislá na nejnovějších genetických modifikacích potřebných k zajištění "bezpečí veřejnosti".

Vložení nového genu do genomu je nastálo a o jeho dopadech se zatím můžeme jen dohadovat. Tato technologie se rozjíždí opravdu rychle a pod tlakem, bez ohledu na etické aspekty. Vědecká metodologie se odbývá: fázi pokusů na zvířatech výzkumníci přeskočili a žádné randomizované, placebem kontrolované testy u žádné z těchto experimentálních vakcín na covid-19 neprobíhají. Předběžné klinické výsledky však ukazují, že injekční podání této technologie vyvolává nepříjemné projevy, nepříznivé reakce a vznik prekurzorů chronických onemocnění. Čím větší dávka, tím větší riziko, že příjemce bude mít zdravotní komplikace .

Poté, co dojde ke změně genetického kódu touto novou technologií, už není cesty zpět. Jak dojde ke změně genomu, člověk se stává majetkem, genetickým vlastnictvím. Jeho život bude už napořád ovládán biotechnologickými korporacemi.

 PRAVIDLA STRÁNEK

- vítám zde každého, kdo se umí slušně chovat...

- chápu, že skoro všichni máte Vysokou školu života, tak se podle toho prosím chovejte.....

- pokud máte potřebu vyjadřovat své projevy sprostými komenty, raději se zdržte komentářů

- když nechápete pointu příspěvku, raději ho nekomentujte

- pokud se vám tyto stránky nelíbí, nikdo vás nenutí je číst

- pokud vás témata zajímají, nečtěte jen černé na bílém. Své četbě věnujte patřičnou pozornost, než vyslovíte svůj zasvěcený a odborný závěr

- tato stránka není náboženská, rasistická, xenofobní ani politická

- pokud sdílíte jiný názor než já, vytvořte si vlastní stránku a tam si dělejte, co chcete...

- na těchto stránkách jste na návštěvě, tak se podle toho prosím patřičně chovejte