LÉČIVÁ TRIČKA s číselnými řadami - silný vliv při nošení...Vaše zkušenosti

09.08.2019

SILNÝ LÉČIVÝ VLIV ČÍSEL V PRAXI

Vždy, když si myslím, že už se nemůže v oblasti alternativních způsobů působení na člověka nic moc nového objevit, přijde něco, co mě "posadí na zadek". Po revoluci mě zasáhla vlna REIKI, pak přišly BOVISY, KALIBRACE, KINEZIOLOGIE, nedávno KVANTOVÁ VLNA... a dnes se mi do cesty připletla LÉČIVÁ ČÍSLA a číselné kombinace podle učení Gregorie Grabovoje. První uživatelé - ať už používají tričko s léčivými čísly, nebo nosí léčivou kombinace čísel přímo na těle - hlásí SKVĚLÉ REAKCE. 

Možná pořadí poznatků, tak jak ke mě přicházely, nebylo náhodné. Kdybych neuměla pracovat s těmito technikami, neviděla bych, jak efektivně lze LÉČIVÁ ČÍSLA aplikovat. Neuměla bych pomocí kineziologie otestovat vhodnost jednotlivých léčivých řad pro konkrétního člověka.  

U různých zdravotních problémů existuje více druhů číselných řad, ale ne všechny "sedí" na každého, záleží na důvodu problému. Vezmu-li např. ekzém...může být způsoben slabostí jater (vyskytuje se v ohbích loktů, pod koleny...), nebo ledvin ( ten najdeme na velkých plochách jako např.na předloktí, stehnech, zádech atd...), může rovněž být alergického původu, či může jít o kontaktní ekzém na látky z okolí... a tak na něj funguje jen jedna určitá řada čísel, z několika možných číselných kombinací zaměřených na ekzémy. Totéž platí i u dalších zdravotních problémů, ať už jde o léčení očí, zažívacích problémů, imunitních problémů atd...

Kineziologický test vždy odhalí tu pravou kombinaci čísel

Výčet kdyby...pokračuje ...neuměla bych například  změřit energetické vyzařování čísel v Bovisech,  energetické vyzařování číselných kombinací je neuvěřitelné!!! Kdo trochu ví, o čem je řeč, musí užasnout nad výší Bovisů číselných řad... jsou všechna přes 100 000 Bovisů!...na rozdíl např. od čísla 666, které má pouze destruktivních 50 bovisů.

 Čím více jsou čísla duchovněji zaměřená, tím vyšší hodnota vyzařovaných vibrací.

 Info k Bovisům zde:

A  v neposlední řadě bych také nezjistila, že tyto číselné kombinace lze krásně vkládat do kvantové vlny.

A tak s otevřenou pusou opět jen zírám, a jako hodně lidí přede mnou ... prostě VÍM, ŽE NIC NEVÍM  a že je stále co se učit z vesmírné nabídky, která mě nepřestává překvapovat a ukazovat mi, jak široká škála "dovedností" na nás ještě čeká.

Léčivá čísla lze umístit např. na tričko, nebo na přívěsek, napsat na tělo, nabízí se možnost mít své číselné kombinace vytetované přímo na tělo, můžeme je také napsat na konvici s vodou či sklenici... Léčivé vibrace krásně přechází do těla, díky úžasné schopnosti vody přenášet informace...

A my jsme přeci voda...alespoň z 60 - 70%. Práce s čísly nabízí i další možnosti využití čísel přes různé techniky, sféry atd...ale i takto jednoduchou formou, jako je nošení trička či přívěsku, napsání čísla na tělo, na hrnek s tekutinou....lze naplno využít léčivých účinků číslel

Více info k léčivým tričkům a přívěskům najdete zde:

ZKUŠENOST PRVNÍCH UŽIVATELŮ TRIČEK S ČÍSELNÝMI KOMBINACEMI ZPRACOVANÝMI PODLE PROBLÉMŮ A ZÁMĚRŮ "NA TĚLO"

Paní Lenka si nechala "vyrobit" hned 3 trička na míru. Její zkušenost je následující

"Ahoj, píši ti jak jsem na tom s tričky ☺️. Když jsem si oblékla po únavném dni tričko proti stresu, dostala jsem se do stavu, který jsem snad v životě nepocítila, během chvíle jsem usnula a myslela jsem, že to byl takový ten deseti minutový spánek, ale uteklo 45 min. a pak jsem ležela v úplném delíriu, prostě jen tak ležela a vše okolo mě plynulo. A včera jsem byla nabourána jiným autem a majíc na sobě antistresové triko, tak jsem byla v klidu jako by se ani nic nestalo, prostě wau. Jinak když jsem si poprvé oblékla sebelásku, tak mi bylo toto triko až nepříjemné, ale už se to zlepšilo a u hojnosti zase naopak jako bych ulítala, takže za mě super a moc děkuji :-)"

Další zkušenost - protistresové číslo napsané na tělo - paní Alenka

"číslo mi na těle drželo 2 dny a změna byla opravdu znatelná, byla jsem v naprostém klidu, nic mě nerozčílilo, lidé, kteří mě znají, na mě nevěřícně koukali a VŠICHNI se na mě usmívali"


 zkušenost s nehojící se nohou

Po úrazu v září 2018 - pád ze schodů a zlomená noha, jsem absolvovala klasický průběh léčení nohy v sádře. Vhledem k mé práci trenéra jsem si nechala dát odlehčenou umělo hmotnou sádru a samozřejmě s ní cvičila. To bylo vše v pořádku, až na to, že sádra byla přespříliš utažená, noha v ní silně bolela a nepřiměřeně otékala...dnes vidím, že jsem měla jít na sundání této nevyhovující extrémně utažené sádry...ale znáte to...ty programy, které v sobě máme. 

V tomto případě šlo o program -.na mě nezáleží... já to vydržím!!! ..proč si myslíme, že musíme všechno vydržet a že na nás nezáleží je záhadou, možná jsme k tomu  jako slabší pohlaví byly vychovány,  nebo jsme si tento program během života osvojily.  Nicméně, stalo se a nervy v sádře odumřely, noha se po sundání neprokrvovala, byla neustále ledová, bolela, otékala. Díky kvantování se nervy v noze zregenerovaly, ale při větší zátěži noha stále otékala a bolela. Začala jsem se smiřovat s myšlenkou, že už budu do konce života kulhat.

 V tomto stavu jsem narazila na léčivá čísla - to bylo asi tak před měsícem, jedno léčivé číslo na nohu (kterých je samozřejmě k dispozici více) jsem si vy testovala kineziologickým testem a napsala přímo na původní zlomenou kost. Po pár hodinách jsem si uvědomila, že noha je jaksi VOLNÁ a já NEKULHÁM. Nosila jsem číslo týden...celý týden byla noha jako "nová", bez problémů....jak rychle si zvykneme, když je vše v pořádku :-) Při pedikůře se čísla smyla. Zapoměla jsem na to a najednou se nepříjemný pocit začal vracet, nutilo mě to opět kulhat. Znovu jsem  napsala číslo na nohu a znovu se opakovala situace. 

Po pár hodinách se ulevilo, nekulhám, noha neotéká. Nevím, jak dlouho bude potřeba číslo nosit, nicméně, nijak mě to nesvazuje...prostě mám na noze napsané číslo a díky němu opět běhám :-)

Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem. Důvodem uvedení této informace je EU.