Náš první vyléčený z koronaviru,bez klasického"léčení"

28.01.2020

PŘÍPAD VYLÉČENÍ z nákazy koronaviru
Stav  sledované skupiny - zahrnuto 18 členů - dětí i dospělých

K 23.3.2020 vykazovala jedna třetina -tedy 6 členů sledované skupiny- nakažení koronavirem. /testováno pomocí kineziologického svalového testu/. Nutno podotknout, že nikdo neměl zásadní zdravotní problémy. Většina nenakažených sdílí společnou domácnost s nakaženými. Někteří chodí do práce, někteří jsou v domácím "vězení". Nikdo nebyl laboratorně testován...nesplňoval podmínky pro testování.

26.3.2020 kineziologický test ukázal již 9 nakažených...tedy jedna polovina jen z naší skupiny! Všichni bez zásadních projevů onemocnění, snad až na únavu, lehké bolení v krku, pokašlávání.

A dnes - 28. 3. 2020 se tedy stal "div". Jeden nakažený...je bez přítomnosti koronaviru. Nevykazuje ani nakažlivost, jak tomu bylo v předchozích dnech. 

A jak se to stalo??? Po odhalení nákazy jsme začali intenzivně 
snižovat PH.  Postižený byl dosti překyselený, PH kolem 4. (má být 7) Zároveň jsme pomocí bylinných tinktur posilovali imunitu, snižovali homocystein, který byl za počátku rovněž hodně vysoký - 24 (bezpečná výše 4,7). Přidali jsme nabíječku energie ve formě přívěsku, který byl nošen i v noci. Energie postiženého byla na počátku jen kolem 3500 bovisů (nezbytná výše - 6-7000 bovisů).

HODNOTY k dnešnímu dni po našem "léčení" bylinnými prostředky, potravinovými doplňky a používáním nabíječky energie 
 Energie těla - 31000 bovisů, PH 6,8, homocystein 7,9, imuinita 95 %...

ZÁVĚR - organizmus s funkční imunitou, s alkalickým prostředím, vysokými bovisy a správnou výší homocysteinu - DOKÁŽE VIR ZVLÁDNOUT SÁM.

...na co přišli odborníci ...
coronaviru se daří 
1. v překyseleném prostředí, v zásaditém se necítí dobře  
2. v imunitně oslabeném těle    
3. ve vibračně nízkém prostředí - sám koronavirus má vysoké vibrace 5700 bovisů, je tedy potřeba mít více, mnohem více než 5700 bovisů

STAREJME SE PROTO O SEBE, I KDYŽ BUDEME NAKAŽENI. 
NEZNAMENÁ TO TOTIŽ, ŽE SE S TÍMTO VIREM NEDOKÁŽEME VYROVNAT SAMI
použité doplňky
na snížení PH - chlorella a spirulina ve vysokých dávkách 3 x 8 - 12 tbl /dávkování je vhodné vytestovat kineziologickým testem/
na zvýšení imunity - vit.C, D3, zinek, lichořeřišnice...nebo různé dostupné speciálně zkombinované preparáty, které obsahují vše pro imunitu. V našem případě preparát Imunity-vit od fi. Vitaharmony a bylinné tinktury
na odstranění homocysteinu z těla - vit.B12, B6, kyselina listová - 3 x 1 od každého
na zvýšení energie těla - zvýšení bovisů - vysoko vibrační nabíječka na krk TOLIK NAŠE ZKUŠENOST...

my jsme testovali kineziologickým svalovým testem...ale i vy si můžete otestovat svůj stav pomocí vnitřního kyvadla - návod, jak na to najdete zde: