Sekce pro KVANŤÁKY- audio nahrávky- očisty

11.02.2020

NABÍDKA AUDIO NAHRÁVEK PRO KVANŤÁKY 

- OČISTY AURY A ČAKER, OČISTA PROSTORU, LŮŽKA, MENTÁLNÍ OČISTA KRVE A STŘEV -

Pracujete s kvantovou vlnou? 
A věděli jste, že díky této technice můžete čistit prostory od škodlivých zón /geopatogenních, patogenních, psychogenních/, zvyšovat energii v místnostech pomocí kvantového výtahu, nebo stejnou technikou zvyšovat svou vlastní energii? Stejně tak je snadné s pomocí kvantové vlny čistit a regenerovat auru, harmonizovat čakry, odvádět do světla duše zemřelých, či potulné astrální entity, rozpouštět temné energie, astrální larvy a parazity, rušit uřknutí či prokletí... NOVĚ
lze touto technikou očistit krev od krevních mikro straženin, hrotových proteinů i od grafenu. Rovněž lze pročistit pomocí mentální "operace" očistit žaludek, střeva, ozdravit střevní mikrobiom

a to jak sobě, tak pomocí červí díry rovněž druhé osobě na dálku

Je toho opravdu hodně, kde můžete umění práce s kvantovou vlnou uplatnit v denním životě, a je škoda nevyužívat tuto techniku i v oblastech, které by Vás možná ani nenapadly. Aktuálně lze rovněž  pomocí kvantové vlny eliminovat následky očkování, ať už se jedná o hrotové proteiny, grafen, krevní mikro sraženiny v krvi, mikro čipy či nano boty.
, S formulací si díky slovní navigaci nemusíte dělat starosti, stačí jen provádět popisované úkony a kvantovat. (technika fotonového šípu)

AUDIO NAVIGACE - OČISTY POMOCÍ KVANTOVÉ VLNY

1. a) KOMPLETNÍ OČISTA AURY A ČAKER KVANTOVÝMI VLNAMI - slovní navigace - krok za krokem- očista obsahuje očistu čaker, odstranění energetických kabelů z čaker, přetočení destruktivní levotočivé energie, na léčivou, pravotočivou, odstranění temných energií, astrálních larev, parazitů, odvedení potulných astrálních bytostí, zvýšení energie -bovisů těla, zvýšení energie v auře a zacelení děr v auře, vložení vibrací do aury a vytvoření světelné ochrany.

1. b) KOMPLETNÍ OČISTA AURY A ČAKER KVANTOVÝMI VLNAMI - rozšířená verze + očista od hrotových proteinů a grafenu + aktivace ochranných rotujících zrcadel 

2. KOMPLETNÍ OČISTA AURY A ČAKER KVANTOVÝMI VLNAMI - DRUHÉ OSOBĚ - obsah stejný jako u osobní očisty - pouze s použitím červí díry pro očistu na dálku.

3. OČISTA PROSTORU KVANTOVÝMI VLNAMI - slovní navigace - odstranění škodlivých zón, rozpuštění temných energií, odvedení nízkých entit, či duše zemřelé osoby připoutané k prostoru, zvýšení energie v prostoru, vložení vibrací, prozáření světlem, vytvoření světelné ochrany kolem místnosti.

4. OČISTA LŮŽKA - očista lůžka od škodlivých zón, temných energií a snových psychogenních zón, odvedení nízkých entit připoutaných k tomuto místu, přetočení levotočivé energie na pravotočivou, vložení vibrací do lůžka, vytvoření relaxačního, léčivého prostoru, vložní programu.

Pro bezproblémové proudění vln je vhodné být po celou dobu očisty a) plně v kvantovém poli b) ve stavu Alfa

5. AUDIO VÝUKA - technika rozšířeného vědomí a vstoupení do stavu Alfa -Audio výuka - rozšířené vědomí - propojení kvantových polí, prolnutí.

NOVĚ

6. AUDIO NAHRÁVKA - OČISTA KRVE OD KREVNÍCH MIKROSTRAŽENIN, HROTOVÝCH PROTEINŮ a dalších nežádoucích součástí krve, (MIKRO ČIPŮ, NANO BOTŮ, HOMOCYSTEINU, ŠKODLIVÉHO CHOLESTEROLU, NADBYTEČNÉHO CUKRU...) Očistu lze provádět sobě i druhé osobě s jejím souhlasem. 

7. AUDIO NAHRÁVKA - OČISTA ŽALUDKU A STŘEV, OZDRAVĚNÍ STŘEVNÍHO MIKROBIOMU. Očistu lze provádět sobě i druhé osobě s jejím souhlasem.

8. AUDIO NAHRÁVKA - SARKOFÁG - snížení biologického věku, aktivace obnovy buněk v DNA, aktivace ochranných genů - Očist je proveditelná rovněž druhé osobě se souhlasem 

9. AUDIO NAHRÁVKA - PYRAMIDA - eliminace nejen potravinových alergenů - práce v nadvědomí.


A protože je dobré, když si svou práci dokážete také překontrolovat, zda jste jednotlivé úkony provedli správně, hodí se, když umíte pracovat např.  - s kineziologický svalovým testem /výukový kurz této testovací techniky probíhá každý měsíc/

- nebo s vnitřním kyvadlem, abyste hned viděli výsledek své práce. Techniku vnitřního kyvadla se můžete naučit formou výukového videa:

JE DOBRÉ SI PŘIPOMENOUT PODMÍNKY PRÁCE S KVANTOVOU VLNOU

Kvantové pole tvoří vlny (harmonie) a částice (chaos, ztráta uspořádání)

Představte si své tělo jako prostor, kterým proudí harmonické vlny.... Pokud se vyskytne problém, ať už na fyzické či psychické úrovni, vlny se rozpadnou na částice (chaos).

Kvantová vlna přichází skrze frekvence a "říká" částicím, jak být opět vlnami (harmonií)

Kvantová vlna tedy vyrovnává částice v energetickém poli zpět do vlnění - harmonie a zdraví


Podmínky práce s kvantovou vlnou

1. podmínka - umění vstoupit do kvantového pole a do stavu Alfa (do stavu bez myšlenek). Tato podmínka vychází ze skutečnosti, že "neklid v hlavě", kdy Vám jedna myšlenka skáče přes druhou  (chaos), nezajišťuje možnost proudění klidné kvantové vlny a přerušuje ji.

MYŠLENKY PŘERUŠUJÍ KVANTOVOU VLNU, rozrušují vlnění, nastává rozpad vlny na částice

pokud byste si chtěli osvojit techniku rozšířeného vědomí a bleskového vstoupení do stavu Alfa, napište si o audio nahrávku


2. podmínka - vychází z druhé skutečnosti - 

VYZAŘOVÁNÍ PŘÍSTROJŮ (chaos) - Wifi, PC, mobil...může přerušit kvantovou vlnu

mezi rušivé frekvence ve formě různých druhů vyzařování patří - mobily, počítače, wifi, mrazáky, mikrovlny...které kvantové prostředí rozrušují a vytváření disharmonie - chaos - rozpad vlny na částice

Pokud budeme tedy stát v dosahu těchto přístrojů, ať už je to počítač, wifi, nebo budeme mít v kapse mobil (to vše platí i o člověku, kterému dáváme kvantovou vlnu), může dojít k přerušení proudění vlny a léčení tudíž "nedoběhne". Totéž platí pro posílání kvantové vlny na dálku.

EXISTUJE ŘEŠENÍ

Buď od sebe odstraníme všechny přístroje a vše co má méně než 6000 bovisů, abychom byli v "čistém" prostředí bez vyzařování přístrojů, nebo na přístroje umístíme pohlcovače záření, čímž jejich neblahý vliv eliminujeme, což naše tělo ocení i v době, kdy nebudeme pracovat s kvantovou vlnou (viz známé škodlivé účinky mobilů, wifi, PC, TV..)

Můžeme použít VYSOKO VIBRAČNÍ ČIPY , které nalepíme přímo na přístroje. Funkce přístrojů není narušena, čipy ale účinné eliminují záření a pohlcují elektro smog. ČIPY JSOU ROVNĚŽ VHODNÉ K NOŠENÍ NA TĚLE, neboť nepřetržitě pumpují energii do těla i do aury, a vytváří kolem nás ochranný obal proti záření EMF.

Více informací k vysoko vibračním čipům včetně video ukázky najdete zde: