VNITŘNÍ KYVADLO - rychlo výuka + domácí test na koronavirus

09.04.2020

Rychlo výuka - VNITŘNÍ KYVADLO - DOMÁCÍ TEST na přítomnost koronaviru.

Pomocí vnitřního kyvadla můžeme během pár chvil zjistit, zda se o nás vir pokouší, či ne.

                       Hodně úspěchů při testování. 


 UKÁZALO VÁM KYVADLO PŘÍTOMNOST KORONAVIRU?

Nezoufejte. U valné většiny lidí proběhne nákaza nepozorovaně, jen s lehčími příznaky. Ale proč riskovat, když jej můžeme zlikvidovat hned v počátku. 

Existují dva způsoby na likvidaci viru

1. eliminace světlem, 2. eliminace kvantovou vlnou 

/varianta pro ty, kteří umí pracovat s kvantovou vlnou/ 

Kvantovku se můžete naučit na kurzu kvantové terapie. Jde o velice dobře osvojitelnou techniku

Doporučuji, abyste si dělali pravidelně kontrolu vnitřním kyvadlem a v případě, že bude koron ve vašem byť jen energetickém těle, použijte jednu z  technik na rozpuštění.  Obě fungují velmi dobře...jak můžete sami otestovat opět vnitřním kyvadlem.

Můžete stejným způsobem kontrolovat i své blízké a lidi, se kterými se máte setkat....a podle výsledku testu se více před těmi, kteří vykazují korona, chránit. Nemůžeme jim říkat, že mají korona....Budou vám tvrdit, že je to nesmysl, že žádné příznaky nemají. Nemusí...mohou se projevit buď později, nebo také vůbec...ale roznáší jej a jde o množství, kolik virů a jak často na nás útočí

Určitou dávku naše tělo "zvládne" bez příznaků, pokud jsme fyzicky celkem v pořádku, ale pokud jsme pod "tlakem" viru ze všech stran, může se v buňkách rychle rozmnožit. Nechám tento katastrofický scénář být a poradím Vám jednu techniku vnitřního kyvadla, aniž byste museli vstát ze židle.

 (nejdříve ovšem musíte zvládnout  techniku vnitřního kyvadla "na vlastní kůži - ve stoje" Pokud Vám jde bez problémů...a to jde 90% lidí, můžete zkusit rychlo techniku "v duchu")

POSTUP

Zavřete oči. Představte si sebe, nebo člověka, kterého chcete proměřit - jeho zmenšenou postavu před očima - představte si ho, jak stojí z boku a položte v duchu otázku -  má  tento člověk koronavirus ?

 Postavička se Vám před očima pohne bud dopředu - ano, nebo dozadu -ne.. Pokud tedy máte reakci těla - ano vpřed, a ne vzad, tak jako valná většina lidí. 

Někdy se Vám stane, že postavička stojí, a ani se nehne...v tom případě tělo s virem bojuje a většinou za 1 -2 hodiny už ukazuje - dle mé zkušenosti.....většinou ano - nákaza - vir pronikl do těl.

Pročištění - ať už  zmíněným jedením, nebo druhým způsobem, můžete dělat i druhé osobě, pokud Vás o to požádá...vždy bychom měli mít souhlas a nic nedělat proti vůli, nebo bez vědomí druhého. Za malé děti - vlastní - můžeme rozhodnout sami, u lidí, kteří jsou v bezvědomí, v kómatu...atd... si můžeme vyžádat mentální souhlas kyvadlem.

Raději vnitřním, to nám funguje i když nemáme čistou auru, na rozdíl od klasického kyvadla, kde je nutný  - dostatek energie v auře...alespoň 1 metr,  a za druhé - čistá aura bez potulných astrální bytosti, které mohou pohyby kyvadla ovlivnit.

Bohužel se o nás vir pokouší opakovaně, tak jak s ním přicházíme do styku..zkouší se rozšířit, rozmnožit, zmutovat a vyvolat problémy. Samozřejmě, že záleží na našem aktuálním stavu /imunita, PH, výška vibrací ... ví se, že virus nevydrží dlouho v zásaditém prostředí, naopak  v překyseleném má PRÉ,. že má 5700  bovisů, a proto ve vysoko vibračním prostředí dlouho nevydrží...což znamená, že bychom měli stabilně mít mnohem více vibrací, než zmíněných 5700, ideálně dvoj až troj násobek. A navíc, v těle s dobrou imunitou to má každý vir...i koronavir - rychle spočítané/.

Klidně si můžeme pomoct také  nabíječkou aury nošenou na krku, nebo alespoň opakovaně cvičit proklepávání ..